Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Motorola MPx oficiálně zrušena

Pavel Koza (4761)|21.4.2005 08:48
http://www.pocketpcthoughts.com/

"Mluvčí Motoroly nedávno potvrdil, že společnost Motorola skutečně zrušila projekt Motorola MPx, tedy zařízení Pocket PC Phone Edition. Kromě Malajsie a několika dalších asijských zemí, kde se v omezeném množství již prodává, nebude Motorola MPx k dostání v žádné jiné zemi. Společnost bude používat zařízení MPx pro omezené testování a získávání informací o mobilních řešeních v podnikové sféře."

Už si ani nevzpomínám, kdy se informace o Motorola MPx poprvé dostaly na můj monitor. Stejně tak si nevzpomínám, kolikrát se uvedení zařízení na trh odložilo - zcela určitě by se v tomto ohledu Motorola MPx dostala na stupně vítězů. Z praktického hlediska vypadalo MPx velmi pěkně, nápad s otočným displejem by se mi líbil, ale na druhou stranu se dle informací z různých webů stále nedařilo odstranit problémy s klávesnicí a samozřejmě nesmím zapomenout ani na velikost paměti. No vážně, vy byste si koupili Pocket PC s 32MB RAM:O :?:

No nic, život jde dál. MPx není ani první, ani poslední zrušený projekt a tak nezbývá než jen požádat za zrušenou Motorolku o pět vteřin ticha . . . . . Děkuji:)
00060212_Untitled-1_r3Hn.jpg
beecher (9270)|21.4.2005 09:10
Bud ji zeme lehka... A ja se tak na ni kdysi davno tesil...
hybo (3107)|21.4.2005 09:48
a ja jsem rad, ze nebude, pac dle meho je to nebezpecna ptakovina to s tim displayem :-)
beecher (9270)|21.4.2005 10:07
[QUOTE="hybo"]...je to nebezpecna ptakovina...[/QUOTE] Proc by to mela byt ptakovina? Potrebujes volat? Otevres na delku. Potrebujes pracovat? Otevres na sirku.

Uprimne, tohle vypadalo jako bytelnejsi reseni nez ten otocny kloub na MDA4.
hybo (3107)|21.4.2005 10:13
nemyslim jako ptakovina "princip", ale technicke reseni, kdyz vidim, co lidi delaji s hrackama, proste se mi ani jedno, ani druhe nezda, ze to snese lidi,co to neukladaji na noc na samostatny polstar
beecher (9270)|21.4.2005 10:22
[QUOTE="hybo"]nemyslim jako ptakovina "princip", ale technicke reseni, kdyz vidim, co lidi delaji s hrackama, proste se mi ani jedno, ani druhe nezda, ze to snese lidi,co to neukladaji na noc na samostatny polstar[/QUOTE] No to sice jo, ale neodsuzuj hned neco, ze je to ptakovina... Kdyz neco nazves ptakovinou, tak odsuzujes princip... ;)
Ale jinak, kdyz se k tomu nekdo bude chovat jako barbar, tak co nadelas? Ma to snad byt udelane cele z oceli? Tezko...
hybo (3107)|21.4.2005 10:30
no, material nevyresi vse :no: jenze prave zarizeni jako telefony, pdacka a proste veci, co jsou casto uzivane, resp. casto v pohotosti museji byt reseny "bezpecne". To, ze notebook nema kloub z titanu, nebo PC bedna neni total brutal stabilni a neohnutelna nevadi, protoze se s tim nebavim 50x denne, casto i vic :D jako "princip" otaceni je to fajn, ale "technicke provedeni" mi ten pocit nedalo, spise naopak, pravdou je, ze mozna to mit v ruce a delat s tim par tydnu, mam jinej nazor, ale hold, to se mi asi nestane :D
Losos_ce4you (1147)|21.4.2005 18:11
To otevirani/zavirani pusobi desne pevne a bytelne,mas pocit ze drzis neco fakt hodne kompaktniho - zadna vule,prijemny odpor a dost neopotrebovatelne pusobici material ... jinak ale to je celkem (pro mne) dost neprakticke , zbytecne velike - oproti compactu (hlavne tluste) klavesnice pomerne zbytecna - stejne se na tom neda poradne psat , cudliky jsou prilis titerne - hrozne moc preklepu,na tyhle zarizeni je stejne idealni asi T9 .... teda-byla by-kdyby byla :-)) Jinak ale to behalo myslim dokonce svizneji nez compactik ..... ale zkousel jsem to jen se zakladem - nic jsem do toho neinstalil - tak pak se to muze tvarit jinak . Jinak to bylo moc hezke , ale nemel jsem cas si s tim hrat , hlavne me to nezaujalo natolik abych se tomu venoval - a hned jsem to "strelil" .. compaktik je lepsi .......
hybo (3107)|21.4.2005 20:25
A o cem to pises? Jak to, ze o tom nevim? Te asi napichnu na hacek a pritahnu :D
Losos_ce4you (1147)|21.4.2005 20:33
O nic jsi neprisel,zas takova bomba to nebyla,compactik je furt lepsi :-)) Ale mel bych zase mit ted Asusy P505 , to je jiny kafe :-D Alespon doufam ze prijdou , mel jsem jednoho ,ale nechal jsem se ukecat a strelil ho ...