Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

3in1 stylus Brando pro XDA 3 - varování!

klak (148)|1.5.2005 18:10
mám velmi negativní zkušenost s 3in1 stylusem značky Brando určeným pro XDA 3. nemohu potvrdit ani vyloučit že stylusů pro jiné modely se to netýká. stylus Brando vypadá takto URL odstraněn.

když jsem na něj narazil v nabídce firmy Sunnysoft, srdce mi zaplesalo. hurá,další krám co sebou nebudu muset tahat je propiska!!! objednal jsem a pak už jen zíral. (nic proti firmě Sunnysoft, už to z nabídky stahla a vina je jednoznačně na straně výrobce).

jak je vidět na výše nalinkovaném obrázku, dolní snímatelná čepička je opatřena proti sesmeknutí závitem, zatímco horní plastová krytka vtipně závit nemá a spoléhá na pružnost plastu a jakýsi vrub na špičce píšíí náplně. jenže narozdíl proti obrázku byla v prodávaném stylusu běžná sériově vyráběná (navíc černě píšící :?) náplň s úplně hladkým hrotem.

zkrátka hned po prvním zasunutí do PDA jsem už vyndal jen tu plastovou čepičku. stylus nešel ani vyklepnout ani vyndat žádným nástrojem - a že jsem jich jako exmodelář vytáhl do boje opravdu hodně :evil:

nakonec jsem musel osobně do servisu v Praze na Žižkově, kde mi tu věc z mého miláčka vyndali a ochotně vrátili peníze. dozvěděl jsem se, že nejsem jediný a že v nabídce už to nemají. stálo mě to minimálně 3 hodiny času a dobrou náladu.
klak (148)|1.5.2005 18:14
ještě připodotknu, že zboží bylo výslovně označeno jako stylus pro MDA/DataPhone III a jak je vidět z mé signatury, bylo právě v takovém zařízení použito.
Stheepan (194)|2.5.2005 08:54
mam naprosto stejnou zkusenosT :(
nechapu jak to nekdo muze pustit na trh aniz by to otestoval, takova prkotina, boooze :(
stylus jsem si sice vyndal sam, ale stalo me to dve hodiny :(
st.tom_ce4you (365)|2.5.2005 09:18
A to jsem si chtěl od Brando koupit nahradní baterii pro MDAC, radši počkám na jinou, tahle by mohla třeba i bouchnout. :D
hybo (3107)|18.5.2005 00:22
brando jako takove (takovy) neni ani vyrobce, ale "Brand", pokud se nepletu, ale bez ohledu na to se muze stat temer ve vsem, ze se neco "nepovede", i kdyz to samozrejme nesnizi nespokojenost nas uzivatelu, vice pochopim "stylus smejd" jako spatne udelane cele PDA