Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dvě složky „SD Card“ !?

JP_ce4you (215)|28.4.2005 09:31
Už se vám někdy stalo, že zčista jasna máte v PDA dvě složky „SD Card“ ?

Mě již několikrát a opět dnes tam mám přidánu další složku „SD Card2“
– která obsahuje kompletní strukturu i obsah z původní „SD Card“.
Naopak ta původní „SD Card“ má uvnitř jen složku „Temporary Internet Files“
Zatím jsem nepřišel na způsob, jak se toho zbavit. Nelze vymazat, přejmenovat ani přeformátovat.
Samotná karta (Lexar 512MB), pokud se vloží do jiného PDA, se však chová normálně,
tzn. má jen strukturu v „SD Card“ se správným obsahem. Takže to vypadá, že karta je v pořádku a problém je někde v o.s.


Dík za radu nebo odkaz, kde se to řešilo.


beecher (9270)|28.4.2005 09:41
Na to je myslim jedine a spolehlive reseni: HR. ;)

A nebo velmi narocne stourani do registru a navic to jeste nemusi vyjit...
hybo (3107)|28.4.2005 09:46
muz to byt treba tim, ze pri vyndani SDkarty se karta ze systemu "nestrati", protoze, ted jen tipuji, se tam ukladaji temp. soubory z pIE a ten neni zavrenej, po vlozeni karty system detekuje, ze tem jiz nejaka karta je (i kdyz neni) a tak ji priradi dalsi nazev (cislo) v poradi. po resetu je to tam porad? pak zkuste v registrech juknout cesty, jestli se neco neodkazuje na SD2, nebo na SD
Dell_ce4you (48)|28.4.2005 10:00
Reseni je pomerne jednoduche: SD Card prejmenovat napr. na SD Car a provest reset. Nasledne se SD Car smaze.
JP_ce4you (215)|28.4.2005 10:10
[QUOTE="hybo"]muz to byt treba tim, ze pri vyndani SDkarty se karta ze systemu "nestrati", protoze, ted jen tipuji, se tam ukladaji temp. soubory z pIE a ten neni zavrenej, po vlozeni karty system detekuje, ze tem jiz nejaka karta je (i kdyz neni) a tak ji priradi dalsi nazev (cislo) v poradi. po resetu je to tam porad? pak zkuste v registrech juknout cesty, jestli se neco neodkazuje na SD2, nebo na SD[/QUOTE]

Ano, včera jsem používal pIE přes WiFi - to může být možná i příčina, ukládám Temporary Internet Files na SD Card.
Budu ještě chvíli bádat, a pak udělám stejně asi HR, jako již několikrát v minulosti při tomto problému.
Dell_ce4you (48)|28.4.2005 10:19
Opravdu staci jen SR. HR je zbytecny. Po prejmenovani a naslednem SR je vse v poradku a karta se jmenuje jak ma.
psaf (81)|28.4.2005 21:50
Mně se to taky párkrát stalo. U mně to dělal outlook, kdy jsem si ukládat i přílohy.