Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 420 dovezen z Německa a co teď...?

Pacey (13)|3.5.2005 21:23
Nechal jsem si výše zmíněné zařízení dovézt a bohužel nejde ani počeštit ani nic jiného. Jsem záčátečník s PPC do teď jsem měl Palm Zire 71. Dostal jsem radu koupit si od Sunnysoftu Windows Mobile 2003SE za 490 bez DPH a přeflashovat to. Nicméně to prý není zaručené. Můžete mi někdo prosím poradit jestli je to možné nebo ne?
Pacey (13)|4.5.2005 00:17
Tak jsem sehnal wm 2003 SE bohužel se stalo následující: The language in this Flash Image update (ENGLISH) differs from that on your device (DEUTSCH)! Nenapadá někoho co bych mohl udělat, abych to dostal do EN?
dodox (79)|4.5.2005 09:39
neco podobneho bylo s nejakym ipaq-em, zkus pohledat
nejak se to dalo patchnout a pak to ten eng upgrade vzalo
Pavel Koza (4761)|4.5.2005 14:02
Presne tak, kouknete trebas sem. Je to pro iPAQ, pro LOOXe jsem to zatim nepotkal...
Pacey (13)|4.5.2005 19:03
Tak opravdu nevím co s tím. Jediná možnost je prý flashnout to flashem z jiného looxe. Nicméně nikoho s tímhle zařízením neznam a stejně to neumím. Takže jestli by se našel někdo kdo by my s tím FYZICKY pomohl a flashnul to... odměna 1000 Kč. Praha a okolí klidně přijedu.
Pacey (13)|9.5.2005 20:09
Tak pořád jsem s Pocket PC nepohnul. Nevím jak na flash...? Pomůže mi někdo? Samozřejěm odměna 1000 Kč platí.
Pavel Koza (4761)|11.5.2005 12:22
No, kdyz uz do toho chcete vrazit litrik, tak zkuste zavolat servis FSC. Popiste jim problem a zeptejte se jich, jestli by nebylo mozne si zaplatit jakoby klasickou opravu ROM...
QuasarCZ (1)|11.8.2005 17:04
Koupil jsem si po Internetu Looxe 410 s německými WM, včera mi došel domů, a protože umím německy asi tak dvě slova, plánoval jsem nainstalovat anglické WM 2003 SE, které už jsem měl připravené (14MB flash update). Ale byl jsem nepříjemně překvapen tím, že flashovací utilita odmítla instalovat anglické WM na německé. Po asi čtyřech hodinách hledání řešení na Internetu jsem to vzdal a šel jsem spát. A ráno mě napadla taková blbost. V hlavním souboru flashe na 2003SE, s názvem "OS_117U.nb", je na offsetu 23 (17h) uložen typ jazykové mutace flashe, tedy "ENG" (3 bajty). Zkusil jsem to tedy přepsal na "GER" a ..... vyšlo to!!! Podle tohoto textu určil flashovací program, že se jedná o německou verzi WM a bez problému ji hodil do Looxe. Po flashi a resetu Loox jsem ještě vyzkoušel, jak se hlasi Loox, a hlásí se jako anglická verze, takže tyto tři bajty slouží jen jako identifikátor jazyka pro flashovací utilitu a pravděpodobně nejsou součásti ROM image. Tak doufám, že to někomu pomůže, alespoň já jsem byl šťastný jako blecha, že se nebudu muset trápit s německou verzí.
anarchist (10)|12.8.2005 09:51
Tomu říkám tvůrčí přístup! Gratuluji.