Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth asistent + WM2003SE + hx4700 + T630 + HBH-35

libor_m (1026)|11.5.2005 10:33
Zdravím, mám problém a nejsem schopen ho vyřešit, ani jsem nikde řešení nenašel. Mám iPAQ hx4700 s Windows Mobile 2003 SE a snažím se zprovoznit vytáčení pčes bluetooth na Sony Ericsson T630 spolu s bluetooth headsetem Sony Ericsson HBH-35.

Všude (i v nápovědě) se píše, jak mám Sony Ericsson velkou výhodu v tom, že po vytočení čísla přes bt pomocí bluetooth asistenta ihned spojení končí a tím pádem se může telefon konektnout na headset (ne jako u Nokie, kde bt spojení zůstane viset a headset má smůlu).

Jenže já mám malý problém. Po vytočení čísla se sice bt spojení ukončí, ale až tak po 20 vteřinách. Z toho vyplývají 2 problémy. Za prvé už telefon po tak dlouhé době headset vůbec nehledá a za druhé i kdybyho ho potom našel, tak už dávno může druhá strana vzít hovor a neuslyší se se mnou (pro ty, kteří by namítali, že po těch 20 vteřinách si můžu ručně předat hovor do headsetu.

Má s tímto někdo nějaké zkušenosti nebo má někdo nějaké nápad, jak toto vyřešit?

Díky.

Libor
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 16:08
Kazdym dnem by mela byt na webu HP uverejnena nova verze ROM opravujici nekolik problemu s BT... Zkuste pockat a pak instalovat...
libor_m (1026)|12.5.2005 07:48
[QUOTE="Pavel Koza"]Kazdym dnem by mela byt na webu HP uverejnena nova verze ROM opravujici nekolik problemu s BT... Zkuste pockat a pak instalovat...[/QUOTE]
Pokud jsem se dobře vyjádřil, BT komunikace na hx4700 se ukončí okamžitě po odeslání požadavku, ale T630 si drží aktivní BT komunikaci - netuším s čím :mad:
Proto mi to moc ani jako chyba PDA nepřipadá, pokud ovšem tu komunikaci nedrží také a jen nezhasíná modrá LEDka
libor_m (1026)|16.5.2005 16:30
Tak můj problém jsem vyřešil, nainstaloval jsem si VITO QuickContact Pro a je to v pohodě. Kontakty bere z databáze, připojí se přes BT, vytočí, okamžitě odpojí BT a tudíž se můj SE T630 může v klidu propojit s BT headsetem :yes:
libor_m (1026)|19.5.2005 23:46
[QUOTE="Pavel Koza"]Kazdym dnem by mela byt na webu HP uverejnena nova verze ROM opravujici nekolik problemu s BT... Zkuste pockat a pak instalovat...[/QUOTE]

Tak se tento problém upgradem ROMky nevyřešil ...