Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rozjizdeni kalibrace displaye

dr.roman (43)|21.4.2005 23:24
dobry den,mam problem s ipaqem 3630 nepravidelne,ale dost casto se mi rozhasi kalibrace displaye,nejde na nem pak psat a musim znovu do nastaveni.nevite,jestli je to uz vadna ta dotykova folie nebo to je jen problem ve woknech?dela to i to,ze kdyz pisu napr" k "tak ipaq ukaze na sw klavesnici jine pismeno,ale to "k"pritom napise.druhy problem mam s cf kartou,pri kazdem zapnuti ipaqa napise"unorganizet card"nebo neco podobneho staci ji vytahnout a strcit zpet a uz ji vidi a je do dalsiho vypnuti v poho:? pokud nekdo vite cim by to mohlo byt tak mi prosim poradte.dik dr.roman
Pavel Koza (4761)|22.4.2005 08:39
Pokud jde o ten iPAQ, doporucuji se kouknot na stranku HP a nainstalovat vsechny ROM i dalsi updaty. Mam mlhavy pocit, ze se to snad melo vyresit (ale uz je to daaavno:).
condys_ce4you (103)|22.4.2005 10:09
JESTLI MAS IPAQ Z TY PRVNI VARKY,TAK TAM BYLA CHYBA V DESCE. PRED LETY JSEM MEL TENTO PROBLEM,A RESILO JSE TO VYMENOU KUS ZA KUS. DNES SE TO SNSD ANI NEVYPLATI DELAT:(
dr.roman (43)|22.4.2005 10:37
to kdybych vedel,koupil jsem ho pouzity:(
Pavel Koza (4761)|22.4.2005 10:43
[QUOTE="dr.roman"]to kdybych vedel,koupil jsem ho pouzity:( [/QUOTE]

Mozna pomuze - kolik ma ROMky? Ty uplne prvni mivaly 32MB, pak uz bylo jen 16MB...
dr.roman (43)|22.4.2005 14:00
no jo,ale jak to zjistim?:D jsem fakt docela novy,nebyt tady tohoto webu tak fakt nevim co bych s tema masinkama delal;)
Šeba_oldd (1184)|22.4.2005 15:23
Kdyz vidim ze jiz problem nastava zde????
Start - nastaveni - pamet zalozka storage card rozbalit okno a tam by jsi to mel najit - pokud to ovsem neni nejaky jiny system WM. Jinak jeste se zeptam zkousel jsi znovu zkalibrovat display.