Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chcete mat okna vo svojom ppc?

LX (11)|29.4.2005 01:34
Vyskusajte
http://www.aspecto-software.com/Dynamo/Dynamo.htm
Pavel Koza (4761)|29.4.2005 07:42
No to je pekna uchylarna:D Asi nevic z toho budou nadseny Applisti, neco podobnyho jsem na jednom Macu nedavno videl...
00061631_DynamoAnim_317n.gif
beecher (9270)|29.4.2005 08:36
Jo, tohle kdyby umelo vyuzivat ten chip v Dellu X50v, to by byla parada...

Jinak, tohle je docela sranda, ale Sun kdysi ukazoval sve "3D" GUI pro Solaris, a to byla jeste vetsi silenost... Tohle prepinani fungovalo tak, ze se ty snimky apps namapovali jako steny mnohostenneho "valce" a ten se otacel... No husty...
Crusader_ce4you (624)|29.4.2005 09:12
Tak mě se to docela líbí. Na Compactu se s tím výborně přepíná mezi aplikacemi bez použití stylusu. Ani si raději nepředstavuji, kolik oken se musí na obrazovku vejít na VGA zařízení v RealVGA režimu :)
beecher (9270)|29.4.2005 09:23
Tak ja to zkusim... :D
beecher (9270)|29.4.2005 09:46
Tak bohuzel i v RealVGA se jich tam vejde jenom devet... :oops:
Sice obcas to trochu hapruje, ale to uz mozna nezvlada OS... ;)

Ale Crusader ma pravdu, ze na bezstylusove prepinani apps je to idealni... :yes:
peter.nr (501)|29.4.2005 10:21
Po stlačení tretieho HW buttonu (ako píšu v návode - u mňa pôvodne spúšťal Contacts) sa zobrazí prázdna modrá obrazovka. Nič viac. Bez ohľadu na to, či mám spustené nejaké aplikácie, alebo nie. :?
beecher (9270)|29.4.2005 21:19
No, az bude mit PDA 512MB RAM, tak pak to bude pouzitelne, jinak moc ne... Mne to zralo v pameti 12MB... :?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.7.2005 11:56
Po delší době jsem dnes juknul na FreeCab`s, zaujalo mne Dynamo, nainstaloval jsem program a šel na ce4you zjistit, zda najdu nějaké zkušenosti ... a ono se tu o tom opravdu již mluvilo :D, ale moc ne z hlediska obsluhy a nastavení . Poslední verze Dynama umí zobrazit a přepínat až 12 programů, z hlediska obsluhy jsem si zjistil, že:

- Programy k přepínání program zaregistruje až po startu Dynama, tzn. že o již běžících programech Dynamo neví. Řešením je zapnutí autostartu, viz níže.

- Do nastavení programu jsem se dostal po jeho startu, kdy je nutné přidržet stylus u spodní hrany a mimo plochu obrázku, zde je seznam běžících programů, nastavení Dynama (rychlost animace, pozadí, nastavení Hot Key, autostart a registrace, která je free, kód je 'TFJECOIJIBGOVWS').

- Nastavil jsem autostart a přiřadil tlačítko pro start Dynama (kalendář, ten obsluhuju v PocketBreeze). Po soft resetu již Dynamo vidí všechny běžící programy, tedy do počtu 12 kousků, no ale jen magor jich má tolik :D, že ano .... běžící programy lze vypnout přidržením tlačítka a poklepem na program, nelze ukončit Today a ActiveSync (to mám z fóra k programu)...

Jak tu píše Crus, je to docela dobré na přepínání bez použití bodla... zajímá mne, zda má někdo delší zkušenost s používáním, tzn. stabilita kontra zatuhnutí nebo zpomalení systému ... podle mne to běží svižně, zpomalení nebo kousnutí jsem při krátkém testování nezaznamenal, rovněž start po SR nedotčen.... dále vychytávky v nastavení a použití atd. Zaplácnutí paměti mne tolik netrápí, hodně programů si otestuji, ale v cihle mám jen to co potřebuji, no a Dynamo vypadá na to, že by v cihle mohlo zůstat ;) . Pro neznalé připojuji náhled na 10 ikon běžících programů z testování...
00074426_Dynamo_btK6.jpg
Orloj_ce4you (299)|6.7.2005 10:51
akorat ze mi zustava po kliknuti na okno programu nebo nastaveni, dokonce i standartni dialler (kdyz ho omylem zmacknu -jinak pouzivam fingerclix) toto stale otevrene a nejde uplne zavrit (pozuivam SPB+ a normalne programy krizkem zavrit jdou) -docela se tam pak ty okna hromadi.. navic asi i zerou pamet. skoda, jinak bych to pouzival

A vsimli jste si jeste dalsi aplikace od tohoto vyrobce? Jmenuje se to DWELLER to by se to taky mohlo hodit..

EDIT: dalsi negativni poznatek je, ze program obcas po nejake dobe sam od sebe zmizi a je treba ho znovu spusti -ale nejsem si jist jestli to nedela informant tim ze prelinkuje znovu tlacitko kalendare