Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Hledam nejlepsi Freemail pro PDA

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Po prostudovani diskuzi i clanku na CE4YOU jsem zatim nenasel uspokojivou odpoved na otazku kteryze to freemail je nejvhodnejsi pro spojeni s PDA.Mam tim na mysli nejenom zabezpeceni,ale i ovladani,prizpusobeni rozmerum displaye a v neposledni rade rychlost nacitani a pritup pres POP3/IMAP4.Jakmile si najdu chvilku dopisu svoje zkusenosti s EMAIL.CZ,TISCALIMAIL.CZ,SEZNAM.CZ.Uvitam jakekoliv vase zkusenosti a pripominky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

trosku divna otazka, pokud chcete pop3, pak moznosti nastaveni a optimalizace pro display na PDA jsou bezpredmetne, protoze nastavujete vetsinou "jednou zivot" :-) takze pokud je to "slusna" freesluzba a ma pop3 (nebo imap4, pokud jej chcete), je to vse, co ptorebujete, SMTP server budete pouzivat predpokladam od operatora

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Podle vbseho nejde o POP, ale o prohlizeni posty pres pocketIE. Fuj. ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Andilek
    Podle vbseho nejde o POP, ale o prohlizeni posty pres pocketIE. Fuj. ops:
    no, pak jsem asi spatne pochopil vetu "v neposledni rade rychlost nacitani a pritup pres POP3/IMAP4"

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nejde jen o POP3 jako takovy,napr na E-MAIL.CZ je POP3 zpoplatnen pausalem asi 30,-Kc na mesic.Takze to co je jinde zdarma,tady se plati.Takze treba tyhle pro nekoho nepodstatne odchylky od normalu,muzou nekomu pichnout.A takovych odlisnosti se asi najde vic.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

No,a kdyz uz jsem nakous ten EMAIL.CZ,tady je par dalsich malickosti:domovska stranka podle me vypada vcelku pekne,ale pro zobrazeni na displeji PDA je nevhodna,takze pokud nechcete platit(viz vyse) moc si nepoctete protoze jednotlive odkazy jsou prilis male a ramecku nespocetne.Jako plus bych uved naprosto vycerpavajici nabidku nastaveni filtru a vykonny antivir a antispam.Doufam ,ze mi ostatni pocitacove gramotni prispevatele odpusti moji neobratnost.To by bylo abych se to jednou nenaucil

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

free je zadarmoa kdyz za neco platite, zadarmo to neni, takze se o tom neda mluvit, zkuste seznam.cz a atlas.cz, oba maji zadarmo i POP3

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    free je zadarmoa kdyz za neco platite, zadarmo to neni, takze se o tom neda mluvit, zkuste seznam.cz a atlas.cz, oba maji zadarmo i POP3
    OK,jenze schranka/ucet je zdarma,coz myslim odpovida pojmu freemail,plati se pouze za POP3.IMAP neposkytuji vubec.SEZNAM jsem uz skusil,tam je synchronizace v pohode,ale zase mi SEZNAM casto nejde nacist z PDA(kdyz napr.chci neco preposlat smazat,znovu precist atd.)Na seznamu jsem se zareg. dnes rano.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Jan Svoboda
    Citace Původně odesláno od hybo
    OK,jenze schranka/ucet je zdarma,coz myslim odpovida pojmu freemail,plati se pouze za POP3.IMAP neposkytuji vubec.SEZNAM jsem uz skusil,tam je synchronizace v pohode,ale zase mi SEZNAM casto nejde nacist z PDA(kdyz napr.chci neco preposlat smazat,znovu precist atd.)Na seznamu jsem se zareg. dnes rano.
    SORRY preklep,dnes rano jsem se zaregistroval na ATLASuops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Z vlastni zkusenosti muzu doporucit pouze freemail Centrum.cz. Nejsem priznivce webovych rozhrani na postu, takze budu psat pouze zkusenosti s POP3 pristupem. Byl jsem pred tim dlouho na Seznamu, kde se mi vsak asi tak pred rokem velmi casto stavalo, ze bud pop3 server nebyl dostupny nebo posta se mi stahovala dvakrat atp. Od te doby, jsem na Centru, je vse v nejlepsim poradku (tedy po strance stability serveru a pristupu), akorat trochu zlobi ten jejich antivir a antispam, ze to chvili (ale opravdu malou) trva jeji doruceni do schranky, poklud vsak ty servery nejsou vytizene to sla bleskurychle.
    To, co plati pro Seznam, platilo i pro Atlas.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak jsem si jenom myslel,ze jsem od rana zaregistrovanej.Vyplnil a odeslal jsem formular a kdyz jsem se cht

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Jan Svoboda
    Tak jsem si jenom myslel,ze jsem od rana zaregistrovanej.Vyplnil a odeslal jsem formular a kdyz jsem se cht
    el mrknout jak dopadla registrace,dozvedel jsem se ze sluzba je jen pro registrovany uzivatele.....si snad delaj kozy: psal jsem na HELPDESK,tak sem zvedavej.
    Jen pro doplneni - jsem v praci,takze pisu zPDAcka.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Souhlasím s Beecherem. Na webové rozhraní chodím minimálně. Většinou po delší době, kdy jsem bez netu a potřebuji odmazat nevyžádanou poštu. Zabezpečení bych se nebál. Nebo posíláš nějaké supertajné a důvěrné informace?
    Pokud se obáváš velkého množství stažených dat při stahování mailů do Inboxu v PDA, můžeš si nastavit stahování jen hlaviček (2kB) a pak dle potřeby stahneš zbytek požadovaného mailu.
    Virů se také netřeba bát, protože viry PC na PDA nefungují.
    Vyzkoušej třeba free mail operátora, ke kterému se připojuješ (ET,T-Mo,Oskar).

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Souhlasím s Beecherem. Na webové rozhraní chodím minimálně. Většinou po delší době, kdy jsem bez netu a potřebuji odmazat nevyžádanou poštu. Zabezpečení bych se nebál. Nebo posíláš nějaké supertajné a důvěrné informace?
    Pokud se obáváš velkého množství stažených dat při stahování mailů do Inboxu v PDA, můžeš si nastavit stahování jen hlaviček (2kB) a pak dle potřeby stahneš zbytek požadovaného mailu.
    Virů se také netřeba bát, protože viry PC na PDA nefungují.
    Vyzkoušej třeba free mail operátora, ke kterému se připojuješ (ET,T-Mo,Oskar).
    Taky by se mi libilo chodit na web rozhrani malo ,jenze me PDA jako modem nechodi a v praci mam obcas moznost serfovat a nejblizsi PC je 12km daleko.To souvisi i se zabezpecenim,prot stahuju na kartu a otviram doma v PC(at uz soft,nebo postu).Musim zaklepat,ale za rok jsem pres E-MAIL.CZ nechyt jedinej vir.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Takže ty doma nemáš internet? Tak to tě lituju. Já myslel, že se mobilem spojeným BT s PDA připojuješ pomocí GPRS(EDGE) k síti. Já se tak připojuji PDA i notebookem.
    V tomto případě bych asi doporučil Centrum. Asi před měsícem jsem si jí u nich dělal. Dobrý spam filtr atp. A mají už 2GB. Sice mi je to na nic, ale už ten pocit.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nejlepsi kalendar podle vas?
    Od msyogota_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 08:40
  2. Nejlepsi prohlizec?
    Od niky_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 08:03
  3. Nejlepsi prohlizec obrazku?
    Od KENNY_FX v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-09-2007, 18:18
  4. Nejlepsi prohlizec Internetu pro PDA?
    Od sejvi_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-07-2007, 18:56
  5. NEJLEPSI PDA
    Od BBobo v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 10-03-2005, 16:28