Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPag hx 4715 se mi pos....l

pesolino (7)|6.5.2005 18:01
Ahoj, mám problém. Když jsem si dneska zazálohoval (Backup) svoje PDA, tak se pak na displeji objevilo, jako obvykle, že se nyní resetuje. Reset, a když začal systém nabíhat, obrazovka se vždy zastavila u zadání hesla na Picture Password. Když zadám správný, tak se všechy volný políčka na heslo zaplní a přístroj zasekne. Když zadám špatné heslo, tak mě upozorní, že je špatné a mohu ho zadat znova.


- nikdy se mi předtím něco podobného nestalo, vůbec nevím, co s tím
- ani k počítači se nepřihlásí, nepomáhá opakovaný hard reset, vzjmutí baterií, nic.

Nějaké nápady...... Díky
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 10:27
...a ta aplikace Picture Password ma nejakou vlastnost, ze "prezije" i HW reset? Chiva se to stejne jak po SW, tak po HW resetu? Pokud ano, obratte se na vyrobce. Pokud ne a ani HW reset nepomaha, vidim to na servis.
pesolino (7)|11.5.2005 18:13
No, pokud HW reset je umáčknutí toho tlačítka na spodní straně stylusem, tak i to přežije a nejednou. SW reset použít nemůžu, protože je chudáček iPaq úplně zablokovaný, a přes zadání hesla se nedostanu. Nemůže to třeba být tím, že jsem ten program neměl registrovaný, tudíž mi nefungoval celý, ale jenom odblokování přes zadání hesla?
Už jsem ho teda vrátil výrobci, ale zajímalo by mě, co s tím udělá, resp. jestli zachová data, která jsem tam měl, nebo to z fleku smaže...
PavelR. (2184)|11.5.2005 18:25
[QUOTE="pesolino"]Už jsem ho teda vrátil výrobci, ale zajímalo by mě, co s tím udělá, resp. jestli zachová data, která jsem tam měl, nebo to z fleku smaže...[/QUOTE]

... tipoval bych si to druhe, pokud by byla tato ochrana nejak prolomitelna, byla by na nic ...

PavelR.
OLE_ce4you (78)|11.5.2005 20:32
[QUOTE="pesolino"]pokud HW reset je umáčknutí toho tlačítka na spodní straně stylusem[/QUOTE]

to je SW reset, aj ked ho robis tlacitkom, HW reset (spustany obvykle tazko stlacitelnou kombinaciou klaves) ti zmaze VSETKO a dostane zariadenie do stavu "ako z fabriky".
Andilek (173)|11.5.2005 20:57
[QUOTE="pesolino"]No, pokud HW reset je umáčknutí toho tlačítka na spodní straně stylusem, tak i to přežije a nejednou..[/QUOTE]
Neni. To je Soft reset.
Na HR je treba soucasne stisknout 2 spodni tlacitka aplikaci a ten reset cudl.