Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 - spatne nabijeni/baterka KO?

.::Richmond::. (48)|21.4.2005 23:06
zdarec lidi, mam takovej problem - kdyz myho milaska vybiju pod 40% tak mi nejde nabit => musim ho flashnout aby se "zotavil". je to znamka spatne baterie (stari 1,5 roku, ale fest pouzivana)?
beecher (9270)|22.4.2005 06:30
[QUOTE=".::Richmond::."]zdarec lidi, mam takovej problem - kdyz myho milaska vybiju pod 40% tak mi nejde nabit => musim ho flashnout aby se "zotavil". je to znamka spatne baterie (stari 1,5 roku, ale fest pouzivana)?[/QUOTE] To, co popisujete zni dost silene, ale vypada to, ze ta baterka je hyn...
.::Richmond::. (48)|22.4.2005 10:33
[QUOTE="beecher"][QUOTE=".::Richmond::."]zdarec lidi, mam takovej problem - kdyz myho milaska vybiju pod 40% tak mi nejde nabit => musim ho flashnout aby se "zotavil". je to znamka spatne baterie (stari 1,5 roku, ale fest pouzivana)?[/QUOTE] To, co popisujete zni dost silene, ale vypada to, ze ta baterka je hyn...[/QUOTE]
no tak jsem na to asi kapnul! ono to totiz delalo jen nekdy a nekdy to delalo problemy i pri flashovani => tak sem to zkusil dat do usbcka na desce a jede to v pohode, jenom na front usb to dela problemy (dela ze nabiji ale energie ubyva, nekdy to ovsem nabije 75% baterky za 30min!)... takze to zrejme bude zapojenim na desce nebo usb 2.0 driverem! mno jeste to dnes proverim a pak rozeberu kompa... btw nemate nekdo spravny zapojeni usb na ep-8k9a2+ a driver na via kt400/win xp? nemuzu najit nejaky funkcni... a je normalni mit zapojeny usb (10 pinu) jen na 8 (case)?
SikiKH (7)|22.4.2005 13:03
Ohledne toho USB zapojeni, je to v poradku. Jsou to jen 4 piny a to v poradi : +5V, data -, data +, GND.
Pro KT400 nic extra potreba snad neni (nejsem si zcela jist, uz nejakou dobu nemam desku s KT400). Jen klasicke ovladace k desce a pro podporu USB 2.0 je treba mit aspon XP Service pack 1. :))
.::Richmond::. (48)|22.4.2005 13:40
[QUOTE="SikiKH"]Ohledne toho USB zapojeni, je to v poradku. Jsou to jen 4 piny a to v poradi : +5V, data -, data +, GND.
Pro KT400 nic extra potreba snad neni (nejsem si zcela jist, uz nejakou dobu nemam desku s KT400). Jen klasicke ovladace k desce a pro podporu USB 2.0 je treba mit aspon XP Service pack 1. :)) [/QUOTE]
zapojeni by melo byt tedy ok, jeste mrknu jak je to v usb heatheru abych si byl 100% jistej.
mozna bude chyba v ovladacich - ted sem prines flashdisk a bezi mi jenom na usb 1 ale nekdy mi ta hlaska zmizi a bezi na usb 2.0... asi to cely preinstaluju, hold uz mam windowsy pres rok (bez spadnuti!!!) a to jim nejak nedela dobre :evil: