Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Taky vám skřípe A620BT ???

crz (82)|8.5.2005 09:38
Prave jsem si poridil A620BT a byl bych spokojeny ale aby mi skripalo uplne nove pda se mi zda velmi nenormalni!
A proto bych se rad zeptal jestli mate podobny problem. Je uplne novy ale jakmile ho kdykoliv vemu do ruky tak mi zavrze!:evil:! Jedna so o zadni dolni cast jenz je proste volnejsi a pri sebemensim dotyku vrze!:mad:! A je to opravdu vice nezli neprijemne kdyz kdykoliv vezmete sveho drobka do ruky ozve se sKřŘíÍp:!:
:?: je to normalni:?: abych kdyz ho vratim a koupim si novy nedopadl stejne:/
Kája_oldd (759)|8.5.2005 13:06
Sice mam non-BT verzi, ale po skřípání ani náznaku...ani po cca půl roku ;)
Artie (9)|9.5.2005 08:45
Mam 620BT a zavrzani jsem v zivote neslysel. Asi vada tveho kusu....
Šákul (28)|9.5.2005 15:29
Na svym Asusovi jsem si taky ničeho nevšim.
crz (82)|9.5.2005 20:52
Tak zitra ho rano ho bezim vratit a obednavam novy (ten uz snad vrzat nebude):((.

jinak musim rici ze je to fakt bezva pda:yes:
diddle (20)|10.5.2005 14:49
měl jsem podobný problém nicméně až po nějakém dni používání (asi půl roku) no a stačilo dotáhnout šroubky a bylo po problému.. :o) nicméně k tomu jsem se odhodlal až když mi taková ta pečeťproti neoprávněnému otevření uplně upadla.. :o)

crz (82)|10.5.2005 21:42
to mne taky napadlo... ale prave ta pecet :/

no nic, dneska jsem ho vratil a zitra tu mam novy :)) taxem zvedav jakej bude...
Kája_oldd (759)|10.5.2005 22:47
Mě ta pečeť spadla po měsíci:D Ani nevíte, jaké nadšení to u mě vyvolalo;)
crz (82)|11.5.2005 15:26
aAÁÁ grrr
To je neuveritelny!!! Po osobni domluve (a dvojitém telefonickém ujisteni ze kdyz si odnich obednam dalsi pda ze mi neposlou ten co jsem jim vratil... jsem dnes obdrzel úplně ten samej!!! :mad: Pro tohle uz nemam slov!!!

Na sklade uz jiny nemaji a dalsi snad budou az 25 (za dva tydny !!!) :mad: :evil: :no:
Artie (9)|12.5.2005 07:25
crz: Hehe, to je povedene. Odkud mas objednano, smim-li se ptat?
crz (82)|12.5.2005 09:01
Mironet
...ale jinak mam s Mironetem celkem kladne zkusenosti. Hold tentokrat se u me obednavky asi sesel ten "pravy" s tou "pravou"... :-/
crz (82)|23.5.2005 23:27
tak jsem obdrzel noveho asuse a ten vrze taky :(( sice mnohem mene, ale vrze:(

Rad bych se zeptal jestli tu je nekdo z Liberce (nebo treba z Turnova) kdo ma (nevrzajiciho) Asuse A620 nebo A620BT
...Rad bych se sesel a presvedcil jak na tom opravdu jsou ostatni kusy.
salvator_ce4you (137)|26.5.2005 09:01
No, já mám ASUSe cca 1,5 roku a nevže. Ani náznak. Ale mám problémy s LCD ...no, to patří jinam;)
vlado4 (71)|6.6.2005 11:34
Ja mám nový MyPal A620BT a nebyť tohto príspevku, ani by som si tomo možnop nevšimol. Ale musím priznať, že trošku škrípe aj mne. Ale je to tak málo, že mi to (aspoň zatiaľ)! nevadí.
Ale viem pisateľa dotazu pochopiť. Žena mala kedysi mobil, čo vŕzgal tak, že to bolo neznesiteľné. (A tiež môj NB Acer vrže a to mi tiež vadí, ale zatiaľ som nepričiel na to, čo s tým :( ).
crz (82)|6.6.2005 13:19
Mno bohuzel... i kdyz jsem si obednal novy kousek A620BT tak ten vrzal taky... sice vrzal rozhodne o poznani mene ale zato uz ne jenom dole ale po celem obvode!!!:mad:

Taxem ho jel opet vratit... a pri te prilezitosti jsem se jel podivat (po telefonicke dohode) do prodejny VTS (zastupce Asusu u nas) na jejich A620BT zda se jedna jen o mou precitlivelost ci zda jsem opravdu mel vrzajici smejdy...
Kdyz jsem dorazil, ukazalo se ale ze na prodejne maji jen A620:(( avsak opravdu kupodivu :O NEVRZAJICI !!! Navic to nebyl zadny novy model ale byl to kousek ktery putoval po vystavach (takze uz za sebou neco mel). Tak jsem pro jistotu pozadal jeste o druhy (a pak jeste o treti) a ani jeden nevrzal (a ze ten treti byl uz poradne jetej a poskrabanej)!

Taxem se nastval a vzhledem ke skutecnosti ze se jedna o kousky z predvadecek tak jejich cena byla nastavena docela priznive na 4990,- bez DPH coz u mne zapricinilo ze jsem se rozhodl tolerovat i onen fakt schazejiciho modrozubu a jeden pekny kousek jsem si koupil... (poku ma jeste nekdo zajem, je tam za tuto cenu jeste jeden v peknym stavu (ale ma vlevo nahore v rohu jeden vadnej pixel... jenz je na docela dobrem miste, vlastne neni ani videt (neotestovat si displej fullscreen programkem na hledani mrtvecjh pixelu tak bych ho opravdu nezaznamenal), takze nevadi (ale ja sem si vzal radeji ten s plne zdravim displejem i za cenu ze ma na zdnim krytu par skrabancu ;) ))