Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dálkové ovládání na WMP apod.

našrot (126)|5.5.2005 23:41
Existuje nějaký program, který by byl schopen přes BT ovládat z PPC Windows Media Player a třeba i další přehrávače? Nic jiného ovládat nepotřebuju - jsem línej vstávat z postele, když koukám na film a přes telefon mi to bohužel nefunguje ;o) A Remote Desktop mě na kompu spustí Welcome obrazovku...
TheMelin (1642)|6.5.2005 06:53
Myslím že BEMUSED nebo tak nějak.Teď nejsem doma abych na to juknul.
našrot (126)|9.5.2005 01:11
Dík, našel jsem ho, ale je jen pro Palm... takže jsem našel Rudeo WMP Control, což je sice hezký prográmek, ale chce po mě na PC nainstalovat novější .NET Framework, než mám, což si bohužel nemůžu dovolit, protože driver na grafiku by mi s novějším nechodil... Takže hledám stále a nenacházím...
beecher (9270)|9.5.2005 11:00
[QUOTE="našrot"]...driver na grafiku by mi s novějším nechodil...[/QUOTE] Co prosim? Odkdy je driver na grafiku, ktery je urcite napsan v C/C++, zavisly na pouzitem .NET CF? :O
našrot (126)|9.5.2005 23:39
beecher: driver na grafiku na PC je závislý na verzi .NET Framework pro PC - je to Matrox Parhelia a aby její "certified driver" pro Catii V5 fungoval, tak tam musí být nejvíc i nejmíň verze 1.1 - potřebuje Framework kvůli nějakým Mrkvosoftím rutinám, ke kterým je přes něj přístup - když tam není, není možné používat rozšířené funkce grafiky, protože není vidět její ovládací panel...
beecher (9270)|10.5.2005 08:56
[QUOTE="našrot"]...driver na grafiku na PC ...[/QUOTE] I see, ma bad... Ja se prehlid, ze to driver na grafiku do PC...
Hm, ale furt mi to nejak hlava nebere, aby neco co bezi v jadernem prostoru pouzivalo veci z uzivatelskeho prostoru a to jeste pomoci JIT kompilace... Huh, to je silny kafe...
termit_shw (55)|28.8.2005 10:50
zkuste Rudeo Control for Windows Media Player --- ale nevim jestli to funguje pres bt nebo wifi. Nezkousel jsem ho
Brco_ce4you (447)|28.8.2005 11:21
[QUOTE="termit"]zkuste Rudeo Control for Windows Media Player --- ale nevim jestli to funguje pres bt nebo wifi. Nezkousel jsem ho[/QUOTE]

Ide aj cez BT i WiFi, ale treba mat samozrejme na PC napojeny Access Point. Stoji okolo 20 USD.