Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Acer N50 (normal) a USB host

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Prosím všechny majitele nového Aceru N50 (normal), napište prosím zda vám fungují usb klávesnice nebo jestli je stejný problém jako na začátku byl u N30. Díky moc stále nevím které koupit. Honza
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Nov 2007

Co jsem tu tak slysel, tak zde problem podobneho stylu neni.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

hmmm... díky za odpověď. není tu na fóru nědo kdo má přímo N50? jinak se moc omlouvám za druhé téma jen mě překvapuje, že N50 nikdo z aktivních účastníků nemá.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jde o to ze spis lidi moc zatim nemaj klavesnice asi jinak tu znam dost majitelu n50 trebaJA

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

díky za info, to je skutečně dost zajímavý důvod , nečekal bych že pokud si někdo koupí zařízení, které má USB host, tak nebude hned testovat, jak funguje. No asi každý má jiné priority :? . takže díky za info a jak jinak spokojenost? Já se chystám na konci května kupovat klasiku (pro premium nemám využití) takže sháním zatím ne moc úspěšně co nejvíc info. Dík za každou věcnou informaci. honza

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

no spis jde o to ze zrovna neznam moc lidi co maj tu klavesnici u n50... ja treba zkousel externi disk ICY BOX a fungoval dobre no probellmo pres usbhosta

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Octavian
    Jde o to ze spis lidi moc zatim nemaj klavesnice asi jinak tu znam dost majitelu n50 trebaJA
    To si delas srandu? To fakt nikdo z majitelu n50 tady doma nema USB klavesnici???

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

přesně tak naprosto souhlasím. taky mi připadá šílené, že nikdo s N50 nemá odzkoušenou klávesku. jen v diskuzi o N50 premium je jedna krátká zmínka a pak už nikde nic, ticho jako po pěšině. Nerad bych ho koupil a pak zjistil, že mám smůlu. Nebo čekal přez půl roku jako majitelé N30, když přišla do prodeje.:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

ja jen rek ze z etch majitelu co znam tak nevim o nikom kdo by jíi mel, taky bych rqad vedel jak to slape...... zase je fakt ze tech majitelu neznam desitky....

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

jasně sorry nebylo to myšleno nijak osobně Ovšem teď důležitý dotaz. Je k N50 klasik synchro kabel na kterém je přímo USB Host, nebo ne? V manuálu který jsem si odtud stáhnul je informace že je to usb client o USB host ani slovo. Neznamená to doufám že budu muset hned dokupovat jiný kabe???:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zkousel jsem a zjistil ze jsou stejne konektory s loox 7.. nema nekdo zapojeni konektoru na 5Otku?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Takže podle poučení které jsem od "vedoucích činitelů" fóra dostal opakuji svou prosbu a dotaz. Prosím všechny kteří mají zkušenost s Acerem N50 dejte vědět jestli je u normal verze přímo v balení synchro kabel s usb hostem jako u N30 nebo jen samotný synchro kabel. Návod který jsem si zde stáhnoul si odporuje, na sunnysoftu mi nebyli schopní odpovědět, přesněji měli jen nekompletní ukázkové balení ve kterém žádný kabel nebyl. Je to pro mě dost důležité info takže guruové tohoto fóra prosím pomozte. Díky moc Honza

Nováček
    Registrace
    May 2005

Jsem čerstvým majitelem Acer n50 v základní verzi (moje první PDA :-)).
    V mém balení byl pouze synchronizační kabel na USB - bez USB host
    Ač jsem ve vztahu k PDA ještě lama, USB host jsem si chtěl vyzkoušet.
    Bohužel není jak.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

hmm tak to je teda dost krize!!! proboha jak je možné, že u nižšího modelu (n30) může kabel přímo s usb host být a tady u pda co je o 2000 dražší ho nedají!!!
    ach jo No ale stejně ho asi koupím, na sunnysoftu mají pro n30 i n50 krátky kabel jen na usb host, jen ta investice 700 kč navíc mě dost irituje.
    To obiwan: a jake jsou tvoje první postřehy jsi asi první majitel N50 klasik na tomhle foru, nebo ale o žádném dalším nevím. takže jaké je jinak krom toho, že bez dokoupení kabelu usb host není??

Nováček
    Registrace
    May 2005

No, prozatím můžu jen říct, že funguje, hraje filmečky a MP3 a umí se připojit na Internet po wi-fi. Učím se a zkouším.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Acer N30 USB host
    Od Martin K v sekci Acer
    Reakcí: 309
    Poslední příspěvek: 16-10-2006, 18:33
  2. Acer n50 USB Host
    Od Peterbilt_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-09-2005, 12:52
  3. skype na acer n50 normal