Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 2210 a

Ivanm_ce4you (466)|5.5.2005 15:22
Zdravim vsechny,

nevim presne jak, ale joystick se mi tak nejak prapodivne uvolnil a strasne snadno se s nim "cvachta" na strany. Jakoby povyskocil asi o 1 mm z pristroje, ale porad drzi.

Nema s tim nekdo zkusenost? Rozebirat stroj se mi nechce, i kdyz by to mozna pomohlo, ale snad je zatim porad jeste v zaruce.

diky za informaci

Ivan
Arius_ce4you (49)|5.5.2005 16:08
a zatlacit naspet sa ti neda? bo mne sa s nim da o daky milimeter hybat hore dole teda povitiahnut a zatlacit..
Jerry Salcer (197)|5.5.2005 17:14
Joystik je součástí desky přístroje, už mi ho měnili. Tím pádem měl můj ipaq i nové ID a neseděly registrační čísla třeba Sunnysoftu, musel jsem žádat o nová. On se dá povytahovat, ale ne vytáhnout. U mne začal blbnout tím, že při obracení stránek knížky kmitaly stránky nahoru a dolu nebo to skočilo o 3 stránky najednou. Po půl roce už reagoval jen jeden směr. Trvalo to v servisu HP 14 dní a byl zpět doma. Teď maká jako nikdy předtím. Ale 14 dní bez ipaqa, nech se na tu dobu radši uspat:oops: Nevěděl jsem co s rukama.
Ivanm_ce4you (466)|5.5.2005 21:08
No, to je prave problem, takova doba. Takze nevim, jestli do toho jit. Ja totiz JOY skoro nepouzival, ani kdyz byl OK.

Vejde se tahle oprava do zaruky?
Kolik by to tak mohlo stat, pokud by to bylo mimo?
Jestli je to vymena MB, tak to potes me koste.

Jinak - koukam, ze z nazvu threadu vypadl ten JOY, ale ja to tam psal...

Ivan