Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Acer n50

Pavel Koza (4761)|21.4.2005 08:16
Hledáte zařízení, které bude zajímavě vypadat, bude mít slušný výkon a hodně paměti, dvojici rozšiřujících slotů, pěkný QVGA displej a zvládne i Bluetooth a Wifi? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout nový Acer n50, který tohle všechno bez problémů umí a navíc vás jeho koupě finančně nezruinuje. Acer n50 je prvním pokusem firmy Acer proniknout na trhu kapesních počítačů i do vyšších tříd a zdá se, že to nemusí být pokus špatný. Pokud vás zajímají podrobnosti, přečtěte si tuto recenzi.



Přečtěte si celou recenzi.
crz (82)|22.4.2005 08:21
Skvele PDA !
Lec joystick ma jen ctyrsmery. Cehoz jsem si vsiml az po koupy :(
(jinak je to perfektni kousek a je opravdu dabelsky rychle)
martyCZ_ce4you (1)|22.4.2005 08:49
super pda, to kazdopadne. zajimalo by me, jestli je realna sance sehnat ke slabsimu modelu acerovskou synchronizacni kolebku. na vsech webech pisou, jak k tomu jde dokoupit spousta prislusenstvi ale skutek utek.
Marian Veselý (662)|13.5.2005 16:35
Akorát pouzdra ještě nejsou :-(
Otass_ce4you (15)|3.8.2005 11:00
Omlouvam se pokud tomu tak neni, ale slysel jsem, ze se vyrabi pridavny modul pro CompactFlash slot typu II s podporou GSM... Kde se da tohle sehnat, za kolik, popripade dalsi informace... Dost by to ovlivnilo muj vyber - rad bych totiz PDA s GSM (tedy MDA)
vladahr (14)|18.8.2005 17:51
nechodi na něm Alturion - končí Hard resetem
hanzzo (3)|21.3.2006 10:26
Po mesici pouzivani acer n50 mam bohuzel dost smiseny pocity. Zarizeni toho nabizi sice dost, takze z funkcniho hlediska skvely. Po tydnu ovsem zacalo cely PDA vrzat jak cinska spuntovka za 100 korun. No fajn je to holt levny PDA. Horsi bylo ze vypadl sroubek ze zadniho krytu dusledkem odpadnuti protikusu uvnitr PDA, tudiz nejde pochopitelne zasroubovat zpet. Ten protikus jsa z kovu se zacal svobodne pohybovat uvnitr PDA a cestovat pravdepodobne po tistaku, takze po dalsim dnu v tomto stavu je PDA dead. Asi zkrat. Takze vyjadreni ze "Zpracovani je velmi kvalitni a pda pusobi bytelne" je DOST mimo.
Zdenek Malinsky (9781)|21.3.2006 13:34
:? No, Pavel má většinu zařízení zapůjčenou do testu na poměrně krátkou dobu (víkend až max. a ojediněle 14 dní), takže zkušenosti z dlouhodobého používání psát nemůže. Pokud se ti na tvém PDA něco "umolilo" běž ho reklamovat. Způsob výroby a množství součástek téměř vylučuje, že vše bude u všech PDA 100%. Proto taky reklamace jsou, že?
A k vyjádření ke kvalitě zpracování? To, že se nějaká závada vyskytla právě u tvého kusu je spíše smůla a nedá se z toho globálně usuzovat u modelu, kterého jsou vyrobeny řádově desítky tisíc.

EDIT:
Můžeme vyzkoušet i crash test. Kdo nám půjčí svoje PDA k otestování?
Pavel Koza (4761)|21.3.2006 16:04
[QUOTE="hanzzo"]Takze vyjadreni ze "Zpracovani je velmi kvalitni a pda pusobi bytelne" je DOST mimo.[/QUOTE]

Kdyz budu chtit, tak zlikviduju kazde zarizeni. Pokud se k zarizeni chovam jako k citlivemu elektonickemu zarizeni, tak se mi tezko muze uz za tyden "rozvrzat jak cinska spuntovka". Jeste tak za pul roku kazdodenniho noseni po kapsach, ale za tyden? Prosim Vas...

P.S. Jelikoz recenzuji vesmes zarizeni pujcena, testy mechanicke odolnosti si bohuzel musim odpustit. Je mi lito.
Marian Veselý (662)|21.3.2006 21:26
No mám ho rok a žádný problém...
hanzzo (3)|31.3.2006 21:43
Nerekl bych ze bych se k PDA choval nejak nesetrne (prece jen 8k neni uplne zadarmo), mozna to je holt smula. Jinak samozrejme jsem reklamoval uvolneny sroubek, acer hot line funguje bezvadne, behem tydne bylo zarizeni opravene zpet, tady vsechna cest. Skoda ze "vyrobili" dalsi zavadu - najednou nefunguje jeden smer joysticku a smer dolu zpusobuje vypadnuti obrazu. No za to samozrejme zarizeni nemuze. Jak rikam, pda je jinak skvely, az mi to daji konecne do poradku, tak myslim budu spokojenej :)

hanz
hanzzo (3)|26.4.2006 15:28
Zdar, potreboval bych k seriovemu portu tohoto PDA pripojit serive komunikujici zarizeni (garmin gps) ale nemuzu za boha najit kde by prodavali kabel. Jediny seriovy kabel co sem nasel je pro synchronizaci, coz je presne ten opacny nez potrebuju. Nemate nekdo tip?

hanz
gorole_ce4you (20)|19.3.2007 11:00
Chtěl jsem se zeptat jestli N50 podporuje A2DP (bluetooth stereo sluchátka)