Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PhatPad v2.2 konečně v češtině :-)

haj (91)|26.4.2005 14:39
Pokud jste to nezaregistrovali, tak vyšla nová verze programu PhatPad v2.2, já to nezaregistroval, ale díky více všímavým za upozornění. Jako obvykle jsem vytvořil k tomuto skvělému programu lokalizaci a tak si ji rychle do těch vašich cihel šoupněte, stojí to za to. Lokalizace je vytvořena pro verzi 2.2 Build 2.138.0330 .
Milan Švec (938)|26.4.2005 15:19
Petře, jsi jako blesk. Díky moc. Chodí to parádně. Spousta nových možností. Teď zkouším animaci.

haj (91)|26.4.2005 16:55
[QUOTE="Milan Švec"]Petře, jsi jako blesk. Díky moc. Chodí to parádně. Spousta nových možností. Teď zkouším animaci.

[/QUOTE]

Animace se mi také líbí. Kdo by to byl tušil, že taková "blbost" udělá tolik radosti. :-)
bmw (151)|11.5.2005 16:19
děkuji za perfektní češtinu
bmw (151)|13.5.2005 11:08
nebyl by překlad k programu PHAT notes
Kato_ce4you (970)|24.11.2005 17:51
Zdravim - tak jsem shanel nejaky program ala sesit a bylo mi XPem v diskuzi https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10954 doporuceno tohle. Ale tedka bych potreboval vase zkusenosti s timto programem - jestlize to synchronizujete s PC a nasladne to chcete vytisknout - jak resite, aby se pismo/obrazky nestaly takovymi hnusne kostrbatymi? Prevod kazde stranky jako obrazek se mi zda dost blbe reseni :?
A jeste jeden dotaz - tato cestina je urcena pro build 2.138.0330 - ja mam 2.139.0509 - jelikoz je to exac - jak to pak bude s licenci/verzi - predpokladam, ze tim vlastne "downdatuju" (divne sluvko, ale jestlize se upgraduje, tak se downgraduje.... ale jestlize updatuje, tak opakem je co? :D )
haj (91)|5.12.2005 13:01
[QUOTE="Kato"]Zdravim - tak jsem shanel nejaky program ala sesit a bylo mi XPem v diskuzi https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10954 doporuceno tohle. Ale tedka bych potreboval vase zkusenosti s timto programem - jestlize to synchronizujete s PC a nasladne to chcete vytisknout - jak resite, aby se pismo/obrazky nestaly takovymi hnusne kostrbatymi? Prevod kazde stranky jako obrazek se mi zda dost blbe reseni :?
A jeste jeden dotaz - tato cestina je urcena pro build 2.138.0330 - ja mam 2.139.0509 - jelikoz je to exac - jak to pak bude s licenci/verzi - predpokladam, ze tim vlastne "downdatuju" (divne sluvko, ale jestlize se upgraduje, tak se downgraduje.... ale jestlize updatuje, tak opakem je co? :D )[/QUOTE]

Ano máte pravdu, tímto by jste si moc nepolepšil. Otázka je jest-li má cenu nahrávat novější verzi nebu zůstat u lokalizované. Bohužel nebudu lokalizovat všechny buildy, to bych asi nedělal nic jiného.