Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypnutí MDA Compact

Luboš P (4)|29.4.2005 11:16
Ahoj, zdravím všechny na tomto skvělém fóru a hlásím se do řady čerstvých majitelů MDA Compact. Mám ho dva dny, takže se rozkoukávám.Ale chtěl bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost se samovolným vypnutím MDA Compact. Když ho nějakou dobu nepoužívám, nejprve se podle nastavení vypne displej a pak i přístroj a jde pak zapnout stiskem vypínacího tlačítka.Ale někdy (zřejmě po delší době) se vypne dost natvrdo tak, že nepomůže ani stisk nebo opakované tisknutí vypínacího tlačítka a probudit ho dokáže jen stisknutí tlačítka měkkého restartu stylusem.Nevíte, jak tohle vypínání vyřadit? Pokud je totiž takhle vypnutý, neraguje ani na příchozí hovory a je pořád zticha. Díky za případnou odpověď.
dort (1212)|29.4.2005 11:33
vypínání, které popisujete jako poslední /probouzení SoftResetem / nepatří ke "standartůním" u MDA C a nikde se vypnout nedá!

je to chyba buď nějakého software, že pak MDA C zamrzne, anebo problem v hardware a pak pomuže servis.

BTW co mate naistalovane v MDA C?

mně se kdysi poměrně kvalitně hádal Wisbar a Pocket Zen Phone - a pak jsem take několikrát "budil" MDA C SoftReset :-(
Luboš P (4)|29.4.2005 11:40
Právě, že to udělalo ještě i předtím, než jsem tam cokoli nahrál :-(
dort (1212)|29.4.2005 11:59
tak pak bych zkusil HardReset - a pokud se situace nezmnění tak do servisu
hybo (3107)|29.4.2005 12:05
A bylo ti jiz nabite? Nekdy se PDA vypne, protoze nema stavu a zapnout jiz nejde, ale po softresetu nabehne, i kdyz samozrejme jen na kratkou chvilenku...
Luboš P (4)|29.4.2005 12:24
Nabitý je, už jsem ho nabil i vybil víckrát. Zkusím Hard Reset.
Luboš P (4)|29.4.2005 12:24
Nabitý je, už jsem ho nabil i vybil víckrát. Zkusím Hard Reset.
Pavel Koza (4761)|29.4.2005 13:29
[QUOTE="dort"]je to chyba buď nějakého software, že pak MDA C zamrzne, anebo problem v hardware a pak pomuže servis.[/QUOTE]

Jsem ochoten odprisahnout, ze se mi to NIKDY nestalo (myslim na Compactu).

Nepouzivate nejaky BT program? Me to obcas delala ruzna zarizeni v kombinaci s navigaci pres BT...
dort (1212)|29.4.2005 16:14
jak jsem psal již několikrát mně osobně se to stávalo ve spojitosti Wisbar a Pocket Zen Phone - bylo to na počátku prodeje MDA C

a problém se vyřešil s vydánám nové verze Wisbaru :yes:

jinak BT program jsem tam žádný neměl, ani navigaci, či sluchátko nepoužíval

P.S. poté už fungoval s tomto ohledu spolehlivě ;)