Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Prehriaty Pocket PC

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Stalo sa Vam uz niekedy ze ste prehrialy svojho milacika?
    Mne sa to stalo prvy krat teraz cez vikend. Nechal som ho cez obed v aute kde bolo dost teplo a prvy krat som videl tuto hlasku .
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00063271_Screen001_if8n.jpg 
Zobrazení: 20 
Velikost: 63.4 KB 
ID: 1911  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

ano tuhle hlášku znám, jen jsem na ni maličko zapomněl, poměrně pravidelně se objevovala na LOOX 720, když jsem pracoval a zároveň jsem nabíjel :-(

takže asi nic neobvyklého

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

A to mi přišlo že se mi přehříval..... Tuhle hlášku jsem ještě nikdy neviděl, skusim teda pracovat a nabíjet zároveň!!!

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Myslím, že to bude vada batérie. Ja často používam PPC počas nabíjania (a vo vykúrenej spálni) a nenapísalo mi to ani raz.

V tvojom prípade by som to jednoznačne reklamoval.

EDIT: Prehliadol som, že to bolo v uzavretom aute a dokonca cez obed. To je niečo iné. Nedivím sa, veď v aute sa vie teplota vyšplhať pekne nad štyridsať ... Budem si musieť pozrieť návod, na aké teploty sú PDAčka stavané.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Vada to není. Já jsem dobíjel a zároveň smažil jednu náročnou game. Cítil jsem, že baterka je poměrně hodně teplá, když se mi objevilo stejné hlášení. Dobíjení se vyplo a vše jelo dál. Jakmile se trošku baterka ochladila, tak jsem to zapnul znova do sítě a dobíjení opět začalo fungovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no já bych to spíše být Vámi bral za přednost - taková ochrana se hodí :yes:

jinak chyba to rozhodně není, je to dobrá ochrana systému, neb když PDA dáte třeba do pouzdra Brando, tak se přehřívá při práci a nabíjení poměrně často - raději nedomýšlím následky :

jen by mne zajímalo zda je to defaultní pro všechny PDA, nebo jen specialita FS????

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Hoši hoši, co to máte za mašiny, přehřívají se, jak sekačka od Bédi Trávníčka . Ne vážně, spíš by mne zajímalo, jestli to můj ipaq vůbec má takovou hlášku nebo se mi jednou rozteče do dlaně :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

není se čemu divit procesory jsou rychlejší a rychlejší a díky tomu i topí

a pak se divme, že neudržíme PDA v ruce, jako já před pár dny, kdy jsem po HR zapomněl "zamknout klávesy"

a ješte jsem si hrál s volbou rychlosti procesoru na 624 MHz a pak mi běžel cca 3,5 hodiny v ledvince a v pouzdře, to jsem se málem spálil , když jsem ho tahal ven : a pak jsem přemýšlel zda ho nemám dát do lednice, neb se opravdu nedal udržet v ruce, ale hláška žádná ..... proto by mne zajímala odpověď na mou otázku, zde je tato funkce standart nebo nadstavba jen pro FS?????

a k iPAQ 2210 - nevím, ale starších iPAQů 5450, a 5550 se mi to nestávalo, tam když jsem dobíjel a pracoval, tak nárůst teploty nebyl skor zaznamenatelný :yes: - jen v opravdu chladnějších místnostech jsem pozoroval změnu teploty, ale v porovnání s posledním zážitkem s DELLem, tak to bylo jen "takové pohlazení"

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

No ja neviem. Ešte som sa s tým nestretol. Každopádne Loox má u mňa :yes: za to, že o tom informuje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ty jo taková hláška existuje??? Tak to sem taky eště nepotkal.. :-)

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Videl jsem ji i u jinych zarizeni nez LOOXu... Vysokej koberec neni pro dobijeni PDA nejlepsi podklad

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

může se to stát i po delšim držení v ruce???-myslim jako v klasický poloze - ne nějaký cílený zahřejvání......

david.lister_ce4you
    Guest

jo tuhle hlasku znam, mej jsem 720tku u predniho skla v autoadapteru a jel jsem asi 3 hodiny. venku bylo asi 35 st a klimatizaci jsem mel vypnutou. jednu chvili me to reklo tohle. tak jsem to vypnul a jel dal. ona me ta gps stejne rekla:

jed 280 km a pak zahni doprava. ))))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od marosh
    může se to stát i po delšim držení v ruce???-myslim jako v klasický poloze - ne nějaký cílený zahřejvání......
    pokud ho máte v pouzdru, nabíjíte a pracujete tak se Vám to stát může, nebo respektive mně se to stalo :?

ale nevím, jak se chová bez pouzdra, neb pouzdro samozřejmě tepelnou výmněnu hodně zpomaluje a teplo kumuluje

a při běžné práci bych se toho nebál, spíše při nějakém Mahjongu, či něčem graficky náročnějším

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od marosh
    Bez problemu, Kdyz hraji Age of Empires tak ho za hodinku zahreju dostatecne. Tuhle hlasku jsem uz videl nekolikrat.
    Myslim, ze je to super, ze chrani loox i baterku.

Jenda

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 19:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00