Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: PhatPad v2.2 konečně v češtině :-)

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokud jste to nezaregistrovali, tak vyšla nová verze programu PhatPad v2.2, já to nezaregistroval, ale díky více všímavým za upozornění. Jako obvykle jsem vytvořil k tomuto skvělému programu lokalizaci a tak si ji rychle do těch vašich cihel šoupněte, stojí to za to. Lokalizace je vytvořena pro verzi 2.2 Build 2.138.0330 .
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Petře, jsi jako blesk. Díky moc. Chodí to parádně. Spousta nových možností. Teď zkouším animaci.

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Petře, jsi jako blesk. Díky moc. Chodí to parádně. Spousta nových možností. Teď zkouším animaci.

Animace se mi také líbí. Kdo by to byl tušil, že taková "blbost" udělá tolik radosti. :-)

bmw bmw je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

děkuji za perfektní češtinu

bmw bmw je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

nebyl by překlad k programu PHAT notes

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zdravim - tak jsem shanel nejaky program ala sesit a bylo mi XPem v diskuzi http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10954 doporuceno tohle. Ale tedka bych potreboval vase zkusenosti s timto programem - jestlize to synchronizujete s PC a nasladne to chcete vytisknout - jak resite, aby se pismo/obrazky nestaly takovymi hnusne kostrbatymi? Prevod kazde stranky jako obrazek se mi zda dost blbe reseni :?
    A jeste jeden dotaz - tato cestina je urcena pro build 2.138.0330 - ja mam 2.139.0509 - jelikoz je to exac - jak to pak bude s licenci/verzi - predpokladam, ze tim vlastne "downdatuju" (divne sluvko, ale jestlize se upgraduje, tak se downgraduje.... ale jestlize updatuje, tak opakem je co? )

haj haj je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Kato
    Zdravim - tak jsem shanel nejaky program ala sesit a bylo mi XPem v diskuzi http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10954 doporuceno tohle. Ale tedka bych potreboval vase zkusenosti s timto programem - jestlize to synchronizujete s PC a nasladne to chcete vytisknout - jak resite, aby se pismo/obrazky nestaly takovymi hnusne kostrbatymi? Prevod kazde stranky jako obrazek se mi zda dost blbe reseni :?
    A jeste jeden dotaz - tato cestina je urcena pro build 2.138.0330 - ja mam 2.139.0509 - jelikoz je to exac - jak to pak bude s licenci/verzi - predpokladam, ze tim vlastne "downdatuju" (divne sluvko, ale jestlize se upgraduje, tak se downgraduje.... ale jestlize updatuje, tak opakem je co? )
    Ano máte pravdu, tímto by jste si moc nepolepšil. Otázka je jest-li má cenu nahrávat novější verzi nebu zůstat u lokalizované. Bohužel nebudu lokalizovat všechny buildy, to bych asi nedělal nic jiného.

Podobná témata

1. PhatPad 4.0
    Od hosic_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-07-2008, 00:00
  2. PhatPad v3.0 čeština
    Od Petr Hájek_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-01-2006, 22:13
  3. Program pro poznámky PhatPad v1.3 CZ
    Od Petr Hájek_ce4you v sekci Aplikace v češtině