Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpalene USB porty?

boruvek_ce4you (24)|9.5.2005 14:14
Tak jako uz asi tisickrat jsem dneska pripojil MDA Compact pres original USB kablik k notebooku IBM T41p. Najednou slus, notebook zhasnul a nesel zapnout. Zapnul se az po chvili, nabehnul a nejde ani jeden USB port.

Jeste to zkusim zrestartovat atd., ale nejdriv vyridim vsechny pracovni veci co jsem tu mel rozdelany. Rekl bych taky ze byl citit trosku zapach ze se neco palilo.

Fakt nevim jak tohle resit :-(

Nemate nekdo podobnou zkusenost?
Pavlucha (1496)|9.5.2005 14:41
Jo jo, kolega si odpálil kabelem Compactu celou desku v NTB. Některý kablíky jsou prostě vadný. Nejdříve mu to "jenom" zamrzalo a pak najednou šlus ... :dead:
Pokud kabel blbne, tak doporučuju jeho výměnu - je to přeci jen levnější než výměna motherboardu :D
Miloš Strouhal (3997)|9.5.2005 14:46
To si děláte legraci, ne?..:O Ty jo, mrtvá deska, jen to ne, to by mne vyšlo na 20 klacků..:dead: Taky mi to občas mrzne, tak to si jdu ty kabílky rychle zkontrolovat! A pro jistotu budu již synchronizovat výhradně cez BlueTooth..:yes:
boruvek_ce4you (24)|9.5.2005 14:50
No ja si rikam ze ten kablik uz do notebooku taky nestrcim...Inet i Sync pres Bluetooth.

Nicmene jestli jsou ty porty fakt odpaleny, tak by me zajimalo jestli za to muze nest zodpovednost prodejce (TMobile)

Co ten kamos, resil to nejak?