Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zdvojeni ikon v nastaveni

suspected (18)|28.4.2005 21:52
zdravim mam takovy mensi problem...asi tri dny po instalaci aplikace Magic Button se mi v nastaveni zdvojily ikony pro podsviceni a stav baterie (power)...stalo se mi to uz podruhy....poprve to vyresil HR ale do toho se mi ted uz nechce....vubec nevim cim je to zpusobeny protoze predtim jsem tu aplikaci nezkousel...nejdou ty ikony vymazat jako ve Start menu?mam h1930 ...diky :)
Šeba_oldd (1184)|28.4.2005 22:18
kdysi jsem si u sveho zarizeni vsim stejneho jevu - neprisel jsem vsak na to ze to dela magic Button? Je to jiz delsi dobu - ale pokud si to dam do souvislosti, Magic Button pouzivam dale a zdvojene ikony nemam pouzivam vsak verzi 1.8 coz je myslim posledni a pripad s ikonami byl urcite v dobe kdy jsem mel verzi 1.7
Jakou mas verzi Magic Button?
Jinak k odstraneni by snad mohl poslouzit soft.SK tools ktery umi vyhledat a odstranit duplikovane polozky - pozor vsak na to odstranovani - jednou jsem si odstranil i to co jsem nechtel:D
suspected (18)|29.4.2005 13:01
no tim magicem to asi nebude protoze uz mi to udelalo jednou predtim.SK tools jsem na to jeste nezkousel :) jinak vsim sem si ze mas mda compact a tak se chci zeptat nemel bys moznost nejak mi poslat nebo naskenovat manual?pls kamos ho shani :) diky moc
Andilek (173)|29.4.2005 13:06
me se stava, ze po nektere instalaci mi to do programs da 2 ikony. Obvykle se tim netrapim a jednu smazu :-P
Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2005 13:36
Zdvojení ikon může nastat i po HR, pokud před obnovou dat ze zálohy nenastavíš nejdříve CZ v regional settings (pak tam je např. jednou ikona tasks a jednou úkoly). Pokud zlobí Magic Button, vyzkoušej jiný task manager, třeba WisBar nebo Pocket Nav.
Ikony smažeš v start - windows/start menu/ nebo start - windows/start menu/programs. Mají koncovku .lnk
To zdvojení ikon je nahodilé a zdvojené ikony jsou od různých softů nebo se zdvojují jen podsvícení a baterie?
suspected (18)|1.5.2005 20:29
no to ja vim kde smazu normalni ikony ale me se zdvojily jenom ikony podsviceni a baterky... :-/ nedaj se nekde ty ikony smazat stejne jako ikony programu?
Pavel Koza (4761)|2.5.2005 17:43
...zkuste \Windows\Start Menu\Settings...
suspected (18)|2.5.2005 20:36
no to uz me taky napadlo a zkousel jsem to ale ani v nekolika "pruzkumnicich" mi to v ty slozce nic nezobrazi :-/ tak nevim no...