Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: dotaz ohledne nabijeni mda2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

tak sem si posledni dobou vsimnul ze kdyz mi mda lezi na stole v kolibce a nabiji se tak mi sviti oranzova dioda pak nachvili se rozsviti zelena a pak zase spatky na oranzovou.. je to normalni? nebo tim mda neco signalizuje, mam pocit ze mi to driv nedelalo a svitila jen oranzova ale to jsem mel jine mda 2, pozoruju to az na tomhle.. mam wm2003 se a nejnovejsi radio.. dik za odpoved...

p.s. mozna se ptam na uplnou blbost ale zajima me to
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak toto se mi stává taky. Zacalo to asik měsíc po koupi MDAčka. Řeším to tím, že nechávám zaplý display při nabíjení.To pak ta dioda neproblikává (po nabití zůstává zelená). Chystám se ho dat k reklamaci(už asi 3 měsíce),ale nějak se od nej nemůžu odpoutat na 2-3týdny ops: .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nejsem si jist - ale neni to v souvislosti s prehratim baterie.Dobijeni se vypne a az bateri schladne tak se zase zapne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

me se taky normalne rozsviti zelena po kompletnim nabiti.. jenom proste pri nabijeni problikne zelena obcas.. tak az to vyreklamujes tak dej vedet cim to bylo pokud ti to reknou.. al ezda se mi ze to na nabijeni nema vliv no uvidime treba nam poradi nekdo jinej

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

mdacko mi ted stoji na stole a vubec se baterka nezahriva je skoro studena.. ale jak bys vysvetli ze to driv nedelalo, myslis ze upozirnuje ze baterka bude brzy k.o. ?? vydrz mam porad dobrou tak newim

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Já bych řek že je to softwarová záležitost a asi jediným řešením, jak již popsal Dawe, je nevypínat zařízení při provozu na AC adaptér.
    Osobně jsem si toho všiml, až když jsem začal nabijet bez připojeného PC, kde ActiveSinc drží zařízení nonstop zapnuté a led i ukazatel se chovali více než podivně:no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Jestli to není tím že MDA softwarově odpojí nabíjení při plné baterii (zelená připojeno k nabíječce a nabito) Jakmile klesne napětí tak to dotluče (žlutá)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..což by bylo vcelku logické. Přesně takhle mi to dělá i notebook, v rámci šetření trvanlivosti baterie, pašák jeden!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Je to standard funkce snad u všech spotřebičů

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

ta´k to sem uplne nepochopil, proste pri nabijeni obcas problikne zelena.. ale ve finale se ta zelena rozsviti a sviti porad bez blikani jakmile je uplne nabita... no je to uplne jedno... ale driv se mi to nestavalo..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od aaischa
    ta´k to sem uplne nepochopil, proste pri nabijeni obcas problikne zelena.. ale ve finale se ta zelena rozsviti a sviti porad bez blikani jakmile je uplne nabita... no je to uplne jedno... ale driv se mi to nestavalo..
    Tak po lopatě... MDA nabíjí -přičemž svítí žlutá. Až se nabije tak se přepne na zelenou - chápeš... MDA si ale bere proud z baterie i když je na síti, takže jakmile odebere nějaké procento tak se zase přepne do dobíjení. UFF:sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

jo jasny, dik ale tohle sem chapal a vedel, jenze ja myslim to ze prijdu domu, hodim mdacko do nabijecky, rozsviti se oranzova a kdyz na nej koukam tak 5 minut v kuse tak pravidelne po naky dobe zhasne orazova pak se tak po pul vterine rozsviti zelena tak na vterinu pak zas zhasne a za pul vteriny sviti oranzova zase dal proste oranzova sviti tak 10 minut v kuse pak do toho problikne zelena a zas sviti.. :sarcastic:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...mozna uz je baterka stara a maximalni napeti udrzi jen tech par vterin...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...mozna uz je baterka stara a maximalni napeti udrzi jen tech par vterin...
    to bych neřek, když sem mi to zacalo objevovat asi po mesici od koupi MDA a prvního nabytí

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Problem s nabijenim resi flashnuti ROM ja mel stejnej problem s autonabijeckou a ted je to v pohode

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC VOX...dotaz ohledně SIM
    Od Onygzz v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-10-2008, 19:33
  2. Blbej dotaz ohledně instalace qip
    Od Bajzík v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-02-2007, 11:07
  3. Qtek 8310 - dotaz ohledně SMS