Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Warcraft II

Merlin_CZ (108)|29.4.2005 08:49
zdravim,

nejak to tu nemuzu najit tak doufam ze to sem uz nekdo nenapsal.
kdyztak to prosim smazte.

po super UFU (sice jen beta) pro pocketpc se objevila i predelavka hry Warcraft.
jedna se samozrejme o freeware
(texty jsou ale v rustine)
je moznost prekompilovat si pc verzi sam a s ang nebo s cz texty (dle vasi verze) ale ja uz warcrafta znam zpameti, takze texty ukolu nepotrebuju.
treba se to nekomu z vas bude libit :)

ke stazeni zde zde

a nejaky obrazek ze hry

Pavel Koza (4761)|29.4.2005 11:06
Vypada to pekne, ale na MDA Compact nehratelny, necitelny...:)
Johana_ce4you (73)|29.4.2005 11:21
Večer to zkusím na MDAII.
A jen se modlím, aby to nefungovalo nebo to jinak nevyhovovalo. :dead: Jinak ámen s prací. :D :D :D I když ono to nebude zas tak horké, AoE sice v MDAčku bylo fajn, ale nebylo to ono.
docc1 (101)|29.4.2005 11:28
Super, dej sem pak vedet, taky to zkusim tam nalejt...
ale taky se modlim at to nejde, jinak mi to mlada sebere a nedostanu ji od toho :-)
birkoff_ce4you (128)|29.4.2005 12:20
Tak jsem to zkusil na MDA II a mam to nejaky moc tmavy. Podsviceni mam naplno a stejne se na to neda divat, nevite nekdo nejakej figl?
Merlin_CZ (108)|29.4.2005 12:28
mno pravda trosicku tmavsi to je... ale normalne bez problemu ? jen mam trosku problem pri te prvni obrazovce kde vybiram hru .. ale hra jako takova uz mi prijde v phode... ?
Kato_ce4you (970)|29.4.2005 13:54
Hmm - taky to do zkusim narvat do sve cihlicky :) (ze se ale tento tyden urodilo softu, "co stoji za hrich" :D - Win95, Dynamo, emulator Palmu a tenhle Warcraft --> to me nemeli delat - si zase budu hrat :oops:

Btw. myslim, ze tohle nepatri do sekce PhoneEdition PocketPC, ale do Software obecne ;)
yasmeene2 (794)|29.4.2005 14:21
[QUOTE="merlin_cz"]zdravim,

nejak to tu nemuzu najit tak doufam ze to sem uz nekdo nenapsal.
kdyztak to prosim smazte.
[/QUOTE]

Neverim tomu ze si do vyhledávání napsal warcraft a nevypadlo ti tohle ale vpohodě. Je to spíše pro VGA pda
Merlin_CZ (108)|29.4.2005 20:59
ne ja totiz hledal pouze v sekci phone :(
ja do jinych sekci nekoukam ... nejak na to nemam posledni dobou cas... jsem rad ze stiham ten phonepocketpc :(

crz (82)|30.4.2005 12:22
funguje W2 i na QVGA ???
v jinem foru jsem se docetl ze pry jde pouze na VGA :/
yasmeene2 (794)|2.5.2005 18:16
[QUOTE="crz"]funguje W2 i na QVGA ???
v jinem foru jsem se docetl ze pry jde pouze na VGA :/[/QUOTE]

Funguje, ale jo to hrozně titěrný, nic nevidíš.
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 14:13
[QUOTE="yasmeene2"][QUOTE="crz"]funguje W2 i na QVGA ???
v jinem foru jsem se docetl ze pry jde pouze na VGA :/[/QUOTE]

Funguje, ale jo to hrozně titěrný, nic nevidíš.[/QUOTE]

That's it! Presne tak... tohle uz je moc velka miniaturizace na to, aby to bylo hratelny. Zlaty UFO:o)
L4m3r (68)|4.5.2005 16:53
Nevim jak vám, ale mě to nejede. Když mam zapnutý realvga tak mi to nejde vůbec a když mam zapnutý normální vga tak de jen to bez 640, ale nedá se číst co to po mě chce.
Merlin_CZ (108)|4.5.2005 17:10
no jen takova opatrna otazka.. jestli jsi stahoval z toho linku ... ty umis azbuku ? :c)
ja teda vubec... takze tak nejak vzpominam co to po me chtelo kdyz jsem to hral na pc :-)
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 17:17
[QUOTE="merlin_cz"]no jen takova opatrna otazka.. jestli jsi stahoval z toho linku ... ty umis azbuku ? :c)
ja teda vubec... takze tak nejak vzpominam co to po me chtelo kdyz jsem to hral na pc :-)[/QUOTE]

Coze? Azbuku? Neni tam... ale nema to do ni daleko, jak je to maly. Me to prijde docela nehratelny.
crz (82)|4.5.2005 19:42
mno kazdopadne jen co se mi dostane do pracek nove pda tak to stejne otestuji (jee tech probdelejch noci u W2)... mno a kdyz to skutecne bude tak ultra malinkate az nehratelne ja rikate, tak alespon ten warcraft1 snad bude dost velkej.

Kazdopadne si ale myslim (nebo alespon doufam) ze ona velikost je jen otazka zvyku.
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 19:44
[QUOTE="crz"]mno kazdopadne jen co se mi dostane do pracek nove pda tak to stejne otestuji (jee tech probdelejch noci u W2)... mno a kdyz to skutecne bude tak ultra malinkate az nehratelne ja rikate, tak alespon ten warcraft1 snad bude dost velkej.

Kazdopadne si ale myslim (nebo alespon doufam) ze ona velikost je jen otazka zvyku.[/QUOTE]

Ty blaho, je to dost maly - nevim, jak to bude vyzerat na vetsich displayich, ale na MDAc je to fakt bida... neni tam nic videt. Takze pro MDAc nic moc.
crz (82)|4.5.2005 19:56
A zkusil jsi i warcrafta1 ??? ten by mel byt jednou tak velky!

btw: co zvuky? Pry uz jdou! Ale paxe udajne muze objevit problemek se sejvovanim...?!
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 19:59
[QUOTE="crz"]A zkusil jsi i warcrafta1 ??? ten by mel byt jednou tak velky!

btw: co zvuky? Pry uz jdou! Ale paxe udajne muze objevit problemek se sejvovanim...?!
[/QUOTE]

Ne-e, link?
crz (82)|4.5.2005 20:00
Malem jsem zapomel, dneska vysla (viz: http://soneric.kiev.ua/ ) nova verze stratagusu ( wargus ) specialne pro qvga! sosejte tady: http://soneric.kiev.ua/stratagusQVGA.rar
...a nezapomente se tu pak podelit o sve poznatky ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 20:01
[QUOTE="crz"]Malem jsem zapomel, dneska vysla (viz: http://soneric.kiev.ua/ ) nova verze stratagusu ( wargus ) specialne pro qvga! sosejte tady: http://soneric.kiev.ua/stratagusQVGA.rar
...a nezapomente se tu pak podelit o sve poznatky ;)[/QUOTE]

Jj, prubnu.
crz (82)|4.5.2005 20:18
link na co?
warcrafta1 muzes spustit vtom samem programu jako warcrafta2!!
A jestli jsi myslel link na warcrafta 1 ? Ehm tak ten ti dat nemuzu pze ho blizzard bohuzel bezplatne neuvolnil!

Ale ikdyz ho blizz stale neuvolnil tak se bohuzel uz prakticky neda koupit (leda na US aukcich)! Zel (a vzhledem k nedostupnosti zaroven nastesti) se u nas da prakticky sehnat jen jako Abandonware.
crz (82)|4.5.2005 20:33
jestli ten w1 na tom wargusu opravdu funguje tak jak ma, tak to pak na qvga bude urcite bomba! :cool:
CommanderZ (1798)|4.5.2005 20:35
A jdou tam tedy pouzit ta data z Freecraftu?
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 20:38
[QUOTE="crz"]jestli ten w1 na tom wargusu opravdu funguje tak jak ma, tak to pak na qvga bude urcite bomba! :cool: [/QUOTE]

No, nejsem si s tim tak jist - takovy vytuh pristroje je moooc fajn:o) Pomohl jen reset.

Ne, ne... to mi moc nevoni. Bylo by to sice moc fajn, ale docela mi to blbne.
crz (82)|4.5.2005 21:26
xakru
ale podle zahranicnich for w1 pry uz sel i s prvni verzi!
Mno uvidime, snad uz si to zitra budu moci zkusit osbne.
crz (82)|4.5.2005 21:32
[QUOTE="CommanderZ"]A jdou tam tedy pouzit ta data z Freecraftu?[/QUOTE] ...freecraft? Freecraft je prece Wargus pokud se nemylim? Takze snad pujdou... vyzkousej to a pisni jaxi dopadl ;)
CommanderZ (1798)|4.5.2005 22:02
Bude to zbyteny, kdyz v tom downloadu data warcraftu2 jsou. Ale jak jsem se tak dival, tak struktura tech dat je stejna.

Facha mi to, jen mam problem s posouvanim obrazovky - bez joye to jde sakra blbe (jen horizontalne pomoci rolovatka a pak pomoci minimapy, ale to je nepresne)
crz (82)|4.5.2005 22:09
[QUOTE="CommanderZ"]Bude to zbyteny, kdyz v tom downloadu data warcraftu2 jsou. Ale jak jsem se tak dival, tak struktura tech dat je stejna.

Facha mi to, jen mam problem s posouvanim obrazovky - bez joye to jde sakra blbe (jen horizontalne pomoci rolovatka a pak pomoci minimapy, ale to je nepresne)[/QUOTE]

ehm to mluvis o W1 nebo o W2 ???
Martin Ráž Hoch (1832)|4.5.2005 23:47
[QUOTE="crz"][QUOTE="CommanderZ"]Bude to zbyteny, kdyz v tom downloadu data warcraftu2 jsou. Ale jak jsem se tak dival, tak struktura tech dat je stejna.

Facha mi to, jen mam problem s posouvanim obrazovky - bez joye to jde sakra blbe (jen horizontalne pomoci rolovatka a pak pomoci minimapy, ale to je nepresne)[/QUOTE]

ehm to mluvis o W1 nebo o W2 ???[/QUOTE]

Mluvim o te 1... seklo mi to MDA, blikalo jak epilipesie, no zkratka vopruz. Zkousel jsem i jina rozliseni a nastaveni. Zitra testnu na cestach a dam vedet.
Vojtěch Barták (180)|5.5.2005 10:00
Mám dotaz. Normálně jsem si to spustil, a vypadalo to naprosto úchvatně, ale neseděl mi ukazatel. Prostě se po tapnutí zobrazoval o 1 cm na pravo. Tak jsem to ukončil, že se podivám do nastavení, zkalibroval jsem displej, a pak jsem WC prostě nerozchodil. Poraďte mi někdo, please....:oops:
Dzejkob (286)|5.5.2005 10:11
[QUOTE="Vojtěch Barták"]Mám dotaz. Normálně jsem si to spustil, a vypadalo to naprosto úchvatně, ale neseděl mi ukazatel. Prostě se po tapnutí zobrazoval o 1 cm na pravo. Tak jsem to ukončil, že se podivám do nastavení, zkalibroval jsem displej, a pak jsem WC prostě nerozchodil. Poraďte mi někdo, please....:oops: [/QUOTE]

A mas dostatek program memory? Chce to alespon 20MB, jinak ti to nepobezi.
Vojtěch Barták (180)|5.5.2005 12:15
Jojo, momentálně mám 72MB free. Nejvíc mě zaráží to, že jsem to napoprvé spustil a pak nic. Kliknu na spouštěcí soubor (jedno jestli QVGA nebo VGA), blikne mi orazovka a - nic.
CommanderZ (1798)|5.5.2005 15:00
chce to chvili pockat, me to zacne reagovat tak po 10-20 vterinach


pro data z freecraftu to ma primo zabudovanou podporu - do logu to hlasi error, ze nemuze najit freecraft.ccl:yes:
Wayne_ce4you (199)|5.5.2005 15:05
[QUOTE="Dzejkob"]A mas dostatek program memory? Chce to alespon 20MB, jinak ti to nepobezi.[/QUOTE]

Hmm...tak to asi na Win2005 nerozchodim. No nic zůstanu u Solitaira...:((
xmaster (47)|5.5.2005 15:58
[QUOTE="Vojtěch Barták"]Mám dotaz. Normálně jsem si to spustil, a vypadalo to naprosto úchvatně, ale neseděl mi ukazatel. Prostě se po tapnutí zobrazoval o 1 cm na pravo. Tak jsem to ukončil, že se podivám do nastavení, zkalibroval jsem displej, a pak jsem WC prostě nerozchodil. Poraďte mi někdo, please....:oops: [/QUOTE]
Jo jo, taky mi to udělalo na hx4700. Chce to pustit a rovnou dat kampaň nebo single mapu. Necvakat na nastavení. Pak to jede OK.
Ale vadí mě, že musí být pda přepnuto do qvga a pak pustit vga verzi. Pokud mám třeba se_vga, tak je obraz zmenšenej a posunutej.
Jinak zvuky běhaj taky super. Chybí jen hudba.
crz (82)|5.5.2005 17:41
Prave mi konecne prislo pda a taxem hned testnul tu novou qvga verzi warcrafta co byla vcera vydana a reknu vam je to ABSOLUTNE dokonalé!!!!!!!
Vsechno absolutne perfektni!!!
A je to v haj...ehm pardon.
Boze ja u toho zase stravim vecnost:(

je to absolutne SUPER :yes: :yes: :yes:

jen by mne zajimalo jagze se do toho propasuje original WarCraft1 ten bude urcite taky bombovej...

xakru musim koncit utocej na mne;)
Dzejkob (286)|5.5.2005 19:13
[QUOTE]Jo jo, taky mi to udělalo na hx4700. Chce to pustit a rovnou dat kampaň nebo single mapu. Necvakat na nastavení. Pak to jede OK.
Ale vadí mě, že musí být pda přepnuto do qvga a pak pustit vga verzi. Pokud mám třeba se_vga, tak je obraz zmenšenej a posunutej.
Jinak zvuky běhaj taky super. Chybí jen hudba.[/QUOTE]

To jsou mi veci, ty si rozchodil zvuky? Ja teda muzu zapnout zvuky, hudba zapnout vubec nejde, ale stejne se mi z repraku ozyva jen praskani :(. Myslel sem, ze to proste zadny zvuky neumi. Jak si to dokazal, ze ti to slape?
Vojtěch Barták (180)|5.5.2005 21:13
OK, vše v poho, už mi to zase šlape. Ale stále mám problém s tim ukazatelem, ať dělám co dělám tak je pořád 1 cm na pravo = nedá se to ovládat. Nezkoušel to někdo z vás na looxovi?
shiftik_ce4you (48)|6.5.2005 01:13
Mě to dělá taky na hx4700, ale jenom ve vga. Když se přepnu do qvga a spustim stratagus640, tak se to ppusti v poho. Ale zas to dělá jiný věci. Například mi tam přes obrazovku problikává klávesnice, kdykoliv zajedu směrem k ikonkám:-( Snad to rychle vychytaj:-/
Vojtěch Barták (180)|6.5.2005 06:35
Takže problém je vyřešen, kdyby se někomu stalo to samý, tak vězte, že si stačí v options přepnout do fullscreen, a problém je ten tam....:D :D ! Je to taková prkotina, a jak mi dala zabrat....:? Ale mám taky problém s problikávající klávesnicí, nepřišel na něj už někdo???
CommanderZ (1798)|6.5.2005 13:54
Pouzij PHM external keyboard - to je urceny na disablovani klavesnice, kdyz je pripojena externi, ale dobre poslouzi i na tohle
mmxsro (14)|6.5.2005 15:46
pěkná hra, ale mám dva problémy:
1) jak si ukládáte mise? Nemůžu najít způsob, jak bych zadal text :(
2) hra je úplně němá, ani nepípne (zvuky v nastavení mám zapnutý)
Nevíte co s tím? Mám IPAQ 2210.
L4m3r (68)|6.5.2005 18:12
Taky by mě zajímalo jak to uložit.
yasmeene2 (794)|6.5.2005 18:30
V tom nejnovějším releasu pro QVGA jsou předuložené čtyří pozice, takže stačí ukládat do nich - tzn spustit si hru na pc a uložit si pár pozic a nakopírovat jí zpět, možná by stačilo nakopírovat samotné savy.
Martin Ráž Hoch (1832)|7.5.2005 21:01
[QUOTE="yasmeene2"]V tom nejnovějším releasu pro QVGA jsou předuložené čtyří pozice, takže stačí ukládat do nich - tzn spustit si hru na pc a uložit si pár pozic a nakopírovat jí zpět, možná by stačilo nakopírovat samotné savy.[/QUOTE]

Me to proste i pres vsechno tohle blbne a hraje se to navic sakra spatne.
Vojtěch Barták (180)|7.5.2005 21:35
[QUOTE="CommanderZ"]Pouzij PHM external keyboard - to je urceny na disablovani klavesnice, kdyz je pripojena externi, ale dobre poslouzi i na tohle[/QUOTE]

Jo, funguje to, a ono i stačí netapat do pole pro "Build", jenom tak do míst kde je písmeno "B" (co nejdál od kraje displeje).

A s ukládánim, udělal jsem to sice trochu divně, ale funguje to. (Teda asi jen ve VGA, jinak nevim) Když tapnete do "B"uild, tak vám začne problikávat klávesnice. No, a když se několikrát trefíte do míst, kde jsou číslice, tak se vám začne automaticky psát př. 33333333333.sav.gz . No, toť fše. Na uložení pozice to stačí (pokud oželíte že si tam nemůžete napsat co chcete).

Jo, pak mám ještě jeden problém, někdy mi to prostě z ničeho nic spadne, vyhodí mě to ven ze hry, jako by nic. Nekousne se to, vše normálně funguje. (To ale asi bude softem....?)
crz (82)|7.5.2005 21:36
[QUOTE="mmxsro"]pěkná hra, ale mám dva problémy:
1) jak si ukládáte mise? Nemůžu najít způsob, jak bych zadal text :(
2) hra je úplně němá, ani nepípne (zvuky v nastavení mám zapnutý)
Nevíte co s tím? Mám IPAQ 2210.
[/QUOTE]
1) pri ukladani musis tapnout primo na ten radek kam se ma psat (primo na nej!) a pokud chces neco napsat tak pouzij normalni tlacitka ktere mas okolo joysticku/Dpadu dve znich funguji jako pismena (jdeno jako pismeno "A" druhe jako "S")
a nebo si predpriprav pozice primo ve slozce s hrou a pak je ve hre prepisuj.
2) Pouzij posledni verzi (ta specialni, delana pro QVGA) nekde na konci druhe stranky tehle diskuze jsem na ni upozornoval a daval na ni link

[QUOTE="MRH"]Me to proste i pres vsechno tohle blbne a hraje se to navic sakra spatne.[/QUOTE]
??? jak ti to blbne? nejaky konkretni problem? Me to jde absolutne nadherne!! bezproblemu se zvukama, sejvuju si jedna parada...
zrovna dnes jsem celou hodinu a pul v buse cestou z prahy nadherne proparil :))
btw: zkousel jsi i toho Warcrafta1???

...nebo zkousel jste nekdo datadisk WarCraft2 Beyond the Dark Portal ???
Martin Ráž Hoch (1832)|7.5.2005 21:44
Cece, zkousel, ale vzdycky mi to uzasne vytuhne. Zkusim to flashnout...
crz (82)|8.5.2005 15:08
"urgentni" oprava pro ty co pouzivaji qvga verzi W2
http://soneric.kiev.ua/campaign.zip

(ja ji nepouzil pze jsem si tam nakopal vlastniho W2 a vsechno zatim slape tak jak ma;) )