Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Použití PocketICQ

rk_ce4you (33)|6.5.2005 16:00
Ahoj,

na PDA Acer n35 jsem nainstaloval ICQ Pocket PC Ver 1.0 Beta, ale nedaří se mi připojit. Po zadání čísla a hesla dostanu hlášku connecting, následně validating a pak chybu "Error: Category: 3 Code: 5 Subcode: 5 URL:". Heslo i číslo jsem zadával několikrát, překlep bych téměř jistě vyloučil. Zkusil jsem si tedy vytvořit nový účet, ale tam zase dostanu chybu při registraci "Error: Category: 3 Code: 5 Subcode: 5 URL:". Přitom připojení k internetu je v pořádku, např. pomocí IE si zvolené stránky prohlédnu. Data sosám z telefonu přes IrDa. Telefon jede přes GPRS. ICQ je nainstalováno do standardního místa přes MS ActiveSync.

Nevítě někdo, co s tím?

Díky
beecher (9270)|6.5.2005 16:18
[QUOTE="rk"]Nevítě někdo, co s tím?Díky[/QUOTE] Nezadavate to ICQ cislo i s temi pomlckami? To byl obvykly problem...
rk_ce4you (33)|6.5.2005 16:27
[QUOTE="beecher"]Nezadavate to ICQ cislo i s temi pomlckami? To byl obvykly problem...[/QUOTE]

Nezadávám. Celé ICQ je sakumprásk dohromady.
dort (1212)|6.5.2005 16:31
zkuste nainstalova Agile Messenger pro Pocket PC :yes:
jval (453)|9.5.2005 10:32
a zkoušíš to až když si připojenej a nebo chceš aby se připojilo až to ICQ. Ono totiž ICQ jede, ale musíš se nejprve připojit k GPRS ručně.
rk_ce4you (33)|9.5.2005 10:56
[QUOTE="jval"]a zkoušíš to až když si připojenej a nebo chceš aby se připojilo až to ICQ. Ono totiž ICQ jede, ale musíš se nejprve připojit k GPRS ručně.[/QUOTE]

Připojený jsem byl, v tom problém není.

Ale před chvílí jsem vykoumal něco jiného. Přes inet jsem si udělal nový účet a hle, přes něj se připojím. Pro původní číslo to nadále nejede. Jediný rozdíl v zadaných údajích o ICQ čísle je, že v novém jsem musel zadat e-mail. Zkusím někde ještě dodat e-mail do původního a třeba se to chytí.
Pupca (2)|18.5.2005 10:02
jedine im+ :) to je nejlepsi a hlavne to umi i vice siti :) nemuzu si setzovat ale je to :$:
jumbo_ce4you (162)|7.6.2005 08:38
Mám stejný problém. Korektně nainstalováno, PDA v kolíbce, přes IE prohlížím vesele on-line, ale ve stejné době mi PocketICQ napíše "The session was lost. Check your internet connection." Jsem asi lama, ale v setupu toho zase tolik nastavit nejde, abych se v tom mohl ztratit. Povedlo se to někomu rozchodit?
Pavlucha (1496)|7.6.2005 08:55
Pokud jste měli na stolním počítači ICQ 4 a vyšší, tak se občas stalo, že si uživatel (byť nevědomky) zapnul některou z těch jejich fíčur, kterou ovšem pak nezvládalo ICQ pro Pocket PC a ani se nepřipojilo. Zkuste si projít nastavení na PC, jestli tam nemáte na svém účtu aktivovanou nějakou tu jejich pitomost. Bohužel si už nepamatuju, co to bylo.
jumbo_ce4you (162)|7.6.2005 09:00
Kdepak, tím to nebude, v práci na PC ICQ vůbec nemám. A včera jsem dostal teprve první políbení :D , v ICQ jsem novic, takže doma na PC mám poslední verzi, nijak jsem nic nenastavoval, a v PDA mám taky tu poslední betu, nic jiného se stáhnout nedá. Připojit se nemůžu ani přes AS (jinak připojení pro ostatní aplikace bez problémů funguje), ani přes mobilní připojení mimo kolíbku.
dansafe (144)|24.12.2006 10:56
Carpenter_ce4you (166)|26.12.2006 11:47
A tento odkaz na neexistující stránku má jako být co??? :?
rehakk (6)|29.12.2006 11:08
rk: podařilo se to rozchodit??? Když jsem počešťoval tu dll knihovnu, tak to pak taky začalo hlásit, pokud jsem tam vrátil originální, bylo vše ok....