Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

StyleTap - Palm programy na WM2003SE - PPC2002

Milan Švec (938)|29.4.2005 07:20
Všichni, kdo si chtějí z jakéhokoliv důvodu na svém PPC/WM stroji ověřit, jaký že je ten Palm a jeho zásoba SW, mají následující dva týdny zdarma možnost.
Díky Firstlooxu a zejména Neilovi, který objevil, že už je pár dní na světě SW, který to na našich strojích umožňuje.
Chodí to v klasickém i RealVGA rozlišení. Nezkoušejte to na šířku. To už je moc.

Homepage.

Odpovědi na všechny další otázky najdete v přiloženém ReadMe textu. Chodit nebudou: Conduits, "hacks" (podle Edward Keyes' HackMaster API) a BlueTooth. Standardní Palm SW chodí. Když to budete chtít používat dál, pak už za 29,95 USD.

Instalace normální. Odinstalace taky. Instalace Palm SW obstarává už StyleTap sám. Stačí někam v PDA uložit instalační .prc soubor a spustit ho.

Přiklad z Village Sim na LOOXi 720.

ifco_ce4you (186)|29.4.2005 09:37
Kolega s Palmom zavidi :)
Wuffi (1599)|29.4.2005 11:29
Mno a nejenom on, je zajimave sledovat reakce Palmistu na jejich forech. Napr. jak oni by naopak WM na Palmech emulovat nechteli apod.
Milan Švec (938)|29.4.2005 19:02
Hledám něco, co na PPC/WM nemáme. Dosud jsem nenašel off-line slovník cizích slov. Tady je. Stačí použít ThinkDB 2 a k tomu příslušná databáze (oboje pro Palm a free).

Ukázka je abnormálně česky. U jiných výrazů to už takové není (některé místní znaky se nezobrazují správně). I když při přenosu textu z Palmu (Copy, Paste) někam jinam do WM (třeba do Wordu nebo TextMakeru - chodí to :yes: ) jsou pak české znaky v pořádku.

Dokázal by někdo poradit, jak tady dostat na displej ty české fonty?

Našli jste taky něco, co vám chodí?



Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2005 19:33
Vyzkoušej ten DateBk5-náhrada za ADK.
Ptal jsem se před chvilkou kamarádů-palmistů, co je za skvěly soft na Palma, který asi na PPC nebude nebo bez kterého by nemohli být. Jeden má teď SE 900 a druhý má Palma "druhý rok někde v šuplíku".:D :D :D
Milan Švec (938)|30.4.2005 20:51
Něco pro pobavení. Dell x50v a Treo 650. Na obou stejný SmartList To Go.
Autor: TMann, Seattle, WA
Zdroj: fórum Brighthand



Ověřené a chodící hry (zdroj Menneisyys - Proud owner of an FSPL720, jako výše):
V zobrazení 66% :
Equilibria, Hellfire, RocketMania, SAIS, Tantric, ToucanTango, Tradewinds
Ve 100% režimu:
WordMojo

A nakonec pro další pokusy. Ověřte si, jak chodí rozlišení HiRes pro Palm 5 na demo hry Fortress od FancyGames.
Je úplně jedno, jestli to pouštíte na klasice nebo v RealVGA (na LOOXi 720!). Té hlášky se nelekejte. Stačí OK.

Ovládání je jednoduché. (A s myší Stowaway ještě jednodušší a s PocketControllerem to máte celé na displeji PC před sebou a velké, jak chcete.)
Musíte napnout prak (tažením koule dolů) a pohybovat samostřílem doleva/doprava přidržení praku. Pustíte a koukáte. Atd.
Je to demo. Čím víc hrajete, tím je hra kratší. Body vidíte vlevo nahoře.

Můžete si s tím zkusit i to 66% zobrazení. Je to zase jedno na jakém rozlišení. Mrňavé je to na obou stejně.

Užijte si.


Saman_ce4you (1451)|15.8.2005 10:40
Ja to pred casem zkousel, ale jsem z toho zklamanej. Pro prechodu z palma jsem nenasel nahradu na PPC jen pro program Supermemo. Ta verze pro PPC je horsi a nema kompatibilni databaze. Jenze StyleTap nepodporuje hacky a tak mi tam nechodi cestina, coz pouziti Supermema takrka vylucuje..
zipiik (206)|15.8.2005 11:18
[QUOTE="Wuffi"]Mno a nejenom on, je zajimave sledovat reakce Palmistu na jejich forech. Napr. jak oni by naopak WM na Palmech emulovat nechteli apod.[/QUOTE]

spis mi neprijde moc vyznamny duvod, proc emulovat na pda jine pda (z obou stran). myslim, ze pri trose snahy najdete vetsinou ekvivalent programu pro obe platformy....smysluplnou vyjimku vidim jen ve specificke na miru site podnikove aplikaci....a hry, samozrejme, ale u tech zase predpokladam, ze emulace nebude 100% uspesna.
momentalne provozuju jak palmos5, tak wm2k3 (chtel jsem komunikator a treo je pro me jediny, ktery mi sednul do ruky jak technicky /vydrz, BT, EDGE, hires displej/, tak po strance pouziti /99% operaci nevyzaduje tapnuti na displej/) a mam ekvivalentni programy na obou platformach - ssh, web browser, mail klient, PIM, office, el.penezenka, kalkulacka, slovnik, mp3/ogg, ctecku knih, j2me runtime, icq, na palmu navic outliner progect vc. desktopu (urcite na ppc existuje nekolik ekvivalentu), solitaire a raketka (oboje bylo na CD k palmu :c)
Lukas.Manak (169)|17.8.2005 10:32
lidi poradte me jak tam mam ty prgramy na PALM rozjed pres Style Tap
Pinochio (424)|8.9.2005 19:13
Lidi zkuste nekdo tento soft: Astraware TimeTable
Potrebuju to do skoly, ale nemam zatim cihlu, tak nevim zda a jak to bude chodit, pripadne prosim o obrazky obrazovky.
mistm (477)|2.10.2005 21:41
jsem na palm naprostej noob :)

nicmene potreboval bych do tohoto emulatoru nejak dostat Palm OS SSL library

Pokud jsem to spravne z googlu pochopil, tak je to soucasti PalmOS a ne kazdy to ma. Nebo je to jinak? Je nejaka moznost to tam dostat?
Lukas.Manak (169)|14.7.2006 13:51
Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nemate s timto softikrm zkusenost,rad bych si nainstaloval par veci co jsou urcene pro OS Palm ale StyleTab jde nainstalovat jen do RAM(100% funkcnost) a vsechny dalsi aplikace instalovane pod nim se instaluji do RAM nevite nekdo jestli se daji nejaky zpusobem aplikace instalovat na kartu..
superkojot (111)|14.7.2006 20:09
S instalací na kartu jsem měl dost problémy. Všechno bylo hrozně pomalé. Ale myslím že to byla nějaká starší verze. Ale v rom je to v pohodě...