Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Tomu se říká inspirace

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

http://www.spbsoftwarehouse.com/prod...nshots.html?en

nepřipomíná vám to něco????????
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Takto to skoncilo aj s Pocket Weatherom a SPB Weather :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

jako bych to už někde viděl :-)

že by na svém PDA

otázka je zda se v kalendáři dá vymyslet lepší uspořádání, ale tohle je BRATUL copy, alespoň z těch obrázků :no:

já osobně zůstávám věrný Pocket Breezer +Contact Breezer :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

o důvod víc proč nepoužívám SPB software

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... tak to jsou fakt ubožáci ... :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nepozeral by som sa takto na to. Dôležité pre užívateľov nie je to, kto koho kopíruje alebo kto bol prvý, ale ktorý soft je lepší. Nemám s podobnými programami skúsenosti, takže budem rád, ak sa niekto k tomu vyjadrí. Niekto, kto otestoval v praxi obidva programy.
    Mne sa subjektívne viac páči SPB Diary, zdá sa mi byť prehľadnejší a krajší.

SPB Weather a Pocket Weather by tiež stáli za porovnanie. Aj keď sa musím priznať, nepotrebujem mať na obrazovke počasie, ktoré treba stále aktualizovať a aj napriek tomu nezodpovedá realite.

Trochu som testoval SPB Pocket Plus a WisBar 2. Podľa mňa je WisBar krajší a okrem toho, že neobsahuje launcher, je aj lepší.
    Jeho veľkou nevýhodou je to (preto som ho aj odinštaloval), že je veľmi pomalý. Nie že by Pocket Plus bol nejaký rýchlik, ale keď po kliknutí na Start musím pol sekundy čakať na odozvu, tak ma prejde chuť.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Co je pro uzivatele lepsi? To je dle meho jednoznacne. Kvalita + cena. Kdo koho okradnul je 99% uzivatelu, co plati za SW fuk, to 1% jsou "fanatici". Pomer berte s rezervou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Az takovou podobnost u dvou aplikaci jsem opravdu jeste nevidel - zírám :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak jsem si to nainstaloval jen tak na zkousku - nevypada to zle. Nastaveni a vse je velice jednoduche a prehledne.
    Ta podobnost je velice napadna , ale ve skutecnosti si myslim ze se svym zpusobem lisi a v nekterych sekvencich me pripadne i lepsi. No uvidime co prinese nejaka recenze a dalsi moznosti tohoto na prvni pohled pekneho programku.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ja sa na to pozerám zo strany "nezávislého pozorovateľa". Nemám skúsenosť totiž ani s jedným z týchto dvoch sw.
    Nainštaloval som si obidva a môžem povedať, že za tú polhodinku som si viac obľúbil asi Diary.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ja uz dlouho izivam nucene breeze (protoze tAgenda 1.1 nejde na SE jak by mela a 1.2 je asi v nedohlednu) a ted jsem tam dal diary a jak porasim postu, zalehnu a zacnu koukat, co je to za zazrak

bmw bmw je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Docela milej prográmek, nainstaloval jsem (mám i breeze) a ono to vipadá líp, lepší nastavení, v jednom programu i kontakty (tudíž cena). Hlavně to nastavení je přívětivjší.
    Už stačí jenlom aby někdo udělal češtinu a nebude to mít chybu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no, tak nevim, mozna jsem neco udelal spatne, ale krom toho, ze mi MDAcko zacalo tak pomalicky pracovat, as jsem se snazil z nej vytrast tu marmeladu, co jej snad brzdila, tak tenhle program zdaleka nedosahuje na PocketBreeze. Nemyslim tim, ze nema milion moznosti, ale ze moznosti, krete ma by me ani zdaleka nestacili :no:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zatím stejné pocity jako Hybo. S WisBar Advance 2 a Snoopsoft Dashboardem se to nějak nesnáší, každou chvíli SR. Dasboard jsem vypnul a zlepšilo se to, ale žádná sláva. Jsou tam sice i kontakty, ale bez těch začínajících Č, Ř, Š, Ž. Zatím jsem nepřišel na to, jak to nastavit-zkoušel jsem spolupráci s POutlook i PInformant. Také nastavení písma není ideální-buď je velké a zabírá zbytečně hodně místa anebo naopak malé a nečitelné. Nepřišel jsem na přijatelný kompromis. Hrál jsem si s tím včera asi 2 hodiny a žádné nadšení.
    Celkově mi trošku zobrazení připomíná Calendar+ (mám raději tAgendu), nevyužívá účelně plochu today, kterou zabírá-příliš plýtvý místem. V současné době bych se jednoznačně rozhodl pro Breeze.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Zatím stejné pocity jako Hybo. S WisBar Advance 2 a Snoopsoft Dashboardem se to nějak nesnáší, .
    a to ja ani jedno z tohodle neuzivam, mam pocket plus, pocket weather a zenphone (jen v tray) a to je vse, co mi bezi navic oproti cistemu systemu

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Aktualizace na Windows Mobile 6 - E-TEN říká ANO, HP říká NE...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-05-2007, 19:41
  2. Co tomu rikate...
    Od JeryP v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 18:18
  3. GPS na 3970 co je k tomu vlastne vsetko treba?
    Od maros77_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 13-03-2003, 15:14