Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

UFO pro Pocket PC

CommanderZ (1798)|26.4.2005 13:19
ZDE je volne ke stazeni UFO pro Pocket PC. Nepotrebuje zadne originalni soubory ani podobne, proste stahnete 4megovej setup a nainstalujete.
Dzejkob (286)|26.4.2005 14:08
[QUOTE="CommanderZ"]ZDE je volne ke stazeni UFO pro Pocket PC. Nepotrebuje zadne originalni soubory ani podobne, proste stahnete 4megovej setup a nainstalujete.[/QUOTE]

Vypada to dobre, uz sem to kratce zkousel, ale jeste to neni plna verze, ale jen beta. Je ale uz ve fazi, kdy to vpada skutecne jako UFO, ne jako ta minula, kde byly pouze pozemni mise :yes:.
hybo (3107)|27.4.2005 11:12
mozna se hodi i tenhle link, pokud chcete nejdrive videt a pak stahovat :D
CommanderZ (1798)|27.4.2005 15:25
taky vam to spadne vzdycko po dokonceni vysadku?
daww (687)|27.4.2005 17:39
Prosím pomozte.UFO nejde nainstalovat. Po spuštění exe souboru na PC mi to vždy hodí hlášku: Microsoft Active Sync not found.. . . . MAS mám samozřejmě nainstalovaný a spuštěný. Nevíte někdo co s tím ?:? UFO jsem kdysi hrál a je super. To padání po ukončení mise se stávalo i v desktop verzi.
CommanderZ (1798)|27.4.2005 17:54
tady je ke stazeni cab. nevite jak se ten problem s padanim mise da resit?
beecher (9270)|27.4.2005 18:11
[QUOTE="CommanderZ"]nevite jak se ten problem s padanim mise da resit?[/QUOTE]Celkem jednoduse, ze by nareportovat problem tvurci a pockat na dalsi betu? ;)
To je jak s temi MDA2karemi, co chteji udelat z tech leaknutych WM2K5 plnou verzi... :sarcastic:
CommanderZ (1798)|27.4.2005 20:24
To je jako s ukrajincema od halfa2:D
xp3 (2)|27.4.2005 22:24
Bohuzel je videt, ze se jedna o beta verzi. Produkce, ktera byla u PC verze dost dulezita, neni mozna. Taky kdyz chci prodat UFO artefakty, tak je zde cena 0. >> Uz se tesim na dalsi verzi:cool: .

[QUOTE]Celkem jednoduse, ze by nareportovat problem tvurci a pockat na dalsi betu? [/QUOTE]

To je sice dobra rada, ale me tri roky rustiny pred X lety mi brani v teto bohulibe cinnosti. Holt to bude na vas;)
Doufam taky, ze jakmile nekdo zmerci ze se tam objevila nova verze tak to postne sem...
beecher (9270)|27.4.2005 23:48
[QUOTE="xp3"]To je sice dobra rada, ale me tri roky rustiny pred X lety mi brani v teto bohulibe cinnosti. Holt to bude na vas;) [/QUOTE] A to si myslite, ze Rusove umi pouze rusky? Ti se ucili anglictinu i za Sojuzu... A dneska? ;)
daww (687)|28.4.2005 06:43
K možnosti produkovat je třeba nejprve něco vyzkoumat. A prodej alien artefacts úplně v pohodě. UFO navigace = 250 000,- do kasičky.:D
to commanderZ: moc díky za link na cab . Už to fachá. Zatím mi to ani jednou nespadlo, nicméně se mi to dvakrát kouslo právě při ukončení mise. asi to bude podobný problém. nezbývá než hru před každou misí uložit a v takovém případě ji zahrát třeba dvakrátr. Jinak je to dost vychytaný. Co schází je nastavení obtížnosti. Pro někoho, kdo UFO nikdo nehrál to v této obtížnosti bude asi noční můra.:D :D
Agnus_ce4you (32)|28.4.2005 07:14
Je to hodne pekne zpracovane :yes:
Akorat nevim jak se to hraje, neporadite nekdo ? Ufo na PC jsem nehral tak nevim.....
plachow_ce4you (159)|28.4.2005 10:15
Právě instaluju, už se těším na misi na Mars :-)

Pamatuju hodiny a hodiny s orig. ufem na 386tce. Moje první strategie na PC :-)

Btw. zde se dá stáhnout XP verze originálního UFA, moc doporučuji :-)
Zack_ce4you (15)|28.4.2005 13:38
Produkce a prodej funguji bez problemu.

Obcas to pada, ale da se vychytat za jakych podminek a jak se jim vyhnout. Po misi mi to nespadlo nikdy, takze netusim. Nicmene po hlasce, ze je vyzkoumano, to zhuci pri skoku primo do vyzkumu. Chce to proste dat jen ok a jit do vyzkumu pres administraci baze.

Nejvetsi problem je, ze je tam asi hodne brutalni chyba pri postaveni druhe zakladny, kdy se kazdou minutu pise, ze radar nasel ufo, ale to nikde a je po hrani...

Nicmene je to hodne chodivy a pocitam, ze me to driv omrzi, nez budu potrebovat dalsi zakladnu :)
CommanderZ (1798)|28.4.2005 15:00
Me to pada jen a jenom pri ukoncovani mise. A taky uz mi to 2* pri zapnuti a vypnuti masiny hodilo HR - holt to nechce vypinat se zapnutou hrou:disgusted:
CommanderZ (1798)|28.4.2005 15:03
podarilo uz se vam pomoci stun rod chytit ufouna? on me vzdycky zabij kdyz se k nemu priblizim:evil: a k cemu je to vlastne dobry?
Zack_ce4you (15)|28.4.2005 15:14
[QUOTE="CommanderZ"]podarilo uz se vam pomoci stun rod chytit ufouna? on me vzdycky zabij kdyz se k nemu priblizim:evil: a k cemu je to vlastne dobry?[/QUOTE]

Je to tezky, ale jde to (v PocketUfu sem nezkousel) ... a bez ziveho aliena neni vyslech, bez vyslechu nejsou informace o ufonskych zakladnach... takze je to takrka klicovy.
beecher (9270)|28.4.2005 15:15
Commandere, co jsem psal ve svem prvnim prispevku teto diskuze?

Tady maji vlastni english forum...
CommanderZ (1798)|28.4.2005 16:09
[QUOTE="beecher"]Commandere, co jsem psal ve svem prvnim prispevku teto diskuze?

Tady maji vlastni english forum...[/QUOTE]

co se tim snazis rict? ze to nejsou rusaci? tady na adrese smksoftware.ru je stranka vlastniho SMK.

[QUOTE]Pocket UFO это ремейк популярной игры прошлого века X-COM Enemy Unknown (Ufo Defense). Игра представляет собой пошаговую стратегию с элементами RPG. Превосходная графика и захватывающий геймплей и по сей день привлекает игроков во всем мире.[/QUOTE]

a nebo to vubec nechapu?:oops:
beecher (9270)|28.4.2005 16:20
Tim se ti snazim rict, abys prestal resit problemy beta verze na serveru, ktery s ni nema nic spolecneho. Tady jsou otazky typu, proc to pada naprosto zbytecne, protoze se o nich autor nedozvi a nemuze na zjistene problemy nijak zareagovat.
A jelikoz nerozumis ruske vete: Pocket UFO je remake popularni hry let minulych XCOM Enemy Unknown (UFO: Defense), tak jsem ti dal link na anglicke forum, protoze predpokladam, ze kdyz hrajes hry v EN, tak jsi schopen splodit i tech par vet v EN o tom, ze mas s tou hrou a hlavne jeji BETA verzi nejaky problem...
Igen?
daww (687)|28.4.2005 18:20
[QUOTE="CommanderZ"]podarilo uz se vam pomoci stun rod chytit ufouna? on me vzdycky zabij kdyz se k nemu priblizim:evil: a k cemu je to vlastne dobry?[/QUOTE] Stun rod je jakýsi elektrický obušek a slouží k zajmutí živého ufouna. Je potřeba mu dát ovšem několik ran, aby jste ho omráčil. Další roli v tom hraje druh a hodnost ufouna. Já bych Vám radil počkat, až získáte a následně vyzkoumáte omračující bombu a vystřelovač těchto bom. Je to mnohem jistější a účinější.
daww (687)|28.4.2005 18:28
to Beecher: Velice si vážím Vašich rad to pro upřesnění. Ale proč hned tak jiskřit, když diskuze není úplně dle Vašich představ ? (takových diskuzí je zřejmě dle Vašich reakcí více). Proč prostě takovou diskuzi, která Vás evidentně irituje jednoduše nevynecháte ? A co se týče obsahu diskuze. Myslím že se tu předávají poznatky a pokládají otázky, které se přeci týkají PocketPC ? A že někdo položí dotaz či řeší problém který sem podle Vás nepatří ? Co třeba trochu tolerance ? S úctou David Panocha
beecher (9270)|28.4.2005 18:39
[QUOTE="daww"]Proč prostě takovou diskuzi, která Vás evidentně irituje jednoduše nevynecháte ? A co se týče obsahu diskuze. Myslím že se tu předávají poznatky a pokládají otázky, které se přeci týkají PocketPC ? A že někdo položí dotaz či řeší problém který sem podle Vás nepatří ? Co třeba trochu tolerance ? S úctou David Panocha[/QUOTE] Nemuzu ji vynechat, kdyz je v kategorii, ktere jsem moderatorem... ;)

Ano, sice se to tyka PPC, ale problemem je, ze tady se maji resit problemy stylu: "asi uz na to nevidim, ale nevite, jak nastavim program XXX, aby mi delal to a to?", ne tedy resit, jak jsem jiz psal, pady programu, ktery je v beta verzi... Vsichni sice budeme vedet, ze to pada, ale nikdo s tim nebude moci nic udelat, protoze o tom nebudou vedet hlavne vyvojari toho programu.
Pokud ma nekdo problem s anglictinou, jsem ochoten prelozit seznam problemu a dat to na forum hry...

BTW Kdybych nebyl tolerantni, tak je to tady davno zamknuto...

PS: Jinak, hodiny stravene nad UFem se s touhle PPC verzi asi zdvojnasobi, jak to tak sleduji... To zase bude... :D
daww (687)|28.4.2005 18:42
Takhle jsem na to nekoukal. Dík za osvícení :)) Taky jsem nadšen z pocket verze UFO a zároveň s hrůzou vzpomínám na probdělé noci. ;)
zipiik (206)|28.4.2005 19:59
[QUOTE="daww"]Takhle jsem na to nekoukal. Dík za osvícení :)) Taky jsem nadšen z pocket verze UFO a zároveň s hrůzou vzpomínám na probdělé noci. ;) [/QUOTE]
taky se desim, ze se k ufu vratim, pac je to desny zrout casu. a to mam stesti, ze pocketUAE mi bezi pomalu, protoze tu mit v ppc syndicate, populous, powermonger, tak nevim, jak bych dopad
daww (687)|28.4.2005 20:02
[QUOTE="Agnus"]Je to hodne pekne zpracovane :yes:
Akorat nevim jak se to hraje, neporadite nekdo ? Ufo na PC jsem nehral tak nevim.....[/QUOTE] Připojuji český manuál na UFO 1. Ne vše je stejné, ale 90 % ano a k pochopení herního systému to myslím postačí:cool:
CommanderZ (1798)|28.4.2005 20:45
trvalo mi to dve hodiny, ale pochopil jsem to i bez navodu:D
daww (687)|28.4.2005 20:58
Gratuluji. Jen pro upřesnění. Připojený soubor je manuálem jak hrát, nikoliv návodem. Návodem se hra totálně zkazí - platí asi u všech her.
CommanderZ (1798)|28.4.2005 21:18
To jsem pochopil, ale jenom prosim o odpoved na otazku:

CO JE KURNA TEN TALIR, KTEREJ MI POLOVINU TYMU NAJEDNOU ZABIL, JEDNOHO CLENA ZKONVERTOVAL A NASLEDNE ZABIL ZBYTEK?

sice jsem sebou nemel zadny tezky zbrane (jeden raketomet, ale ten jsem pouzil pred tim), ale celej 10clennej tym do nej strilel pistolema a samopalama a...zadnej ucinek:evil: :evil: :evil:
daww (687)|28.4.2005 21:58
To už na Vás vlítli s talířem ? Říkám že obtížnost je v této verzi šílená. Na talíř je potřeba tank - nejlépe nosič raket či naváděných střel. Také jestli si to dobře pamatuji je dobrý laserový tank. Vojáci na něj stačí také, ale musí mít nějaké těžké zbraně buďto laserové nebo ještě lépe plazmové. A musí jich být více. Jeden má moc málo času a talíř potřebuje několik zásahů:D
CommanderZ (1798)|28.4.2005 22:04
???

tank jsem s sebou mel kulometnej, ale o ten jsem prisel hned jak jsem vylez ze dropshipu. plazmovy a laserovy zbrane mam akorat kdyz je seberu ufounum. a co - tak jsem bagdad 2. unora nezachranil:D jen doufam ze mi neseberou dotace:sarcastic:
daww (687)|28.4.2005 22:13
:?: provádíte výzkum ? laserovou technologii můžete zkoumat hned od počátku, plazmové zbraně získáte právě výzkumem zbraní sebraných v misích. Do doby než budou prozkoumané je nemůžete používat. Jde to potom postupně: např. laserová technologie -> laserová pistole -> laserová puška -> laserový tank -> laserové dělo pro stíhačku -> laserová obrana základny. U ostatních technologií je to podobné. Postavit laboratoře, nakoupit vědce (scientist) a zkoumat a zkoumat.
CommanderZ (1798)|28.4.2005 22:25
jo, to vim, par vyzkumu uz mam, ale tadyty zrovna ne:oops:
daww (687)|28.4.2005 22:30
:D :D :D To jsou právě ty nejdůležitější Výzkumy. zbraně a pořádný skafandry. K tomu je pro změnu potřeba vyzkoumat elerium a cizácké slitiny. Pak mají teprve vojáci nějakou odolnost.
CommanderZ (1798)|1.5.2005 20:30
Blba hra:evil:

Zrovna kdyz jsem se zacal davat nejak do hromady a poprvy jsem dal i takovy ty hnusny kobro-hydralisky, tak na moji zakladnu priletelo "very large" UFO rychlosti 5000 uzlu, z obou interceptoru nadelalo smazky na jednu ranu a vylodilo se do zakladny:( nejdriv mi zabili bagrama tank a 2 osamoceny vojaky a pak prisli floateri a raketometama si udelali jeden elagantni ultrakill (pro ty co nehrali UT - 5 fragu na jednu ranu) a druhej multi (3 na 1):dead: :no:
daww (687)|1.5.2005 22:19
Tak se vrať k poslednímu saveu. Chce to pořádný obrany základny. Můžeš mít i několik stejných. Počet zásahu na útočící loď se tím násobí. A víc vojáků na základnu. Také je dobré mít několik laserových tanků. Přeci jen ztráta tanku tak nebolí jako ztráta zkušeného veterána. :)) Good Luck.
CommanderZ (1798)|2.5.2005 14:41
Savy tak stary, abych do priletu toho ufa stih postavit obranu jsem nemel. Tak, i pres to ze me to stalo nekolik hodin hraju znova:?
xkovi_ce4you (568)|18.5.2005 15:31
Tak ja posledni dobou resim jiny problem..uz mam litaci skafandry,plazmovy kulomety,vznasedla..ale ted sem ve fazi,ze od posledniho save mi to hazi 2 situace..bud mi napadnou bazi,pricemz se to bud kousne pri skrytym pohybu,nebo pri ukladani pri misi,takze ji nenaloaduju..anebo mi nenapadnou bazi,ale nejaky mesto a v nem se to pro zmenu kousne nenavratne pri zabití posledniho ufouna:-((
Jakoby bych byl ve fazi hry,kdy se to za kazdou proste chce kousnout a nepustit me to dal :( Uz at je nejaka stabilni verze,pac jinak je to super hra..rad vzpominam na jeji parby jeste na 386..
Jestli nekdo nasel reseni jak z takove situace,budu mu moc vdecny ;-);)
Madmedic_ce4you (16)|24.5.2005 11:14
Upozorneni pro vsechny parice PocketUfo - vysla nova betaverze 1.20. Link: http://www.smksoftware.ru/draw.php?mode=download&file=beta_120.zip
reskator (71)|1.9.2005 01:51
[QUOTE="CommanderZ"]???

plazmovy a laserovy zbrane mam akorat kdyz je seberu ufounum. [/QUOTE]

muhehe ... laserovy zbrane cizaci nemaj, to je pozemskej vymysl :)

jo kdybys tuhle hru hral uz v 1994 na 386ce, tak bys ted tak netapal.

Investuj do vyzkumu, jestli to mas blbe rozehrany, tak klidne zacni znova. A hlavne nikdy neprodavej elerium :-)
Martin Ráž Hoch (1832)|1.9.2005 09:20
[QUOTE="reskator"]Investuj do vyzkumu, jestli to mas blbe rozehrany, tak klidne zacni znova. A hlavne nikdy neprodavej elerium :-)[/QUOTE]Skoda, ze uz tam neni bug jako ve starem UFO, kdy cizaci pri napadeni lidske zakladny doplnili sklady Eleriem.
xkovi_ce4you (568)|2.9.2005 19:25
Jo to byla parada,s tim eleriem..ale prijde mi,ze spotreba eleria v mych Avengerech,co uz mam 4 je nizsi nez v puvodni verzi na PC..ja uz ho nemam kam davat a zalozil sem dalsi dve baze,abych to mel kam presouvat :)
crz (82)|3.9.2005 14:41
prave jsem si ufo take stahl a zacal hrat, ale jaxi jsem narazil na problem ze nemuzu nic postavit!:?: mam posledni betu 1.21 ale v zakladne se mi zadnou novou mistnost nedari postavit! Koupit se da, vybrat misto kam to taky, dokonce i potvrdit, ale pocet dni nez bude mistnost hotova neubejva a mistnost je stale rozestavena :(( dela to nekomu take? nebo delam neco spatne?
crz (82)|5.9.2005 15:46
Tak chyba byla na strane hry... pote co jsem ji smaznul a znovu nainstaloval uz to slo :)

Ale reknu Vam to ufo je teda vskutku pekny svinstvo :(( Mel jsem na vejkend krapet jine plany nezli celej den cucet do pdacka :evil: takova rana pod pas, to jsem opravdu necekal ze to pocket ufo bude tak hutne zabavne ze mne k sobe tak brutalne prikova :oops:
je fakt cool :yes: :D
(...az je to nebezpecne :oops: )
Lukas.Manak (169)|12.9.2005 07:18
prosim dejte mi sem nejaky funkci link na stahnuti hry diky!!:) :) :)
beecher (9270)|12.9.2005 07:53
hosic (156)|12.9.2005 09:35
Jak se v PocketUFO otaci/rozhlizi panackem? :-)

Ve verzi na PC se vojak rozhlizel pres klik pravym tlacitkem mysi.

Tady sem na to neprisel a opisovat kruh sezere strasne casu.
xkovi_ce4you (568)|12.9.2005 13:05
[QUOTE="hosic"]Jak se v PocketUFO otaci/rozhlizi panackem? :-)

Ve verzi na PC se vojak rozhlizel pres klik pravym tlacitkem mysi.

Tady sem na to neprisel a opisovat kruh sezere strasne casu.
[/QUOTE]
Jednoduse,staci ukazat,kam se chces natocit a pak vpravo,kde mas moznost kliknout na takovyto menu, co chces udelat zvol Turn to cursor a on se otoci..je to trochu na palici si na to zvyknout,ale da se to;)
xkovi_ce4you (568)|13.9.2005 11:00
Tak sem si taky nainstaloval novou verzi 1.21, doted sem mel jen 1.20.. a chtel sem se zeptat, zda uz to v ni nekdo dotahl dal..ja totiz jedu vlastne od zacatku hry, kdy byla prvni mizerna betaverze, cislo uz si nepamatuju.. bylo mi lito pracne udelane mise ztratit, tudiz sem si ulozene hry jen prehral do novejsi..a ted otazka, muze si ulozena hra z chybove betaverze vzit tyto chyby i do novejsi, ackoli ta uz nektere konkretni ma treba opravene???
Docala bych to potreboval vedet, pac ve verzi 1.20 sem to dotahl uz celkem daleko..mam vsechny dostupne lode..2x Mstitele, 4x Bouri, 1x Blesk.. atd..proste dost daleko na to, abych to zacal hrat od znova..(chci co nejdriv do Cydonie, pokud to v tehle hre vubec jde)
STALE mi totiz nejde vyrabet fuzni koule, pripadne vznasedlo s fuznimi koulemi..teda takhle, mohu zadat vyrobit jak fuzni koule, tak jejich nosic pro lod (analogicky vznasedlo i fuzni koule do nej), ale jakmile jednou vyskocim z menu manufacture a vratim se do nej, nepochopitelne se vyrabi "oboji", tedy ze vidim,ze ve stejnem mnozstvi, jako sem zadal treba nosic fuznich kouli se vyrabi i fuzni koule samotne..no a kdyz dobehne vyroba, udela to jen ty fuzni koule, nosic nikoli..porad porad a porad, zkousel sem to snad 10x...u vznasedla to same :((
Tak piste, zda vam to jde v poho, znamenalo by to, ze nema smysl nahravat ulozene hry z predchozich betaverzi, pac tam zustavaji chyby, coz smazava vyznam instalovani novejsich betaverzi..diky:yes:
CommanderZ (1798)|14.9.2005 13:41
Tak jsem hral tu 1.21

Rozhodne to uz nepada po skonceni mise. A par dalsich drobnustek (jsem pomerne na zacatku, takze nevim, jestli bude neco dal ve hre)

Btw: Proc nekdy ufoun vybouchne, kdyz ho zabiju? Uz se mi dvakrat stalo, ze jsem takhle prisel o skoro celou partu :dead: