Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Petice za AoE2 na PPC

CommanderZ (1798)|26.4.2005 13:12
Chcete AoE2 na vase PocketPC? Na serveru pocketgaming.de prave probiha petice za tuto hru. Pripojte se taky!!!
jumbo_ce4you (162)|26.4.2005 13:22
Tááák, už mají otisk mojí packy :o) S AoE jsem kdysi začínal a zatím jsem žádnou lepší hru nenašel. No, tolik jsem zase nehledal :o) Dobře utracené peníze. Jen mě mátlo (možná pořád mate), že na začátku musím kliknout na SinglePlayer. Copak se ta hra dá hrát v režimu MultiPlayer?!?
Dzejkob (286)|26.4.2005 14:12
[QUOTE="jumbo"]Tááák, už mají otisk mojí packy :o) S AoE jsem kdysi začínal a zatím jsem žádnou lepší hru nenašel. No, tolik jsem zase nehledal :o) Dobře utracené peníze. Jen mě mátlo (možná pořád mate), že na začátku musím kliknout na SinglePlayer. Copak se ta hra dá hrát v režimu MultiPlayer?!?[/QUOTE]

Bohuzel neda a to je velka skoda. Jinak ja bych spise uvital treba Heroes nebo Warcraft 2. Ale ani AoE 2 neni vubec spatna hra, ale hlavne by to chtelo multiplayer, pak by to byla naprosta revoluce.
CommanderZ (1798)|26.4.2005 14:19
O warcraftu 2 se pred dvouma rokama rikalo "uz to bude" a ...o heroes dost napodobne. Ale na obou se dela nebo delalo
crz (82)|30.4.2005 12:45
mno podle vseho jsme se uz Warcrafta dockali, sice v podobe emulace (ale aspon je to 100% puvodni Warcraft ze ;) )
jen mne znepokojuje fakt ze pry W2 jde pouze na VGA pdackach :(
A tak by mne zajimalo zda ho nekdo rozchodil i na QVGA ? (pry to jde s nejakym doplnujicim softem)
CommanderZ (1798)|1.5.2005 20:39
melo by to jit pomoci Nyditotu, ten umi zmenit rozliseni.



Jen nevim za kolik to potom bude stat, kdyz ti to kazdej druhej pixel vynecha:?
crz (82)|4.5.2005 19:45
wow, diky za tip;)