Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Problem se signalem MDAC

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zdravim vsechny. Projevuje se vam nekomu nejaky problem s prenosem hovoru u MDAC? Mam posledni ROM, Oskar a kdyz volam, druha strana si stezuje, ze kazde druhe slovo neslysi, pripadne nekdy slysim silene spatne ja druhou stranu - pri tom vsem se signal tvari, jakoze pry plno. Obcas se mi taky stane, ze mi nekdo vola a sit mu nahlasi, ze jsem nedostupny, pritom mam aktivovano cekani hovoru na lince a MDAC zapnuto a s plnym signalem. Diky za vase postrehy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

kolisáná signálu - jeden z důvodů prodeje MDA C, ale měl jsem věe originál, myslím, že to vyřeší jen výmněna HW

Nedostupný nebo BUSY? příjde Vám potom SMS o zmeškaném hovoru?

Mne se stávalo, že si lidé stěžovali, že mám často obsazený telefon, byť jsem netelefonoval, netahal data, prostě byl jsem ready na příjmání hovorů - problém byl v "praní se" WISBAR versus Pocket Zen Phone

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od dort
    kolisáná signálu - jeden z důvodů prodeje MDA C, ale měl jsem věe originál, myslím, že to vyřeší jen výmněna HW

Nedostupný nebo BUSY? příjde Vám potom SMS o zmeškaném hovoru?

Mne se stávalo, že si lidé stěžovali, že mám často obsazený telefon, byť jsem netelefonoval, netahal data, prostě byl jsem ready na příjmání hovorů - problém byl v "praní se" WISBAR versus Pocket Zen Phone
    Jsem nedostupny, pak mi prijde SMS o zmeskanem hovoru. Wisbar ani PZP nepouzivam

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mam v Compactovi nějakou dobu kombinaci Originální ROM, originální ExtROM, a nejnovějšího Rádia 1.11 a s tímto problémem jsem se zatím nesetkal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no pak těžko radit, asi by to chtělo zkusit HR a zda "nedostupnost" telefonu nezpůsobuje nějaký soft, či třeba program běžící na pozadí :-(

ale kolísání signálu to bude na servis :no:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od dort
    no pak těžko radit, asi by to chtělo zkusit HR a zda "nedostupnost" telefonu nezpůsobuje nějaký soft, či třeba program běžící na pozadí :-(

ale kolísání signálu to bude na servis :no:
    Neee, to nerikej, mam tam iMate ROM, to asi na servis nebude Uz je zpusob, jak dostat puvodni zpet? Nejak jsem to prestal sledovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ozvi se mi SZ, mam možnost kompletní obnovy původní ROM, ExtROM i Rádia.

Podobná témata

1. P535 problem s GSM signalem
    Od tomik999 v sekci P5xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-04-2009, 21:27
  2. Yakumo Alpha - Problém s GPS signálem
    Od JackS v sekci Yakumo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-06-2006, 11:51
  3. Problem se signalem na N35
    Od Urban2Go v sekci TomTom