Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přestěhování času z horní lišty - víc místa nahoře

Milan Švec (938)|9.5.2005 20:32
K odstranění času z horní lišty upravte (nebo vytvořte) v HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell (nový) DWord "TBOpt" na hodnotu 0 (= nula).

Pro zobrazení času na jiném místě Today/Dnes obrazovky tu je free plugin WorldToday. Lze s ním umístit jeden čas (nebo víc - až max. šest různých) s textem (před časovým údajem) nebo bez textu a v pořadí podle vlastní volby a na různých místech. Podle chuti a jak si to zkombinujem i s ostatními pluginy.
Všechno k nastavení je v ReadMe.txt.
Aktivuje a nastavuje se na stejném místě jako všechny ostatní doplňky Dnes obrazovky v Nastavení/Dnes/Položky/Možnosti.
Bezpečné ve všech zobrazeních i rozlišeních.


Zdenek Malinsky (9781)|9.5.2005 21:06
:yes:
Milane, Ty jsi jako Mičurin. Ikony z plochy roubuješ na lišty a ikony z lišt zase na today plochu. Možná by bylo úplně ideální mít čas v řádku u datumu a ještě u toho mít svátky. V landscape módu a menším fontu písma by se to možná i vešlo. Ale každý má jiné nároky a jinou představu ideální today.
Určitě jsem neobjevil Ameriku, ale používám WisBar, originál lištu vidím jen zřídka a tak jsem až teď zjistil, že když na hodinách v horní liště přidržíš stylus, jdou změnit na analogové.
daww (687)|13.6.2005 11:50
Šoupnout hodiny do pluginu Svátky by bylo fakt super. A při zkráceném formátu datumu by se to vešlo i v portrait modu.
:?: Jak dostat ikony do horní lišty ? To umí nějaký program, nebo je to věc registrů ?
Žulda_ce4you (244)|13.6.2005 12:13
To jsou ikony spuštěných programů v MagicButtonu, nebo se pletu?
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2005 13:13
Ano, Milan používá MagicButton.
oltcit (1098)|6.7.2005 11:16
Moja varianta spočíva v nahradení Worldtoday pluginom Tdclock.
Miloš Strouhal (3997)|6.7.2005 12:04
A dokáže tdclock spolupracovat s jiným pozadím než je bílé? Teď nemyslím náhradu za jiou barvu, mám na mysli plné zakomponování do mého aktuálního motivu today screenu.
oltcit (1098)|6.7.2005 12:50
Dá sa upravovať pozadie celkové,pozadie čísiel,ich poloha na screene.Treba trošku poskúšať;)
00074595_tdclock1_O47U.jpg
Miloš Strouhal (3997)|6.7.2005 13:33
A to je přesně to co právě nechci. Ja chci aby pozadí hodin bylo totožné s pozadím zbývajících částí Today screenu. Jestliže budu mít přes celý Today screen například fotku své ženské, chci aby v pozadí hodin bylo totéž, část té ženské, a né modrý, bílý nebo třeba černý proužek.. Viz. příklad.
oltcit (1098)|6.7.2005 14:17
Ale samozrejme,že pozadie( s popredím :D ) je možno vidieť,stačí zmazať cestu k background súboru,ved už môj prvý obrázok bol tak situovaný akurát miesto predvoleného obrázku z témy mám svoj vlastný o rozmeroch 640x640 bodov a celý je biely a preto máš ten dojem.Skrátka dáš pozadie v plugine,tak ti prekryje jestvujúci today obrázok,ked nedáš,tak plugin ostane priehľadný a vidíš today obrázok.Jednoduché jak facka.Treba len poskúšať;)
Miloš Strouhal (3997)|6.7.2005 14:38
No, tak to potom jo. :yes: Ten prográmek jsem používal cca před dvěma lety, ale už si jeho vlastnosti bohužel příliš nepamatuji..