Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sluchátka pro Acer n50 reps dalsi s 2.5mm konektorem

Octavian (81)|22.4.2005 20:04
Mam dotaz kde by se daly sehnat sluchtaka (pecky) s 2,5mm konktorem ale nechci zadnou redukci, nevite nekdo nahodou o nečem??? Krom teda originalniho prislušenství od aceru, reps mate s nim nekdo zkusenosti?
ladin2 (57)|23.4.2005 13:16
[QUOTE="Octavian"]Mam dotaz kde by se daly sehnat sluchtaka (pecky) s 2,5mm konktorem ale nechci zadnou redukci, nevite nekdo nahodou o nečem??? Krom teda originalniho prislušenství od aceru, reps mate s nim nekdo zkusenosti?[/QUOTE] ja teda nevím já osobně mám kossy sluchátka za dost peněz a kupovat kvuli konektoru nové sluchátka to se mi zdá nehospodárne od hamy mužeš mít redukci to je jedina značka kde se to dá koupit a mám ji ted objednanou v našem obchodě v třinci mam acera dva tydny ataky sháním všelijake příšlušenství
Octavian (81)|23.4.2005 14:14
ja zatim zadny poradny sluchatka nemam zatim tak proto se poohlizim po nejakejch bez redukce a zatuim na ktery jsem narazil byly na czechcomputer.cz a primo od acera... tak proto se ptam ejslti am nekdo zkusenosti :) jinak mi mozna taky nezbyde nic jinyho nez koupit redukci
ladin2 (57)|23.4.2005 14:25
radši si kup pořádný sluchatka a k němu redukci .ber přísloví .nikdo není tak bohatý aby kupoval levné věci a tahleta životní filozofie tě nikdy nezradí věř tomu ja by od pc firem sluchatka a podobne audio věci nekupoval na to jsou jiní výrobci ladin2
ladin2 (57)|23.4.2005 14:25
radši si kup pořádný sluchatka a k němu redukci .ber přísloví .nikdo není tak bohatý aby kupoval levné věci a tahleta životní filozofie tě nikdy nezradí věř tomu ja by od pc firem sluchatka a podobne audio věci nekupoval na to jsou jiní výrobci ladin2
IntEx_ce4you (130)|23.4.2005 15:30
Ja jsem si koupil u nas v GESu (www.ges.cz) nejakou noname redukci 2.5mm->3.5mm, ale pozor! ta redukce nefunguje zcela spravne...teda ona funguje, ale pri zastrceni na doraz nic neni slyset, protoze je tam spatny kontakt...musi se to trsoku povysunout a "chytit" spravnou polohu. Nevim, proc Acer udelal dalsi silenost s tim konektorem. Krasne by se tam vesla "triapulka", na to jak je n50ka tlusta!
Octavian (81)|23.4.2005 16:07
no ale me jde preci jen o to jak to je se sluchatkama primo od acera... na oficialnich strankach aceru .com takm je nabidka dvou typu jedny pecky a jedny normal a prave o to mi jde jaky jsou, ale asi nikdo je tu nema
ladin2 (57)|23.4.2005 16:34
jak už jsem ti psal tak firmy které vyrábějí počítače tak oni dělají jenom standart ale ne dobrou kvalitu teda co se týká audia to není jejich parketa .acer je dobrá firma na pc a další vyrobky pc oboru ale ne v audiu . ja osobně bych sluchátka od aceru nekupoval i když mám PDA od nich a jsem s spokojenýjejím výrobkem na sluchátka jsou specializované firmy které je vyrábějí velice kvalitní ale to už je o ceně . no musíš se sám rozhodnout kolik chceš investovat . za kvalitu se platí ladin2
Octavian (81)|23.4.2005 16:46
no ale kdyz to vemem tak jak jsem slysel vsechny recenze tak stejne na tom acer s audiem moc dobre neni takze jeslit sikoupit lepsi sluchtaka od kossu nebo od aceru standard tak to stejne asi nepoznam
IntEx_ce4you (130)|23.4.2005 18:06
[QUOTE="Octavian"]no ale kdyz to vemem tak jak jsem slysel vsechny recenze tak stejne na tom acer s audiem moc dobre neni takze jeslit sikoupit lepsi sluchtaka od kossu nebo od aceru standard tak to stejne asi nepoznam[/QUOTE]
Hnus x Hnus = 2hnus ... cize se to nasobi :-). Ale jinak je opravdu nesmysl kupovat sluchatka, kde je hlavnim kriteriem konektor :D . Radsi koupit poradny sluchatka a koupit redukci, nez vybirat sluchatka takovy, aby mely 2.5mm jack...vzdyt to odporuje zdravymu rozumu :sarcastic: .