Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 718 - problemy...

Pinnswin_ce4you (5)|6.5.2005 07:58
Tak jsem se stal majitelem vyse uvedeneho stroje...
A hned tu mam problemy... Po prvnim zapnuti vse v poradku, synchronizace s PC no problem. Problemy nastavaji az do nej zacnu nahravat ruzny sw a hry. Software je celkem standartni, je stazeny hlavne odsud - WinampPaq, Arcpbat Reader, CloseAll, ezyUnZIP, uBook Reader, ICQ, Kapesni slovnik, Skype, Total Commander, XnView a pak nejakych par her. Provedl jsem zalohu systemu na CF a vse je v poradku nez provedu soft reset. System nenabehne, objevi se sice delfinci, ale displej neni podsviceny a konec... Pomuze jenom hardreset. Po obnoveni ze zalohy to po me chce restart, kdyz ho necham provest tak zase ten stejny stav a tak porad dokola... Co s tim, kde by mohl byt problem? Nekde jsem cetl, ze po kazdem nainstalovani aplikace je vhodne provest restart systemu, to jsem ale nedelal - je to v tom? Lokalizaci nainstalovanou nemam... (zatim).
Nejvice zajimave na tom je, ze pokud tu zalohu obnovim a nedam restartovat, tak vse v pohode jede...
Nejake rady? Diky moc....

Šeba_oldd (1184)|6.5.2005 08:38
Po kazde instalaci udelej SR a tak by jsi mohl prijit na aplikaci nejspise nejakou hru ktera ti to dela.
Pavel Koza (4761)|6.5.2005 08:50
Instalujete na kartu nabo do integrovane pameti? Tipoval bych, ze jste na kartu nainstaloval nejaky program spousteny hned po startu nebo nejaky today screen plugin...
Pinnswin_ce4you (5)|6.5.2005 09:44
Instaluji do integrovane pameti, jen nejaky software na mapy a GPS jsem instaloval na CF. Plugin do today screen mam Pocket NDays a BatMemTime.
S tim soft resetem po kazde instalaci softwaru nejsem zrovna dvakrat nadsen... :?
Šeba_oldd (1184)|6.5.2005 09:50
jsme doma - vynechej Pocket NDays je to asi nejaka starsi verze ktera toto konkretne u LOOXe delala.Pouzij instalaci z teto stranky.
Pinnswin_ce4you (5)|6.5.2005 09:59
[QUOTE="Šeba"]jsme doma - vynechej Pocket NDays je to asi nejaka starsi verze ktera toto konkretne u LOOXe delala.Pouzij instalaci z teto stranky.[/QUOTE]

Diky moc, to je ono!!! Po odinstalaci soft reset zafunguje v pohode...

:yes: :D
Šeba_oldd (1184)|6.5.2005 10:06
Slava:) [QUOTE]Lokalizaci nainstalovanou nemam... (zatim).[/QUOTE] Pokud ji budes instalovat instaluj ji vzdy jako prvni.
Pinnswin_ce4you (5)|6.5.2005 10:10
[QUOTE="Šeba"]Slava:)
Pokud ji budes instalovat instaluj ji vzdy jako prvni.[/QUOTE]

To samozrejme, nevim ale jestli si ji budu vubec instalovat vadi mi pak ty duplicitni polozky v programech - treba games a hry...
Pinnswin_ce4you (5)|6.5.2005 10:22
Jeste jeden dotaz - kam se kopiruji temata - do jake slozky?
Kdyz na tema poklepu, tak se mi sice otevre dialog Today ale to tema nevidim, vidim jen zakladni...
Šeba_oldd (1184)|6.5.2005 11:21
[QUOTE="Pinnswin"]Jeste jeden dotaz - kam se kopiruji temata - do jake slozky?
Kdyz na tema poklepu, tak se mi sice otevre dialog Today ale to tema nevidim, vidim jen zakladni...[/QUOTE]
Windows
TheMelin (1642)|6.5.2005 12:52
[QUOTE="Šeba"]Windows[/QUOTE]

Nebo My Documents