Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 369

Téma: UFO pro Pocket PC

Registrace
    Nov 2007

ZDE je volne ke stazeni UFO pro Pocket PC. Nepotrebuje zadne originalni soubory ani podobne, proste stahnete 4megovej setup a nainstalujete.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    ZDE je volne ke stazeni UFO pro Pocket PC. Nepotrebuje zadne originalni soubory ani podobne, proste stahnete 4megovej setup a nainstalujete.
    Vypada to dobre, uz sem to kratce zkousel, ale jeste to neni plna verze, ale jen beta. Je ale uz ve fazi, kdy to vpada skutecne jako UFO, ne jako ta minula, kde byly pouze pozemni mise :yes:.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

mozna se hodi i tenhle link, pokud chcete nejdrive videt a pak stahovat

Registrace
    Nov 2007

taky vam to spadne vzdycko po dokonceni vysadku?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Prosím pomozte.UFO nejde nainstalovat. Po spuštění exe souboru na PC mi to vždy hodí hlášku: Microsoft Active Sync not found.. . . . MAS mám samozřejmě nainstalovaný a spuštěný. Nevíte někdo co s tím ?:? UFO jsem kdysi hrál a je super. To padání po ukončení mise se stávalo i v desktop verzi.

Registrace
    Nov 2007

tady je ke stazeni cab. nevite jak se ten problem s padanim mise da resit?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    nevite jak se ten problem s padanim mise da resit?
    Celkem jednoduse, ze by nareportovat problem tvurci a pockat na dalsi betu?
    To je jak s temi MDA2karemi, co chteji udelat z tech leaknutych WM2K5 plnou verzi... :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

To je jako s ukrajincema od halfa2

xp3 xp3 je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Bohuzel je videt, ze se jedna o beta verzi. Produkce, ktera byla u PC verze dost dulezita, neni mozna. Taky kdyz chci prodat UFO artefakty, tak je zde cena 0. >> Uz se tesim na dalsi verzi .

Celkem jednoduse, ze by nareportovat problem tvurci a pockat na dalsi betu?
    To je sice dobra rada, ale me tri roky rustiny pred X lety mi brani v teto bohulibe cinnosti. Holt to bude na vas
    Doufam taky, ze jakmile nekdo zmerci ze se tam objevila nova verze tak to postne sem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od xp3
    To je sice dobra rada, ale me tri roky rustiny pred X lety mi brani v teto bohulibe cinnosti. Holt to bude na vas
    A to si myslite, ze Rusove umi pouze rusky? Ti se ucili anglictinu i za Sojuzu... A dneska?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

K možnosti produkovat je třeba nejprve něco vyzkoumat. A prodej alien artefacts úplně v pohodě. UFO navigace = 250 000,- do kasičky.
    to commanderZ: moc díky za link na cab . Už to fachá. Zatím mi to ani jednou nespadlo, nicméně se mi to dvakrát kouslo právě při ukončení mise. asi to bude podobný problém. nezbývá než hru před každou misí uložit a v takovém případě ji zahrát třeba dvakrátr. Jinak je to dost vychytaný. Co schází je nastavení obtížnosti. Pro někoho, kdo UFO nikdo nehrál to v této obtížnosti bude asi noční můra.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Je to hodne pekne zpracovane :yes:
    Akorat nevim jak se to hraje, neporadite nekdo ? Ufo na PC jsem nehral tak nevim.....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Právě instaluju, už se těším na misi na Mars :-)

Pamatuju hodiny a hodiny s orig. ufem na 386tce. Moje první strategie na PC :-)

Btw. zde se dá stáhnout XP verze originálního UFA, moc doporučuji :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Produkce a prodej funguji bez problemu.

Obcas to pada, ale da se vychytat za jakych podminek a jak se jim vyhnout. Po misi mi to nespadlo nikdy, takze netusim. Nicmene po hlasce, ze je vyzkoumano, to zhuci pri skoku primo do vyzkumu. Chce to proste dat jen ok a jit do vyzkumu pres administraci baze.

Nejvetsi problem je, ze je tam asi hodne brutalni chyba pri postaveni druhe zakladny, kdy se kazdou minutu pise, ze radar nasel ufo, ale to nikde a je po hrani...

Nicmene je to hodne chodivy a pocitam, ze me to driv omrzi, nez budu potrebovat dalsi zakladnu

Registrace
    Nov 2007

Me to pada jen a jenom pri ukoncovani mise. A taky uz mi to 2* pri zapnuti a vypnuti masiny hodilo HR - holt to nechce vypinat se zapnutou hrou:disgusted:

Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 19:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00
  3. Reakcí: 10