Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rx3715 rom backup +ako na ipaq file store kaput problem

LX (11)|9.5.2005 15:35
Ahojte, chcem sa vas spytat ze ci je mozne a ako sa da z mojho pocket pc zalohovat cela romka, ide mi hlavne o to ze asi po tyzdni pouzivania sa mi zablokoval ipaq file store (ziaden format proste nic neslo, par prispevkov som si tu uz o tom cital:)) Proste som ho reklamoval a dnes sa mi vratil zo servisu zo staruckym firmwarom 1.01.06A v ktorom sa "uz" ipaq file store da sformatovat, tak by som si ho chcel nejak zalohovat pripadne ho niekde na web vystavit (pre nas nestastnikov:D a potom by som si tam hodil ten novy, teda neviem ci to bude potrebne ale novsi by mal byt lepsi ...ehm;)
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 11:46
Teoreticky jde pres prikazy bootloaderu, prakticky to bude problem (ty prikazy nejsou moc zname a dost casto se model od modelu lisi...). Nicmene na webu HP jsou nejen posledni verze, ale i version history, takze by mohlo jit i downlgradovat... Nebo ne?
mskorepa_ce4you (3)|11.5.2005 21:04
Měl jsem tententýž problém. Ze servisu HP se mi vrátil IPAQ 3715 s verzí 1.01.06. Ta ale nejde přepsat na 1.01.10 a tuplem 1.01.11 tak jsem jim ho poslal zpátky aby se pochlapili a dali tam alespoň 1.01.10. Zatím čekám než se vrátí.