Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem se signalem MDAC

noiser_ce4you (245)|29.4.2005 12:10
Zdravim vsechny. Projevuje se vam nekomu nejaky problem s prenosem hovoru u MDAC? Mam posledni ROM, Oskar a kdyz volam, druha strana si stezuje, ze kazde druhe slovo neslysi, pripadne nekdy slysim silene spatne ja druhou stranu - pri tom vsem se signal tvari, jakoze pry plno. Obcas se mi taky stane, ze mi nekdo vola a sit mu nahlasi, ze jsem nedostupny, pritom mam aktivovano cekani hovoru na lince a MDAC zapnuto a s plnym signalem. Diky za vase postrehy.
dort (1212)|29.4.2005 12:40
kolisáná signálu - jeden z důvodů prodeje MDA C, ale měl jsem věe originál, myslím, že to vyřeší jen výmněna HW

Nedostupný nebo BUSY? příjde Vám potom SMS o zmeškaném hovoru?

Mne se stávalo, že si lidé stěžovali, že mám často obsazený telefon, byť jsem netelefonoval, netahal data, prostě byl jsem ready na příjmání hovorů - problém byl v "praní se" WISBAR versus Pocket Zen Phone :cool:
noiser_ce4you (245)|29.4.2005 12:45
[QUOTE="dort"]kolisáná signálu - jeden z důvodů prodeje MDA C, ale měl jsem věe originál, myslím, že to vyřeší jen výmněna HW

Nedostupný nebo BUSY? příjde Vám potom SMS o zmeškaném hovoru?

Mne se stávalo, že si lidé stěžovali, že mám často obsazený telefon, byť jsem netelefonoval, netahal data, prostě byl jsem ready na příjmání hovorů - problém byl v "praní se" WISBAR versus Pocket Zen Phone :cool:
[/QUOTE]

Jsem nedostupny, pak mi prijde SMS o zmeskanem hovoru. Wisbar ani PZP nepouzivam :(
Miloš Strouhal (3997)|29.4.2005 12:47
Mam v Compactovi nějakou dobu kombinaci Originální ROM, originální ExtROM, a nejnovějšího Rádia 1.11 a s tímto problémem jsem se zatím nesetkal.
dort (1212)|29.4.2005 12:59
no pak těžko radit, asi by to chtělo zkusit HR a zda "nedostupnost" telefonu nezpůsobuje nějaký soft, či třeba program běžící na pozadí :-(

ale kolísání signálu to bude na servis :no:
noiser_ce4you (245)|29.4.2005 13:32
[QUOTE="dort"]no pak těžko radit, asi by to chtělo zkusit HR a zda "nedostupnost" telefonu nezpůsobuje nějaký soft, či třeba program běžící na pozadí :-(

ale kolísání signálu to bude na servis :no: [/QUOTE]

Neee, to nerikej, mam tam iMate ROM, to asi na servis nebude :) Uz je zpusob, jak dostat puvodni zpet? Nejak jsem to prestal sledovat.
Miloš Strouhal (3997)|29.4.2005 13:39
Ozvi se mi SZ, mam možnost kompletní obnovy původní ROM, ExtROM i Rádia.