Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425
Zobrazené výsledky: 361 až 369 z 369

Téma: UFO pro Pocket PC

Registrace
    Nov 2007

Ja tu 26 o prazdninach naprosto v pohode dohral. Mi to hlavne prislo ke konci prilis jednoduche. Obzvlast ty psychicke veci jsem mel poprve a musim rict ze jsou pekne imba - vzdyt ten utok sejme jakyhokoliv ufouna (krome tech mechanickych) na jakoliv vzdalenost na jednu ranu a jeste to zere jen 50% TU, takze se tim da palit 2* za kola. S tim uz se vazne pomalu neda prijit o vojaka. Treba tu cydonii jsem potom dal naprosto v pohode bez jedine prekerni situace.

Ona cela ta hra neni vubec tezka, jakmile se prijde jak na to.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mam jednu otazecku ohledne Ufa. Nechce se mi prochazet celych 37 predchozich stran. :sarcastic:
    Jak se pls pouzivaji granaty ? Zkousel sem snad vsechny dostupny cudliky co jich jen HTC touch ma ale granat ne a ne odjistit (

Dekujiii

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Kliknes na granat a zvolis prvni polozku v nasledujici zobrazene tabulce s cisly zvolis cislo (cas) za jak dlouho bouchne nejlepe 0 to je ihned pak kliknes znovu na granat a zvolis druhou polozku obevi se "obdelnik" s sipkama bude kmitatajicími teckami ten umistis na misto kam chces hodit granat a potvrdis akci po te co das pokracovat (hrajou ufouni) granat bouchne. Pozor na to kterej granat pouzivas (zda jsi vycviceny k pouzivani)...
    Snad se to da pochopit

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od rk9
    Kliknes na granat a zvolis prvni polozku v nasledujici zobrazene tabulce s cisly zvolis cislo (cas) za jak dlouho bouchne nejlepe 0 to je ihned pak kliknes znovu na granat a zvolis druhou polozku obevi se "obdelnik" s sipkama bude kmitatajicími teckami ten umistis na misto kam chces hodit granat a potvrdis akci po te co das pokracovat (hrajou ufouni) granat bouchne. Pozor na to kterej granat pouzivas (zda jsi vycviceny k pouzivani)...
    Snad se to da pochopit
    jj dekuju moc, problem je v tom ze zadnou takovou nabidku nevidim. :sarcastic: zkusim se podivat jestli nemam nejakou z tech starsich verzi

jeste jednou diky za pomoc

Registrace
    Nov 2007

Musis si ten granat dat v inventari do ruky a pak ho pouzit jako zbran

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dekuji za pomoc, bylo to starsi verzi mel sem stale 1.25 a tam casovani nefunguje. Mohlo me to napadnout driv

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

zkousel to nekdo na Kaisrovi? mam 1.26 ale zlobi savy, hlavne v bazi kolikrat se to sekne, nebo i pri prochazeni obrazem (sipkama nahodu/dolu ci doleva/prava) se to seka

mel nekdo podobne zkusenosti? nejake rady?

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jsem zmateny jak lesni vcela ve meste. Je cervenec (ve hre ) a me skore je -2 500 000, pokazde na me behem tydne naleti Very Large UFO (po loadu) a ja jsem slaby jak slipka.

Muze mi nekdo napsat, nebo najit nejaky navod, jak nedostat nehorazne na zadek?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

nejsem si jisty, jestli je to tento pripad, ale i tady ve vlakne se resilo, ze nektere verze jsou nastavene na celkem vysokou obtiznost a nektere zase trestuhodne lehke...tak trebas to pomuze...

Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 18:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 10:00
  3. Reakcí: 10