Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 369

Téma: UFO pro Pocket PC

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od daww
    To RK9: na třetí straně tohoto fora je ke stažení podrobný návod jak hrát UFO. Myslím, že tam najdeš spoustu užitečných informací.
    Ten navod jsem cetl, ale je to spise jen popis jednotlivych funkci, ale i tak pomohl
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Mesto se mi zatim podarilo dobyt jedno a to jsem prisel o vsechno krome jednoho cloveka. Ja totiz nemam ve zvyku ukladat behem mise - prijde mi to jako cheat a nechutny zjednodusovani hry :sarcastic:
    Jo, jenze ono to ma smysl nejen kvuli tomu, ze nekdy staci vylezt ve meste z lode a behem jednoho skryteho pohybu prijdes o celou posadku, ale hlavne kvuli bugum, kterych je pri teroru mesta az az, takze jen diky mohutnemu ukladani jsem zatim udelal vsechna mesta, co sem dosud mel..kolikrat sem musel opakovane nahravat urcite savnute useky, abych misi zakoncil a nekousla se treba pri zabiti posledniho ufouna:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

JJ, presne. Save je very important. Ja dokonca pravidelne si zalohujem vsetky SAVE subory do ineho adresara pre pripad mega bugu ako mi nastal minule ze som musel loadnut o tyzden SPET, viete co to bolo nervov a znechutenia to hrat? Ale to rychlo prejde stale

rk9 rk9 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Prosiiiiiim momozte, UFO se mi uplne zblaznilo... Priletlo mi ufo na zakladnu a ja jsem bojoval a po kazdem uspechu ukladam na 3 pozice pak mi ufoun zabil vojaka a dal jsem load, hra zamrla a nejsem schopen pokracovat z ani jedne ulozene pozice Rekl jsem si ze to tedy zkusim rozehrat z jine pozice (na operace se zakladnou a boj s ufo lodemi mam zase 4 pozice ukladani - 1 pozice jeden den), kdyz to rozjedu z jine very large ufo neprileti a hraji dal ale po dvou dnech mi vyskoci hlaska Incomming personal po odkliknuti prvini je druha hlaska a mam na vyber OK a OKsl a at dam jakoukoliv hlaska zustava a ja jsem opet skoncil po neustalem klikani hra zamrzne. Byl by schopen mi nekdo poradit? Zkusil jsem snad vsechno HR, nova instalace hry a furt stejne. Nechci hrat od zacatku, jsem ve 3 mesici (ne tehotenstvi :-D ale hry) a mam toho hodne nazkoumanem hromady zasob a penez.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ja som stratil save koli mojej blbosti a uz ufo nehram
    cakam kym vyde new verzia a pojdem od zaciatku
    nemate niekto info kedy ma new verzia vyjst?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Mel bych jeden dotazek - nechtelo by se nekomu na tuto bezesporu SUPER hru udelat cestinu ?
    Myslim si, ze pomoci tohoto nastroje, ktery k tomu vydali, by to pro nekoho kdo umi anglicky a tu hru uz nekdy hral a vi o co jde nemusel byt tak velky problem.
    viz: http://www.smksoftware.ru/foreign/ph...opic.php?t=103
    Pedem Díky za všechny co nevládnou angličtinou a rádi by si to teké zahráli.

Registrace
    Nov 2007

Ja bych s tim nemel problem, ale nikdy jsem nehral original hru v cestine, takze bych nemohl vystihnout ty nazvy jako v originale. Ale jinak rikam, neni problem. :sarcastic:

EDIT: Tak jsem se do toho pustil. A k te desktopove verzi: ja nemam ani anglickou, ja hraju az pufo.

Tak jsem v 1/3 textu :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

nekde mam desktop verzi v cestine, tak ji muzu poslat (teda jen ty jazykove soubory :-) )

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Tak jsem v 1/3 textu :sarcastic:
    Tak to jsem tedy nadšen (a určitě nejen Já), že jsi se do toho tak rychle pustil
    Už se těším, že budu moct konečně začít hrát a přesně vědět, co to vlastně dělám

p.s.- český návod na počeštění bude předpokládám asi taky co ?

Registrace
    Nov 2007

Novod se urcite nejakej ceskej najde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

manual, zatim na full verzi... tady

Registrace
    Nov 2007

Tak jsem se dival na web SMK software a nejak se mi tam nelibi sekce buy. Doufejme, ze budou placene jejich jine produkty nez pufo :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak jen ze zvědavosti - jak pokračují práce na překladu ?
    (hlavně to neber že bych tě chtěl nějak uhánět - na toto si rádi počkáme )

Registrace
    Nov 2007

Vcera jsem se na to vybod, ale dneska zase jedu. Uz se blizim v polovine, ale ted jsem objevil jednu zavazny problem, ktery budu muset v casti textu zpetne opravit.

Nemel by jste nekdo k dispozici save z co nejpozdejsi faze hry, abyh to mohl poradne vyzkouset? Ja jsem vsecko svoje smazal.

EDIT: Tak je prelozeno 99% textu. Ted doladuji chybky. Dneska uz na to kaslu. Ale predem upozornuji, ze urcita cast textu nejde prelozit. Nebo alespon ne pomoci toho Localization Kitu.

EDIT: Prave jsem dokoncil texty. Uz muzu presne rict, co jsem nemohl prelozit (nebylo to v tom LK): Nadpisy kategorii u Ufopedii, Temer vsechny nazvy polozek v inventari a informace o fundingu zakladny. A asi se jeste najde neco. Ulozene pozice se zdaji, ze budou fungovat

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

VOU - SUPER už se těším

EDIT: Tak jak to vypadá ?

Moderator: Pouzivejte funkci upravit zpusobem, jaky jsem naznaci v tomto prispevku, jo? Prosim ops:

O.K

Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Artist versus Pocket Painter
    Od Mlok_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2009, 19:05
  2. Upgrade iPAQ H3630 pocket pc 2000 na pocket pc 2002
    Od St.mik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 11:00