Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Magneto - Windows Mobile 5

fury_only_ce4you (259)|11.5.2005 08:20
Tak je to venku....
link
Peca_ce4you (45)|11.5.2005 08:51
No si dělají srandu, ne? Nemožnost instalace aplikací do paměti RAM??? To si kvůli nim mám jako kupovat větší kartu nebo co? :( Netušíte někdo, jestli to bude až tak drsné? Nebude třeba nějaká volba? No, kdoví, jestli to bude stát za to, ten upgrade, hlavně za ty šílený prachy, co určitě budou chtít...
Andilek (173)|11.5.2005 08:58
Naopak, slava slava. Nova karta je za frfnik, ale pamet si nerozsiris jen tak. Nehlede na to, ze tahle vlastnost byla prezentovana uz davno.
Navic doufam, ze veskere databaze budou v ROM a RAM bude opravdu jen pro potreby prave spustenych aplikaci. Pak bych se snad ani nemusel bat HR :)
johnz_ce4you (59)|11.5.2005 11:32
[QUOTE="Andilek"]Naopak, slava slava. Nova karta je za frfnik, ale pamet si nerozsiris jen tak. Nehlede na to, ze tahle vlastnost byla prezentovana uz davno.
Navic doufam, ze veskere databaze budou v ROM a RAM bude opravdu jen pro potreby prave spustenych aplikaci. Pak bych se snad ani nemusel bat HR :) [/QUOTE]

spravne ;)
v beta verzii wm5 na mda2 neohrozi ani uplne vybite aku data, ani databaz kontaktov ci sprav
Zdenek Malinsky (9781)|11.5.2005 12:16
Nemožnost instalací aplikací do RAM - tak mě napadá, co je ze současných zařízení lepší pro upgrade, zda 128 ROM a 64 RAM (Dell a HP) nebo naopak 128 RAM a 64 ROM (Loox).:?
Jak jsem právě zjistil, na podzim mi končí důchodové spoření, tak už se těším, čím mě HP a Dell překvapí. :yes:
beecher (9270)|11.5.2005 15:08
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]...co je ze současných zařízení lepší pro upgrade, zda 128 ROM a 64 RAM (Dell a HP) nebo naopak 128 RAM a 64 ROM (Loox).[/QUOTE]No, vzhledem k tomu, ze image WM5 ROMky ma mit neco malo pres 32MB, tak si dokazes spocitat sam, kolik ti zustane v kazdem zarizeni volne ROM pro instalaci programu a jako ulozny prostor, ni? :yes: [QUOTE="Zdenek Malinsky"]Jak jsem právě zjistil, na podzim mi končí důchodové spoření, tak už se těším, čím mě HP a Dell překvapí. :yes: [/QUOTE] Nicim, akorat Hx4700 a Axim X50v se budou prodavat uz defaultne s WM5. Asi...
beecher (9270)|11.5.2005 16:44
Presunme prosim diskuzi zde. Diky.