Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAC ubývání paměti

Nosac (86)|9.5.2005 21:20
Stává se vám,že v průběhu standardniho užívání mdac pomalu ale jistě ubývá pamět pro běh sw níž a níž a to nepoužívám ie takže to neni vo offline stránkách...po sw opět naskočí do původní hodnoty cca 16mb a po 10hod používání jsem na 8-6mb!
Nevíte čím jak proč a jak tomu předejít...ps neemám běžící programy
Wayne_ce4you (199)|9.5.2005 23:01
Jo to se mi taky stává u MDA II. SW reset to vždy spraví.
aaischa (660)|10.5.2005 13:54
to je normalni.. to sou prece wokna.. naplnujou a naplnujou pamet :sarcastic: ale nak mi to nevadi
Martin Ráž Hoch (1832)|10.5.2005 16:41
[QUOTE="aaischa"]to je normalni.. to sou prece wokna.. naplnujou a naplnujou pamet :sarcastic: ale nak mi to nevadi[/QUOTE]

No, spis je na snade, jestli tomu nejak predejit - to abychom mohli machrovat s uptimem:o)
Orloj_ce4you (299)|10.5.2005 17:01
existuje par utitlitek na "zametani" bordelu v pameti -kdysi jsem tu cetl o uklizecce jmenem Memaid
Martin Ráž Hoch (1832)|10.5.2005 21:07
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 14:51
[QUOTE="aaischa"]to je normalni.. to sou prece wokna.. naplnujou a naplnujou pamet :sarcastic: ale nak mi to nevadi[/QUOTE]

Wokna za to nemuzou (tedy mozna trochu jo), za to muzou prasacky napsane aplikace. Memory Leak je vetsinou jen lenost (nebo neznalost) programatoru.

Jak se tomu vyhnout? Najit aplikaci, ktera to dela a nahlasit autorum pro opravu nebo ji prestat pouzivat.
Martin Ráž Hoch (1832)|11.5.2005 15:27
[QUOTE="Pavel Koza"]Wokna za to nemuzou (tedy mozna trochu jo), za to muzou prasacky napsane aplikace. Memory Leak je vetsinou jen lenost (nebo neznalost) programatoru.

Jak se tomu vyhnout? Najit aplikaci, ktera to dela a nahlasit autorum pro opravu nebo ji prestat pouzivat.[/QUOTE]

A taky obcas cistit a jestli mate nejake misto, tak dat vic na aplikace.
Nosac (86)|13.5.2005 07:51
[QUOTE="MRH"][QUOTE="Pavel Koza"]Wokna za to nemuzou (tedy mozna trochu jo), za to muzou prasacky napsane aplikace. Memory Leak je vetsinou jen lenost (nebo neznalost) programatoru.

Jak se tomu vyhnout? Najit aplikaci, ktera to dela a nahlasit autorum pro opravu nebo ji prestat pouzivat.[/QUOTE]

A taky obcas cistit a jestli mate nejake misto, tak dat vic na aplikace.[/QUOTE]

Dekuju vsem

po SR ma volno 24mb to si nemyslim ze je malo na 64ce a ja pouzivam balik od SPB pak na profily a jinak standardne Resco,eWallet,CashOrganizer,AccesViever atd....jo mozna PocketInformant to dela ale nevim.... mam verzi v mdac 1.11
Nosac (86)|13.5.2005 08:00
jeeeezis to je veta po ranu,snad tomu porozumite
Nosac (86)|20.5.2005 21:36
přemýšlel jsem co asi tak používám nejvíce....Také jsem zkoušel kdy začne ubývat a dospěl jsme k následujícímu.... aniž bych otevřel jakoukoliv aplikaci (mimo automaticky today) zmizi stejně....

Tedy na today mám:
SPB Plus s Weather a s calendar +
PocketAlarm

toť vše...

takže vlasntně nevím
Pavel Koza (4761)|23.5.2005 09:02
I Today screen plugin muze byt problematicky. Navic ta pamet muze mizet hodne rychle pokud plugin blbe reaguje na prikaz k refreshi. Zkuste jeden plugin po druhem skryvat...
Nosac (86)|24.5.2005 07:43
zkusim,diky
Miloš Strouhal (3997)|24.5.2005 09:21
Například Spb diary, strašná to věc! Celý systém se šíleně zpomalí, refresh Today screenu trvá skoro vteřinu.. Dokonce se mi stávalo, že při práci s Tasks, Calendar a Contacts, které jsou přímou součástí tohoto pluginu celý systém "zamrzal"..:(
S těmito problémy se dle mých zkušeností naopak nepotýká Spb Weather, Spb Plus 2.5, PhoneAlarm..
Nosac (86)|24.5.2005 21:48
[QUOTE="xp"]Například Spb diary, strašná to věc! Celý systém se šíleně zpomalí, refresh Today screenu trvá skoro vteřinu.. Dokonce se mi stávalo, že při práci s Tasks, Calendar a Contacts, které jsou přímou součástí tohoto pluginu celý systém "zamrzal"..:(
S těmito problémy se dle mých zkušeností naopak nepotýká Spb Weather, Spb Plus 2.5, PhoneAlarm..[/QUOTE]

hmmm děkuju, ale co jiného místo SPB diary....nepotřebuju ty kontakty a ukoly na today ale libi se mi kompaktnost denních událostí....