Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 137 z 137

Téma: Warcraft II

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Ahojt, chtěl bych vás poprosit o radu, mám IPAQ 3850 s WM 2003, stále se tam pokouším dostat ty Warcrafty 2, ale pořád marně, vždy když spustím soubor stratagus tak mi to nijak nereaguje, předem děkuji za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Warcrafty se mi na Variu povedlo rozjet hned na prvni pokus ale skoncil jsem na namapovani klaves Sice by meli byt nejake 4 klavesy namapovane ale nejak mi nic z toho nefunguje.Na celem variu mi behem hry funguji jen dve klavesy.Jedna me posune kurzor do leveho horniho roku minimapy a druha spousti dialog pro psani (message) nevi nekdo co kde upravit abych si mohl namapovat svoje klavesy nebo aspon upravit namapovani tech dvou ktery fungujou? Docela by mi stacila ta moznost tapnuti pravym knoflikem mysi.Vite prosim nekdo jak na to?

Jinak jak tu nekdo psal ze mu to nejde vubec pusti tak si nejdriv over jestli mas dostatek pameti a pak hlavne kdyz klepnes na *.exe tak chvili pockej u me to trva klidne i 15 vterin nez neco naskoci!
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. Warcraft 2
    Od cpujky v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-01-2007, 20:38