Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Meli jste nekdy/videli jste na Looxu 720/Looxech obecne vadny pixel?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ahojda! Znamy mi nabizi uplne novy nerozbaleny Loox 720ku za velmi priznivou cenu s tim, ze jakmile krabici rozbalim, nemuzu to vratit (zaruka je 2 roky, ale na treba na jediny vadny pixel se zaruka nevztahuje). Podle meho nazoru by nic spatneho, krome vadneho pixelu by na mne eventualne bafnout nemelo a proto se ptam viz. nadpis, cili videli/meli jste nekdy bud primo na L720, nebo na Looxech obecne vadne pixely? Diky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

LCD ma vlastnost ze proste nekde mit vadnej pixel muze ale i nemusi. Stejne se muze objevit treba za dyl ...
    to je hold asi tvuj boj jak se rozhodnes

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od fisik
    LCD ma vlastnost ze proste nekde mit vadnej pixel muze ale i nemusi. Stejne se muze objevit treba za dyl ...
    to je hold asi tvuj boj jak se rozhodnes
    Bohuzel vadnych pixelu mam plny zuby, pze kdyz jsem kupoval monitor (LCD Samsung 710T), tak jsem mel na stole 4, dokud ten posledni nemel ani jeden. Hodne noci jsem kvuli tomu nespal. Ale tedka se potykam s myslenkou koupit bud 720ku za 13500,- (vcetne dane) s nemoznosti prohlednuti, nebo za 14300,- (vcetne dane) koupit 718ku klasicky z e-shopu s moznosti vraceni do 14ti dnu. Spis by mne zajimalo, jestli uz nekdy nekdo v CR na neco takoveho u FSC natrefil (tedka procitam 4um na firstloox.org a tam uz se neco takoveho bohhuzel stalo)- Ach, to je dilema

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Na LOOX720 jsem dead pixel nevidel, ale na spouste dalsich zarizeni bohuzel ano (i na VGA). Posledni dobou je toho skutecne celkem dost, je to bohuzel cena za neustale stlacovani nakladu a cen vyrobku.

Strucne - je to loterie, muzete vyhrat, alei prohrat

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Problem je v tom, ze vetsinou se ty vadne pixely projevi az po delsim pouzivani, takze ani 14tidenni zaruka neni moc platna. Me se zjevil vadny pixel asi po 8 mesicich. Je ale nastesti poradne videt jen na cernem podkladu, ale i tak je to opruz .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

No bad pixel Zatial.
    Vadné pixely majú tendenciu sa množiť,čiže ak nemá na začiatku,tak je šanca že nebude mať vôbec... Viac ma trapi,že som kúpil Benq 937s+ a má dva vadné pixely,tak čakám, čo sa z toho vyvinie :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No z koncepce LCD je imho moznost "chytnuti" vadneho pixelu po case min pravdepodobne, nez nahoda na natrefeni kousku s jiz z vyroby objevenymi vadnymi pixely. Protoze precijenom je to jen tranzistor, potazmo kremik, takze se muze v uzke skupine pripadu stat, ze se jeste po vyrobe "dotvari", ale vetsinou uz se dalsi neobjevuji. Imho to chce dat kazdemu bodu "zahrivacku" a nechat ho delsi dobu blikat cely barveny spektrum. Diky tomu se teprve ukaze, "kdo je out" :-).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

uz pouzivam loox dost dlho, asi 3 mesice a zatial nemam vobec vadne pixely...

dufam, ze ani nebudu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Mám svého Looxe cca sedm měsíců a od výroby má jeden vadný pixel ( . Další už se neobjevily.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Standa
    Mám svého Looxe cca sedm měsíců a od výroby má jeden vadný pixel ( . Další už se neobjevily.
    Jee tak to je nemile ( . Ale jak se znam, tak budu mit taky smulu a minimalne jeden tam bude. Mimochodem, jak je to vubec s toleranci vadnych bodu z hlediska FSC? Na firstloox.org diskuzi jsem se docetl neco ohledne jednoho tolerovaneho bodu, coz bych za digitalni fotak a skoro 1000Kc rozdil v cene asi byl ochoten podstoupit :sarcastic: .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

je to sice trosku OT, ale treba ASUS dela TFT displaye (to LCD je spatnej nazev, ktery presel a zustal z prvnich typu displayu), ktere neobsahuji zadny vadny bod a davaji na to zaruku (zadna tolerance, proste vsechny body OK), dokonce si to i nazvali ZBD (Zero Bright Dot)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ja mám Loox 720 necelé 4 mesiace a NO BAD PIXEL.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od hybo
    je to sice trosku OT, ale treba ASUS dela TFT displaye (to LCD je spatnej nazev, ktery presel a zustal z prvnich typu displayu), ktere neobsahuji zadny vadny bod a davaji na to zaruku (zadna tolerance, proste vsechny body OK), dokonce si to i nazvali ZBD (Zero Bright Dot)
    Ano, pokud budeme presni, myslel jsem tedy LCD ve smyslu Liquid Crystal Display - display z tekutych krystalu coz takovy TFT (thin film transistor) bezpochyby je, jelikoz samotne TFT udava technologii daneho LCD :-)).

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

To jsou mi novinky, nevis kde to maji presne formulovany ? Plati to i na PDA?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Dzejkob
    To jsou mi novinky, nevis kde to maji presne formulovany ? Plati to i na PDA?
    ne, je to jen konkretni rada monitoru, zatim, spise jsem tim chtel rict, ze uz i tahle vlastnost muze byt "vyzadovana" zakaznikem, co si zaplati

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Setkali jste se nekdy se jmenem Miloslav Hebky?
    Od elit v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-07-2005, 12:38
  2. Vadný display na všech LOOXech 720???
    Od tomogo v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 16-02-2005, 12:13
  3. Jaké jste měli v minulosti kapesní počítače
    Od hlp v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 31-01-2005, 10:02
  4. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 04-03-2003, 10:51