Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reakce na rady

daww (687)|21.4.2005 02:58
Zdravím, často se mi stává, že pročítám nějakou diskuzi, kde se řeší konkrétní problém a je v ní několik rad k vyřešení problému. Najednou však diskuze končí a nikdo už se nedozví zdali a která rada vedla k úspěšnému vyřešení problému. Nestálo by za to, aby autor diskuze, který vyřeší svůj problém uvedl jestli a na základě čeho problém vyřešil ? Zamyslete se. Pomůžete tím ostatním, kteří řeší stejný problém a sníží se tim i počet nových příspěvků. CE4YOU zdar a obětavým lidem zvlášť.
hybo (3107)|21.4.2005 06:14
;) tak na to zapomente, je to proste lidska vlastnost, temer na 100% se da rict, ze pokud se nic nedeje, nektere z rad pomohla a je to OK.
daww (687)|21.4.2005 07:05
No právě, ale která z rad pomohla ?
dort (1212)|21.4.2005 07:11
metoda pokus omyl :D
daww (687)|21.4.2005 07:17
:D :D :D příspěve měl sloužit k zamyšlení. ale chápu asi jeho marnost a tím pádem Vaše reakce. :? ;) :D
beecher (9270)|21.4.2005 08:23
No, neni to marny... Mam navrh, i kdyz se vam asi nebude libit...
Co treba taky nebyt liny a zkusit rady, ktere v diskuzi, jez vas zajima, padly, a pak tam napsat, co z toho pomohlo? ;)
Nebo opravdu cekate, ze vse dostanete naservirovano na stribrnem podnose? :sarcastic:
Muze se totiz stat, ze narazite zkousenim (metodou pokus-omyl jsem vyresil uz spoustu svych problemu) na jine reseni nebo lehkou modifikaci navrhnuteho reseni, ktere bylo navrzeno, a mohl byste se o to podelit...

To Daww: Prosim, neberte to jako utok na svou osobu, ale takhle to obecne vidim ja... Dik!
oltcit (1098)|21.4.2005 10:48
Pripájam sa k DAWWovi,tiež si myslím,že by bolo seriozne zo strany žiadateľov o radu, keby sa vyjadrili či pomohla,alebo nie,prípadne akým spôsobom to riešil dalej ;) Ale na druhej strane Peter(hybo) to vystihol,pomaly sa straca slušnosť a vychovanosť, a nie je to len o uhladenom slovníku, ale o skutočnom postoji k ostatným ľudom.Všetci sa naháňajú za kšeftom a nejak zabúdajú na podstatu bytia a žitia. Ale pár ludí tu na to ešte nezabudlo a správa sa podľa Dawwovho doporučenia(tým som sa vrátil k téme) :)

P.S. To Beecher: ale ved si len potvrdil Dawwove slová.....:D
beecher (9270)|21.4.2005 12:40
[QUOTE="oltcit"]P.S. To Beecher: ale ved si len potvrdil Dawwove slová.....:D [/QUOTE] Dovolil bych si nesouhlasit... ;)

Daww si stezuje, ze najde nekolik reseni problemu, ale pak nezjisti, ktere je spravne, protoze autor dotazu jiz nepotvrdil, ktere z reseni je spravne. No a?

Ja naopak rikam, at lide nejsou shnili, ze kdyz nekde neni napsano, ze maji neco udelat tak a tak a to je to spravne, tak nevi co s tim... Tak rikam, at taky zapoji hlavu, ruce, stylus a vlastni PDAcko a zkusi z nabizenych reseni nejake (nebo vsechny) a pak at sami napisi, ze jim to tak funguje, kdyz to neudelal autor dotazu, nebo ze nasli jeste i jinou cestu. A dokladam to na sobe, protoze jsem metodou pokus omyl nasel spoustu reseni...

Jinak, ja zacinam na slusnost u druhych rezignovat, bohuzel... Pac se ji asi nedockam a nebudu to dal komentovat...
oltcit (1098)|21.4.2005 13:28
[QUOTE="beecher"][QUOTE="oltcit"]P.S. To Beecher: ale ved si len potvrdil Dawwove slová.....:D [/QUOTE] Dovolil bych si nesouhlasit... ;)

[/QUOTE]

To samozrejme je Tvoje právo ;) ale zrejme si si neuvedomil,že diskusie čítajú ludia nie iba vtedy ked majú problémy,ale aj tí ktorí si chcú len rozšíriť vedomosti o danej problematike a týmto by pomohlo keby vedeli, ako to vlastne dopadlo ;) Jednoducho náučná literatúra s prvkami beletrie :D A myslím,že takto to myslel aj Daww. Alebo možno aj nie,to vie len on.....
Pekný deň prajem.Tiež je u vas zima ako u nás?
ipf (2136)|21.4.2005 15:09
Myslím si, že vedete žabomyší válku. Každý ze zkušených mi dá za pravdu, že na totožných cihlách s totožným problémem zaručený postup nemusí vést k úspěchu. Co já se jen natrápil např. se SmartMaps. Vyzkoušel jsem všechny zaručené rady, vše co pomohlo jinde mi nepomohlo, odinstaloval jsem SM, vymazal všechny zbytky na všech místech, vyčistil registry a stejně se mi nabízí mapy a zájmové body dvakrát. Takže můj názor (po zkušenostech a nejen se SmartMaps) je takový - zkoušet, zkoušet a zkoušet. Bohužel, většina problémů je způsobena jiným softwérem v našich cihličkách a tak někdo problémy má, někdo ne. Vemte si např. tolik diskutovaný Agile Messenger. Většina (včetně mě) láteří na nestabilitu a tuhnutí celého systému, a kolega Behcer si ho nemůže vynachválit.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|21.4.2005 15:23
[QUOTE="ipf"] Takže můj názor je takový - zkoušet, zkoušet a zkoušet. Bohužel, většina problémů je způsobena jiným softwérem v našich cihličkách a tak někdo problémy má, někdo ne.[/QUOTE]

A ještě dodám, že kombinací instalovaných programů na jednotlivých cihlách.

Správná odpověď na některé otázky, nemusí být tak jasná jako v "matemetice", kde platí že : 1 + 1 = 2, ale na cihlách na některé otázky může být více odpovědí a někomu může fungovat jen určitá, někomu můžou fungovat všechny a někomu nemusí fungovat ani jedna. ;)
beecher (9270)|21.4.2005 16:53
[QUOTE="ipf"]Myslím si, že vedete žabomyší válku.[/QUOTE]Nevedem... :D

Jen mne se osobne nelibi, jak jsem jiz psal, ze lide tady ocekavaji mit vsechno prinesene na stribrnem podnose, bez toho aniz by pohli palcem u nohy...
Cimz souhlasim s tim tvym, zkouset, zkouset, zkouset...
daww (687)|21.4.2005 22:15
Tedy to zírám. Chvilku jsem tu nebyl a tolik reakcí. Ve své podstatě máte každý svou pravdu a je úctyhodné, kolik může být pohledů na stejnou věc. Skutečně to není tak že bych nezkoumal a nezkoušel. Na druhou stranu by mně zajímalo, jestli když dám nějakou zkušenost do placu, tak dotyčnému pomohu či nikoliv. Vemte v úvahu kolik diskuzí a příspěvků se zde nachází. Hledá li někdo řešení, zkusí několik postupů a bylo by dobré, kdyby měl nějaké vodítko a dle svého úsudku mohl zkoušet. Ne každý má čas zkoušet desítky řešení, když ani nemá potuchu, zdali skutečně pomůžou. A problémy se zkoušením ? Já potřebuji MDA ke své práci každý den. Při nedokonalosti AS si skutečně třikrát promyslím, zdali udělat nějaký zásah který by mohl vést k HR a následné obnově. Vemte také v úvahu, že mnoho návštěvníků tohoto webu jsou spíše uživatelé než odborníci na PDA a o některých věcech které Vám připadají naprosto běžné a přirozené nemají ani páru. Já jsem rozhodně jedním z nich. To jsem se ale rozkecal :D
daww (687)|21.4.2005 22:32
To Beecher: Já si nestěžuji. Byl to jen námět k zamyšlení pro ty, kterým zde pomáháte. :D
daww (687)|22.4.2005 19:52
:?: :?: :?: Přišla mi dvě upozornění na nové příspěvky v této diskuzi a zde nic nemohu najít. Nevíte někdo co se děje :?: :?: :?: