Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 63 z 63

Téma: GPS v autě - instalace, nastavení dalších programů, vychytávky...

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Díky za tip na držák v Plusu, už ho mám a je super. Dokonce mám pocit, alespoň dle obrázků, že je stejný jako Dicota.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Dostal jste už někdo flastra když vás chytly švestky s husím krkem s PDA v zorném poli? Mám ho 15cm nad palubkou abych nemusel odvracet zbytečně pozornost od řízení sklápěním zraku, přijde mi to tak pohodlnější - jenom lehce, prakticky periferně zkontroluju 3D zobrazení které vesměs věrně simuluje situaci přede mnou ale hrozím se toho až potkám benga aby mě na místě rovnou neodstřelili

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ahoj všem Mám držák PDA na sklo s přísavkou ze zakladní sady Acera n35 - skládá se ze dvou částí. Chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenosti, neví jakým způsobem by se dala ta základní část na níž je přiděláno PDA upevnit do mřížky ventilátoru - zda neexistuje nějaký " nosič" do mřížky ventilátoru bez vlastního držáku. dík

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 31-10-2007, 19:47
  2. LOOX 720 + GPS + instalace v aute
    Od RomanCE v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-02-2005, 11:27
  3. OT: Instalace programu
    Od empiK v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6