Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 25 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 369

Téma: UFO pro Pocket PC

Registrace
    Nov 2007

podarilo uz se vam pomoci stun rod chytit ufouna? on me vzdycky zabij kdyz se k nemu priblizim: a k cemu je to vlastne dobry?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    podarilo uz se vam pomoci stun rod chytit ufouna? on me vzdycky zabij kdyz se k nemu priblizim: a k cemu je to vlastne dobry?
    Je to tezky, ale jde to (v PocketUfu sem nezkousel) ... a bez ziveho aliena neni vyslech, bez vyslechu nejsou informace o ufonskych zakladnach... takze je to takrka klicovy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Commandere, co jsem psal ve svem prvnim prispevku teto diskuze?

Tady maji vlastni english forum...

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Commandere, co jsem psal ve svem prvnim prispevku teto diskuze?

Tady maji vlastni english forum...
    co se tim snazis rict? ze to nejsou rusaci? tady na adrese smksoftware.ru je stranka vlastniho SMK.

Pocket UFO это ремейк популярной игры прошлого века X-COM Enemy Unknown (Ufo Defense). Игра представляет собой пошаговую стратегию с элементами RPG. Превосходная графика и захватывающий геймплей и по сей день привлекает игроков во всем мире.
    a nebo to vubec nechapu?ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tim se ti snazim rict, abys prestal resit problemy beta verze na serveru, ktery s ni nema nic spolecneho. Tady jsou otazky typu, proc to pada naprosto zbytecne, protoze se o nich autor nedozvi a nemuze na zjistene problemy nijak zareagovat.
    A jelikoz nerozumis ruske vete: Pocket UFO je remake popularni hry let minulych XCOM Enemy Unknown (UFO: Defense), tak jsem ti dal link na anglicke forum, protoze predpokladam, ze kdyz hrajes hry v EN, tak jsi schopen splodit i tech par vet v EN o tom, ze mas s tou hrou a hlavne jeji BETA verzi nejaky problem...
    Igen?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Stun rod je jakýsi elektrický obušek a slouží k zajmutí živého ufouna. Je potřeba mu dát ovšem několik ran, aby jste ho omráčil. Další roli v tom hraje druh a hodnost ufouna. Já bych Vám radil počkat, až získáte a následně vyzkoumáte omračující bombu a vystřelovač těchto bom. Je to mnohem jistější a účinější.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

to Beecher: Velice si vážím Vašich rad to pro upřesnění. Ale proč hned tak jiskřit, když diskuze není úplně dle Vašich představ ? (takových diskuzí je zřejmě dle Vašich reakcí více). Proč prostě takovou diskuzi, která Vás evidentně irituje jednoduše nevynecháte ? A co se týče obsahu diskuze. Myslím že se tu předávají poznatky a pokládají otázky, které se přeci týkají PocketPC ? A že někdo položí dotaz či řeší problém který sem podle Vás nepatří ? Co třeba trochu tolerance ? S úctou David Panocha

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od daww
    Proč prostě takovou diskuzi, která Vás evidentně irituje jednoduše nevynecháte ? A co se týče obsahu diskuze. Myslím že se tu předávají poznatky a pokládají otázky, které se přeci týkají PocketPC ? A že někdo položí dotaz či řeší problém který sem podle Vás nepatří ? Co třeba trochu tolerance ? S úctou David Panocha
    Nemuzu ji vynechat, kdyz je v kategorii, ktere jsem moderatorem...

Ano, sice se to tyka PPC, ale problemem je, ze tady se maji resit problemy stylu: "asi uz na to nevidim, ale nevite, jak nastavim program XXX, aby mi delal to a to?", ne tedy resit, jak jsem jiz psal, pady programu, ktery je v beta verzi... Vsichni sice budeme vedet, ze to pada, ale nikdo s tim nebude moci nic udelat, protoze o tom nebudou vedet hlavne vyvojari toho programu.
    Pokud ma nekdo problem s anglictinou, jsem ochoten prelozit seznam problemu a dat to na forum hry...

BTW Kdybych nebyl tolerantni, tak je to tady davno zamknuto...

PS: Jinak, hodiny stravene nad UFem se s touhle PPC verzi asi zdvojnasobi, jak to tak sleduji... To zase bude...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Takhle jsem na to nekoukal. Dík za osvícení ) Taky jsem nadšen z pocket verze UFO a zároveň s hrůzou vzpomínám na probdělé noci.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od daww
    Takhle jsem na to nekoukal. Dík za osvícení ) Taky jsem nadšen z pocket verze UFO a zároveň s hrůzou vzpomínám na probdělé noci.
    taky se desim, ze se k ufu vratim, pac je to desny zrout casu. a to mam stesti, ze pocketUAE mi bezi pomalu, protoze tu mit v ppc syndicate, populous, powermonger, tak nevim, jak bych dopad

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Agnus
    Je to hodne pekne zpracovane :yes:
    Akorat nevim jak se to hraje, neporadite nekdo ? Ufo na PC jsem nehral tak nevim.....
    Připojuji český manuál na UFO 1. Ne vše je stejné, ale 90 % ano a k pochopení herního systému to myslím postačí
    Připojené soubory Připojené soubory

Registrace
    Nov 2007

trvalo mi to dve hodiny, ale pochopil jsem to i bez navodu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Gratuluji. Jen pro upřesnění. Připojený soubor je manuálem jak hrát, nikoliv návodem. Návodem se hra totálně zkazí - platí asi u všech her.

Registrace
    Nov 2007

To jsem pochopil, ale jenom prosim o odpoved na otazku:

CO JE KURNA TEN TALIR, KTEREJ MI POLOVINU TYMU NAJEDNOU ZABIL, JEDNOHO CLENA ZKONVERTOVAL A NASLEDNE ZABIL ZBYTEK?

sice jsem sebou nemel zadny tezky zbrane (jeden raketomet, ale ten jsem pouzil pred tim), ale celej 10clennej tym do nej strilel pistolema a samopalama a...zadnej ucinek: : :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

To už na Vás vlítli s talířem ? Říkám že obtížnost je v této verzi šílená. Na talíř je potřeba tank - nejlépe nosič raket či naváděných střel. Také jestli si to dobře pamatuji je dobrý laserový tank. Vojáci na něj stačí také, ale musí mít nějaké těžké zbraně buďto laserové nebo ještě lépe plazmové. A musí jich být více. Jeden má moc málo času a talíř potřebuje několik zásahů

Strana 2 z 25 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 19:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00
  3. Reakcí: 10