Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velký souboj - Sorac,Olcit vs. Beecher,Dort

Zdenek Malinsky (9781)|5.5.2005 23:31
Výběr zbraní ponechávám na vás:))

Připojuji smazané příspěvky, ať víte, kde máte navázat.
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2005 00:38
[QUOTE="beecher"][QUOTE="sorac"]mozna by ho stacilo pouzivat.. a potom by sa aj nejaka ta chybicka vludila.. ;-)[/QUOTE]Jasne, ja vyhodim 11 papiru za neco, co mi bude lezet v koute a sahnu na to 1x za mesic. To rozhodne vim o daleko lepsich zpusobech, jak takovy penize utratit... Srcu, srcu... Proste priznej si, ze nemuzes prezit, ze neco vypada lepe nez ten tvuj Loox.[/QUOTE] [QUOTE="sorac"][QUOTE="beecher"][QUOTE="sorac"]mozna by ho stacilo pouzivat.. a potom by sa aj nejaka ta chybicka vludila.. ;-)[/QUOTE]Jasne, ja vyhodim 11 papiru za neco, co mi bude lezet v koute a sahnu na to 1x za mesic. To rozhodne vim o daleko lepsich zpusobech, jak takovy penize utratit... Srcu, srcu... Proste priznej si, ze nemuzes prezit, ze neco vypada lepe nez ten tvuj Loox.[/QUOTE] sa mi zda, ze ty nemozes prezriet ze si nemal na poriadne pda zariadenie.. ako som uz pisal niekolkokrat, dell som si chcel velmi kupit.. nastastie ma odhovoril oltcit.. a vdaka botovi som ho mal moznost skusat mesiac.. a poviem ti, ze radsej budem pouzivat karisblok ako ten dell... je to len obycajna americka sunka, za ktoru sa neoplati vyhadzovat peniaze... a vraj ja utocim.. :lol:[/QUOTE] [QUOTE="oltcit"][QUOTE="beecher"][QUOTE="sorac"].. nastastie ma odhovoril oltcit.. j[/QUOTE] Hm, a to, ze das na rady cloveka, ktery v zivote nedrzel a nepouzival dane zarizeni, ktere ti rozmlouval, tak to taky o necem vypovida, vis? [/QUOTE] Len na upresnenie: nie odhovoril ale len prezentoval svoje kladne skusenosti s Looxom v spojeni prebiehajúcimi diskusiami o oboch zariadeniach a výsledok je taký aký je, t.j.dvaja(aspon v tomto konkretnom pripade) velmi spokojní užívatelia Looxa.Nikomu neberiem jeho pocity,ked si Beecher spokojný,tak ti to prajem,mne je absolútne jedno kto má čo za zariadenie,ja som si kupoval hračičku a tak ju mám a som spokojný a nie preto že si chcem utvrdiť EGO,že mám niečo výnimočné,čo má iba pár ludí,aj za cenu že v skutočnosti to až také dobré možno nie je...Skôr sa sústredujem na to kvoli čomu som to kupoval, a to mi splňa dokonale,tak neviem o čom je vlastne táto debata,písal som ti aby si sa o mňa neobtieral,tak bud taky láskyplný a rešpektuj to prosím.Prajem pekný deň. P.S. a príspevok môžeš vymazať(ako v minulosti)[/QUOTE] [QUOTE="beecher"][QUOTE="oltcit"]Len na upresnenie: nie odhovoril ale len prezentoval svoje kladne skusenosti s Looxom... ...Skôr sa sústredujem na to kvoli čomu som to kupoval, a to mi splňa dokonale,tak neviem o čom je vlastne táto debata,písal som ti aby si sa o mňa neobtieral,tak bud taky láskyplný a rešpektuj to prosím.[/QUOTE]To ja bohuzel nemuzu vedet, reagoval jsem na to, co napsal sorac. Pokud je to tedy tak jak to pises, tak tim jeste vic se utvrzuji ve svem nazoru na sorace... :no: Jinak ja to taky nechapu, o cem ta debata je, to jen sorac se s odpustenim tady a v diskuzich o Dellu tak trochu vysira. Delam to snad ja nekde v diskuzich k Looxovi? Ne. Ja nikomu jeho Looxe neberu, at si ho majitel uzije, pro mne to zarizeni neni, ale mne vlastni teritorium a hlavne svoji osobu budu proste branit... Za to se prosim na mne nezlobte. Dik.[/QUOTE] [QUOTE="oltcit"][QUOTE="dort"]No, pěkně jste se rozjeli .................. :( ... díky a zkuste se maličko zamyslet nad tím FLAME co vytváříte, víte ono když si nováček chce koupit PDA, a čte že vlastně "všechno špatně" tak se mu opravdu špatně rozhoduje ................. jen maličko se oprostit od osobního zaujetí ......... opravdu maličko :yes: [/QUOTE] Vieš nejde ani tak o to ,ako je kto zaujatý,alebo prečo je zaujatý ,ako skôr o to ako to podá ostatným,zaujatosť pre vec je chválihodná vlastnosť,dokiaľ neškodí iným.... P.S. Už sa fakt nemienim vracať k takýmto konfrontáciam,radšej idem "tuniť" svojho nového miláčka Motorola V547/pre anglosasov V551 :D Moja zasada je : :) Ži a nechaj žiť :) [/QUOTE]
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2005 00:52
[QUOTE="dort"] P.S. každý z nás si kupuje hračky, menší větší dražší levnější, ale proto se tu není potřeba hadrkovat ja báby na trhu, a napadat se tvrzeními o EGU, prostě a jednoduše, BEECHER je DELL maniak, a OLCIT je LOOX maniak - tak pánové, buď Vás čeká válka, anebo smíření se s tím, že Váš "protivník" má v některém ohledu i lepší PDA, ale Vy by jste to své nedali ani za NIC NA SVĚTĚ :D / použijte kus nadhledu na mé porýpnutí, prosím / P.P.S - až dojdete k mému podpisu, tak si řeknete no to je jasné, ale věřte mi nic není jasné, prostě a jednoduše teď používám DELL, ale snažil jsem se mu ve svých "mrzkých" zkušenostech nestranit ani jednomu a být objektivní - a já jsem například více spokojen s DELL, ale dokáži si předsatvit ve své ruce i LOOX, ale maličko více inklinuji k DELLu neb je hezčí a je tam pro mne dosti podstatný rozdíl v display, který se mi hodí :yes: díky a zkuste se maličko zamyslet nad tím FLAME co vytváříte, víte ono když si nováček chce koupit PDA, a čte že vlastně "všechno špatně" tak se mu opravdu špatně rozhoduje ................. jen maličko se oprostit od osobního zaujetí ......... opravdu maličko :yes: [/QUOTE] [QUOTE="beecher"][QUOTE="dort"]2) pro oba mluví dobrá funkčnost, ale moje zkušenost je spíše nakloňena k LOOX 720, neb s DELL se maličko peru ( objevili se nějaké softwarové problémy, kterých jsem si u LOOX 720 nevšiml, možná to je rukama, ale možná ne ) 10) co se podpory software obou přístrojů týká, tak tam nedokážu posoudit vzhledem k výše zmiňovaným problémům se software v DELLu, ale byť jsem u obou přístrojů použil UPDATED, tak se mi nějaké mouchy objevili 11) u DELLu si člověk musí dobře rozmyslet co kam instaluje, aby mu zbylo nějaké místo v RAM 12) jasné PLUS pro LOOX - mapovatelnost tlačítek pro aplikace byť jen stisknutím, nebo možno dodat aplikace i po delším přidržení - to mi hodně usnadňovalo práci - chválím P.S. každý z nás si kupuje hračky, menší větší dražší levnější, ale proto se tu není potřeba hadrkovat ja báby na trhu, a napadat se tvrzeními o EGU, prostě a jednoduše, BEECHER je DELL maniak, a OLCIT je LOOX maniak - tak pánové, buď Vás čeká válka, anebo smíření se s tím, že Váš "protivník" má v některém ohledu i lepší PDA, ale Vy by jste to své nedali ani za NIC NA SVĚTĚ :D / použijte kus nadhledu na mé porýpnutí, prosím /[/QUOTE] 2) a 10): Ja ti porad rikam, ze je to rukama... Ze bych ti i po NTB musel nainstalovat Della? ;) :D Jo a kdyz pokud tam mas WisBar Adv. verze > .24 na konci, tak to tady dela peklo... Chris z Lakeridgesoftware na tom intenzivne pracuje, protoze vi, ze to neni chyba Delloji, ale jeho. Pac ma taky Della... ;) 11): Jednoduche - Today Pluginy do RAMky, ostatni do Storage, ktera je proste velka jako na to stvorena. A hlavne A03 update ROMek... 12): Tohle vyresi na Dellu spolehlive Omega Battery Pack Pro (nebo nejaky jiny SW, ktery umi takhle mapovat tlacitka...) Huh, a ted jsem nasel ultimatni nastroj: 3 akce na tlacitku (press, double-press, hold) ButtonMax Ad PS: Oltcite, mas pravo volby zbrane, kterou chces zemrit... :D :D :D[/QUOTE] [QUOTE="oltcit"][QUOTE="beecher"] Ad PS: Oltcite, mas pravo volby zbrane, kterou chces zemrit... :D :D :D[/QUOTE] Hmmm,vzhladom k tomu,že som ešte nespal od včera,tak sa vzdavam voľby výberu a idem sa prespať(ak mi bude dovolené) :? zo strany nežného pohlavia ;) Alebo môžme takto : preteky na čas kto rychlejšie vymontuje,rozoberie,poskladá a vmontuje motor z Oltcita do karosérie......:D :D :D :D :D A vyhral som ;) [/QUOTE] [QUOTE="dort"] OT - vítězství :yes: - ale poučné a myslím si, že i poučné pro Ty kteří se rozhodují, a já si jdu nechat někam vymněnit ruce :D /OT Wisbar mám . 25 BETA, ale i to je dosti "snajper" - neb jsem se snažil marně rozchodit BT GPS od Haicom a spárování GPS po BT se povedlo až po vypnutí WisBaru :-(( [/QUOTE]
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2005 01:02
[QUOTE="sorac"][QUOTE="dort"] OT - vítězství :yes: - ale poučné a myslím si, že i poučné pro Ty kteří se rozhodují, a já si jdu nechat někam vymněnit ruce :D /OT Wisbar mám . 25 BETA, ale i to je dosti "snajper" - neb jsem se snažil marně rozchodit BT GPS od Haicom a spárování GPS po BT se povedlo až po vypnutí WisBaru :-(( [/QUOTE] ja mam gps cf od haikomu a mam aj wisbar a nemam ziadne problemy.. ;-)[/QUOTE] [QUOTE="dort"][QUOTE="sorac"] ja mam gps cf od haikomu a mam aj wisbar a nemam ziadne problemy.. ;-)[/QUOTE] no diky za zkušenost, ale je mi opravdu k ničemu, neb zkuste číst na co odpovídáte Můj problém nebyl při použití modulu v CF, ale při použití BT ( pro Sorac raději vysvětlím - BlueTooth - no a jeste česky Modrý Zub -> omlouvám se, ale po slovenky nieviem ) adaptéru, mám GPS Hi 303 CF a plius BT adaptér HI 401 :D a s verzi WISBAR 2.0.1.27 BETA už chodí i s BT adapterem :yes: [/QUOTE] [QUOTE="sorac"][QUOTE="dort"][QUOTE="sorac"] ja mam gps cf od haikomu a mam aj wisbar a nemam ziadne problemy.. ;-)[/QUOTE] no diky za zkušenost, ale je mi opravdu k ničemu, neb zkuste číst na co odpovídáte Můj problém nebyl při použití modulu v CF, ale při použití BT ( pro Sorac raději vysvětlím - BlueTooth - no a jeste česky Modrý Zub -> omlouvám se, ale po slovenky nieviem ) adaptéru, mám GPS Hi 303 CF a plius BT adaptér HI 401 :D a s verzi WISBAR 2.0.1.27 BETA už chodí i s BT adapterem :yes: [/QUOTE] nemusis ma mat za idiota... myslim ze it zvladam minimalne tak ako ty az nie podstatne lepsie.. len nas priatel beecher je tak lahko vyprovokatelny clovek.. :lol:[/QUOTE] [QUOTE="dort"][QUOTE="sorac"] nemusis ma mat za idiota... myslim ze it zvladam minimalne tak ako ty az nie podstatne lepsie.. len nas priatel beecher je tak lahko vyprovokatelny clovek.. :lol:[/QUOTE] a) nemam ta za idiota b) Tve schopnosti Ti nechavam, a o sobe tvrdim ze jsem maximalne uzivatel, a tak IT je pro mne hodne vzdálené :D c) nevim, kdo se dá vyprovokovat? a nevím zda CE4YOU má být o provokování? a to podstatné, když už jsem nucen psát OT, pokud nečteš pořádně to co se zda píše a co je za problém, tak se nediv, že dostaneš poněkud "hloupějsí odpověď" s podrobným vysvětlením a hlavně nerozumím proč mi sděluješ, že Ti chodí GPS s LOOXem, když můj problém byl na DELLu? Pokud připustím, že by jsi měl stejný model GPS, tak mi stejně asi moc nepomůžeš. Takže mi spíše připadá jako by jsi chtěl dokázat, že to co nefunguje na DELLu funguje na LOOXu?! :mad: [/QUOTE] [QUOTE="sorac"][QUOTE="dort"][QUOTE="sorac"] nemusis ma mat za idiota... myslim ze it zvladam minimalne tak ako ty az nie podstatne lepsie.. len nas priatel beecher je tak lahko vyprovokatelny clovek.. :lol:[/QUOTE] a) nemam ta za idiota b) Tve schopnosti Ti nechavam, a o sobe tvrdim ze jsem maximalne uzivatel, a tak IT je pro mne hodne vzdálené :D c) nevim, kdo se dá vyprovokovat? a nevím zda CE4YOU má být o provokování? a to podstatné, když už jsem nucen psát OT, pokud nečteš pořádně to co se zda píše a co je za problém, tak se nediv, že dostaneš poněkud "hloupějsí odpověď" s podrobným vysvětlením a hlavně nerozumím proč mi sděluješ, že Ti chodí GPS s LOOXem, když můj problém byl na DELLu? Pokud připustím, že by jsi měl stejný model GPS, tak mi stejně asi moc nepomůžeš. Takže mi spíše připadá jako by jsi chtěl dokázat, že to co nefunguje na DELLu funguje na LOOXu?! :mad: [/QUOTE] urcite tebe nic dokazovat nechcem.. mne je jedno ake maju zariadenia ini a ako su snimi spokojni... len som ti chcel povedat ze mne gps aj ked cf od haicomu funguje.. to je asi vsetko co som na ce chcel povedat... a vylozte si to ako chcete... [/QUOTE]
dort (1212)|6.5.2005 07:40
Zdeňku díky za založení diskuze :D

Nemám pocit, že já nebo Beecher chceme ale obávám se, že právě teď ztrácí své kouzlo ;)

nemyslím, že celá diskuze byla OT

ale maličko nám to občas uklouzlo, z důvodu různých FLAME a přímo nesouvisejících odpovědí, které se asi nedaly nechat bez povšimnutí, neb pokud se diskuze jmenuje "Má cenu kupovat DELL X50v", tak prostě nenechám bez povšimnutí názory, které se snaží výše uvedený přístroj bezdůvodně napadat, a to ještě poměrně beze smyslu a logiky, neb nemohu přeci dělat závěry nad přístrojem, který vlastně nemám a nejsem schopen posoudit jeho vlastnosti a tvrdit, že mám dobré zkušenosti s LOOXem :cool:

Nemám pocit, že já a Beecher chceme OT, nebo boj, ale obavám se, že v kontextu, tak jak byl promazán odcházel DELL poměrně se slušně pošramocenou pověstí a díky prodejní politice DELLu by si ho asi nikdo nekoupil, proto i ty OT příspěvky, které nebyly ale zcela od věci ( byť řešit GPS v takovém vláknu je opravdu lehké OT :oops: )

A myslím, že každý pochopí jasnou věc, byť tady budu raději mluvit za sebe. Já osobně se od doby co nemám LOOX 720 nevyslovuji k názorům na právě tento přístroj a nemám potřebu se dlouho-sáhle rozepisovat o jeho neřestech, či přednostech.
Jak vidno to však neplatí pro lidi, kteří DELL nemají ( vím, že se opakuji, ale obávám se, že to je jádro pudla )

Jak jsem napsal již v oné diskuzi, nezavrhuji LOOX ani DELL, ale domnívám se, že DELL by si v Čr zasloužil více uživatelů ..... :NO FLAME:

A pokud by se takto promazali všechny diskuze na CE, tak by to bylo jen ku prospěchu :YES:, neb když jsem tu hledal původně před půl rokem něco na MDAII, tak jsem si pročetl TUNY a TUNY OT - neříkám, že jsem se občas nepobavil, ale stálo to čas :-(

takže i na svou stranu beru kousíček omluvy ( asi ten nejmenší ), a omlouvám se za přidělanou práci :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|6.5.2005 14:44
Neříkám, že celá diskuze byla OT, taky ne všechny příspěvky zde byly smazány. Název diskuze zněl Má cenu kupovat Dell X50v a když tam probíráte, kromě jiného OT, verze WA2 a GPS ...tak to asi trošku od věci je. Všichni to mohou zde posoudit, zda jste byli vy hodně OT nebo já moc cenzor. Proto jsem to také přeposunoval sem. Záloha byla volná, na ranžíru měli volno, noční byla dlouhá, tak jsem toho využil. Nemyslím, že zrovna já bych chtěl poškodit Dell v boji s Looxem, ovšem ani si nemyslím, že byste měli suplovat obchodní politiku Dell v ČR. Dokud si ho Beecher nedovezl z USA, nebylo tu o Dell skoro ani písmenko.
Snažil jsem se příspěvky k věci ponechat a OT mazat (přesunout). I jeden z dotazujících se ptal, zda se tu ještě řeší nákup Dellu. Právě od Tebe jsem čekal nejvíce konkrétních a věcných připomínek, protože jsi "promiskuitně" vytřídal několik strojů, včetně zmiňovaných VGA (Dell a Loox) a máš tedy možnost z vlastní praxe porovnávat, co se Ti kde líbilo a co naopak štvalo. Konečná volba je stejně na kupujícím, ne na nás.
Také mám tendence k flame, už jsem se jich několika zde zúčastnil, takže mám teď snahu zůstat nezaujatý a udržet diskuze k tématu a popř.i trošku z nic dělat databázi tipů, návodů a zkušeností, jak to navrhoval právě Beecher do nové verze webu.
Pokud myslíš, že jsem smazal nebo přesunul něco, co zlepšilo "pošramocenou" pověst Dellu, klidně to dej zpět nebo svůj obsáhlejší příspěvek (nesmazaný) uprav a doplň.
Omlouvat se není třeba. Dáme si spolu na hrázi věčnosti nějakou beecherovku.
:))
boto_ce4you (65)|6.5.2005 20:04
[quote]co zlepšilo "pošramocenou" pověst Dellu[/quote]
povest dellu je dobra
to ja jsem tady translajtnul neco z aximsite ,no vono to neni tak horky,bylo to spise z obav nezli zamer udelat tady flame
doufam ,pochopeno a taky ukonceno :wink:
oltcit (1098)|6.5.2005 21:12
[QUOTE="boto"][quote]co zlepšilo "pošramocenou" pověst Dellu[/quote]
povest dellu je dobra
to ja jsem tady translajtnul neco z aximsite ,no vono to neni tak horky,bylo to spise z obav nezli zamer udelat tady flame
doufam ,pochopeno a taky ukonceno :wink:
[/QUOTE]


Hmmm Boto vlastne za vsetko mozes ty,stary flamer(mohli by sme rozpravat,ze jo 43-jka :D
oltcit (1098)|6.5.2005 21:17
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Neříkám, že celá diskuze byla OT, taky ne všechny příspěvky zde byly smazány.
Omlouvat se není třeba. Dáme si spolu na hrázi věčnosti nějakou beecherovku.
:)) [/QUOTE]


Hmmm a čo takto slivovičku,či hruškovicu,alebo "botovičku" :D
dort (1212)|7.5.2005 09:51
jo beecherovku na hrazi vecnosti dame :-) na 200 %

myslím, že těch pár bodů co jsem tam vypíchl, bylo přibližně to podstatné co jsem si odnesl z jednho či druhého - ty body byly psány spíše s ohledem na uklidnění diskuze, a především s obrovským odstupem od současného stavu vímání DELLa a LOOXe - já svého jediného favorita nechtěl stavět na odiv světu, spíše jsem chtěl ukázat plusy a mínusy z mého používání

Ani jeden není dokonalý, ale nebýt Beechera a jeho podpory prodeje DELL v Čr / za což hluboký dík / :yes: , tak jsem dnes asi laboroval s HX 4700 nebo ASUS 730, či si nadával, že jsem si nenechal LOOX!

Jenže dnes mám pravděpodobně nejlepší PDA, které jsem držel v ruce a které mne z počátku mučilo svojí RAM :D ale dnes mám zařízení, které mi díky "společnému se poznání" dovoluje opuštět svůj notebook a PC na delší a delší čas :yes: a hlavně jsem s ním opravdu spokojen!

Myslím, že v ohledu na každého jednoho budoucího či současného majitele DELLu je velice dobře "suplovat" neexistující prodejní politiku firmy DELL ČR, neb ona firma je mi zcela u oné části těla ......... ale DELL X50v může každému z nich poskytnou velice vysoký komfort, design a výkon - což je ta podstatná strana věci, kašlu na firmu DELL ČR, ale klaním se se před DELL X50v, který mne asi uhranul ;)
sorac (51)|20.5.2005 01:05
nooo, uprimne povedane, tuto diskusiu som objavil az teraz.. :-?

som nevedel, ze som az tak popularny.. :-D

veci sa maju takto...
mne je k srdcu ukradnute kto ma ake pda, ale beecher nehovori o nicom inom ako o delle a vsetko ostatne je srot...

nuz a ja nemam rad nudne fora a kedze sa z oldkitom a bottomom pozname , hlavne povahy tak sme sa dost doplnali... :-D a musim povedat ze cele ce4you sa dobre chytilo.... :-D

a poviem vam, ze ja osobne som sa dobre bavil...

konecne zabava, ale slubujem, uz budem dobry, ved aj tak uz na to nemam cas... :-?

ale troska flamu nikomu predsa neuskodi...

aspon ste vsetci rozmyslali nad chybami a vyhodamy oboch zariadeni...

ja som mal vdaka bottomovi moznost vyskusat aj della.. je ok, nemam nic proti az na baterku.. inac super masinka...


takze este raz SORAC :-D