Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jabra BT 800 a MDA Compact

lk_ce4you (0)|6.5.2005 10:52
Ahojte,

Pouziva niekto uspesne tuto kombinaciu? Teda aj fungujuce zobrazovanie Caller ID zo zoznamu telefonu?

Viete mi poradit kamenny obchod v Prahe, kde by som tuto HF mohol kupit? Potrebujem ju najprv vidiet...

Vdaka za rady,

lk
Pavlucha (1496)|6.5.2005 11:48
Mají v Alzasoftu za cca 3.500 vč. DPH.
Jestli funguje hlasové vytáčení ... netuším, bohužel.
lk_ce4you (0)|6.5.2005 12:05
[QUOTE="Pavlucha"]Mají v Alzasoftu za cca 3.500 vč. DPH.
Jestli funguje hlasové vytáčení ... netuším, bohužel.
[/QUOTE]

Ano, to som nasiel. Myslel som ale normalnu predajnu, kde by sa to dalo pozriet.

Nemyslel som hlasove vytacanie, ale "CLIP" na displayi sluchatka...

lk
stoupa88 (97)|8.5.2005 00:20
Kdyz chces tak ti to tam ukazou, alespon ja sem tam nikdy nemel problem.
Lucky_ce4you (21)|21.6.2005 08:37
Ahoj resil jsem tento problem, JABRA ma svoji predvadeci prodejnu v Praze, vcera jsem tam byl a testoval na Ericssonu T630 ten slape jak hodikny. Mda Compact ukazuje pouze cislo a to jen pokud neni v kontaktech pokud je cislo v kontaktech tak neukazuje nic jen nejaky paznacek v levem hornim rohu. :( Prave resim tento problem take a zacinam silne uvazovat o HandsFree od Ericcsonu HBH-660 ma displejicek a ten funguje i s MDA Compact otestovano. Jinak na strankach JABRA je dane ze MDA Compact je nepodporovane. Ted mam vsak dylema nebot JABRA se da aktualizovat pre usb otazkou je zda nekdy vubec vyjde oprava pro MDA Compact.... takze nevim... Babo rad... :(
Lucky_ce4you (21)|21.6.2005 08:44
Jo jeste se tomu venuje tato diskuze.... https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=7642

Jinak ty stranky na ceskou JABRU jsou http://jabra.nahlavni-soupravy.cz/uvod.php

Lukas
Lucky_ce4you (21)|27.6.2005 08:45
Tak ještě drobné zjištění na handsfree Ericcson HBH-660 se sice ukazuje číslo či jméno z MDAc, ale pouze pokud nepoužíváte češtinu, to jest diakritiku. Po té se ukazuje pouze číslo a to i když jej máte v kontaktech. Achjo :(