Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Umřelo mi MDA II

kchrz_ce4you (120)|1.5.2005 17:30
Před chvlikou jsem zapnul svoji MDA II,přes dispaley se v pravé polovině oběvily vertikální pruhy přčes celý dispaly, po 2 vteřinách reset a pak už nic. Nechce naběhnout. Když ho dám do nabíječky,tak se ani nerozsvítí dioda.
Už jste se s tim někde setkal?

P.S. Co si pamatujutak baterka byla na cca 70% a většinou mi vydržela den s používáním, 2 dny když jsem nic nepoužíval.
díky
Miloš Strouhal (3997)|1.5.2005 17:35
Svítí ti bootloader?
kchrz_ce4you (120)|1.5.2005 17:44
Nikde žádnej nápis,žádný světýlko, nic. Prostě mrtvej přístroj.
aaischa (660)|1.5.2005 19:57
a kdyz ho resetujes kombinaci do bootloaderu?? a neodesla ti baterka.. to samy se mi stalo s Palmem
kchrz_ce4you (120)|1.5.2005 22:22
Nic nic nic. Zkusim reklamaci,teda pokud mi uznaj záručák.
Suoraj (704)|2.5.2005 05:28
Jsem zděšenej:D MDA mají docela velkou ůmrtnost - a to nehledě to která je to generace...:disgusted:
kchrz_ce4you (120)|3.5.2005 13:50
Moooc smutná bilance. V t-mobile mě vyfuckovali :
Na záručáku mi chybí razítko a datum koupě.
Když jsem to kupoval (inzerát),tak jsem si této nesrovnalosti všiml. Volal jsem tehdá na infilnku t-mobile a operátorka mi sdělila, že to je vpořádku,neb telefon přišel na dobírku a razítko s datem dodají při pvní reklamace. Jelikož mi to řekla přímo operítorka v t-mob,považoval jsem věc za ověřenou a telefon koupil.
Včera jsem byl v t-mob a bez razítka a data nemůžu nic reklamovat (leda si záručákem vytř.... omlouvám se za vulgarismy ale je to velice bolestivá ztráta).Leda že bych k tomu měl fakturu/účet o koupi u operatora. což nemám.
Další možnost by byla,že by o tuto fakturu požádal v t-mobile, ovšem to ,ůže udělat prý jen původní majitel a toho už se mi nepodalřilo sehnat.
Takže to de facto vázně na někom ochotnym, kdo by se s tim v t-mobile zabýval. Takže jsem nahranej a 10 000,- je v pr...

Největší ironií je,že když jsem se pokoušel dovolat,že mi to operátorka na infolince potvdila, tak mi řekli,že ty operátorky toho nakecaj ... nevzal by jí člověk něčim po hlavě ?!
jedno razítko s datem !!!