Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co zoragnizovat nákup příslušenství pro naše DELLy mimo Čr hromadně?

dort (1212)|5.5.2005 14:24
No co Vy na to?

Objednat fólie, pouzdra, náhradní baterie či nabíječky do auta za rozumné peníze ( tam kde funguje konkurence :yes: )

a díky více lidem se podělit o dopravu, které není nezanedbatelná!

No teď už se jen shodnou na shopu a najít dobráka, který to vyřídí ;)

Pokud si konešně vyzvednu v bance kartu na placení po internetu, tak nevidím problém se toho zhostit za jazykové podpory Beechera :D
beecher (9270)|5.5.2005 14:33
Jo, ja se pridam...
Ja bych totiz chtel odsud cerny Sena Case s upravou pro velkou baterii a bez drzaku na pasek a Mugen 2200 mAh baterii... :) ;)
Dorte, koupis mi to? :D
dort (1212)|5.5.2005 15:01
no pokud si to zaplatíš, tak ano :D
vlastoun_ce4you (0)|17.5.2005 12:32
mam tu nejakej baterie 2200mAh i skrytem na prodej kdo by chtel necht se mi ozve.
Jiri02 (62)|26.5.2005 07:10
Myslim, ze vyuziti cizi platebni karty neni uplne ten spravny efekt. Naklady na dopravu mohou byt, pravda, zdrcujici. Pak jde jen o to, zda urcitou vec potrebuji hned, anebo si pockam, az bud nekdo nashromazdi dost velkou ojednavku a pak ji obedna s dopravou, nebo - a to se mi zda lepsi - nekdo se ujme spravy pozadavku na nakup veci a zorganizuje prilezitostny nakup nekym, kdo pak zbozi priveze a pochopitelne procli a treba za ochotu neco dostane. Slo by o vytvoreni jakehosi tymu dobrovolnych prilezitostnych kuryru. No jednoduche to nebude ...
hybo (3107)|26.5.2005 07:15
a pak se zjisti, ze treba z 50 lidi, co "to uz hned chteji mit" se najdou 2, co to i chteji zaplatit, to uz jsem zazil, je totiz bezne, ze chceme vse co mit nemuzeme a stezujeme si, ze to nejde, je drahe postovne, ... a kdyz se najde reseni, pak uz to sice neni drahe, ale ..... takze hodne zdaru ;)