Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zajímavé úkazy při připojení na internet

našrot (126)|20.4.2005 22:44
Děje se mi na looxu taková zajímavá věc - když se připojím přes GPRS nebo přes BT ActiveSync vše funguje v pohodě. Pokud se ale připojím přes WiFi, tak mi nechodí ICQ a když spustím www.seznam.cz, tak mi spadne IE... Máte někdo nějaké obdobné drobné problémy?
hybo (3107)|20.4.2005 23:12
seznam pada, uz je to tu psano milion krat :-) co se tyce ICQ, muze to byt proxynou, portama a podobne
dort (1212)|20.4.2005 23:17
rozumím tomu správně, že pokud jedete BT či ActiveSync - tak seznam.cz OK

a pokud Wi-Fi - tak KO?

ale pokud padá v obou případech tak viz výše jak píše Hybo ;)
beecher (9270)|21.4.2005 01:00
[QUOTE="dort"]rozumím tomu správně, že pokud jedete BT či ActiveSync - tak seznam.cz OK

a pokud Wi-Fi - tak KO?

ale pokud padá v obou případech tak viz výše jak píše Hybo ;) [/QUOTE] Ce je spravne... Padne to pokazdy...
našrot (126)|21.4.2005 20:36
dort tomu rozumí správě - jen když WiFi, tak seznam.cz KO, jinak OK... A s tím ICQ - to je jediný messenger, který se nepřipojí... Tedy jediný z těch, co jsem zkoušel - Skype a ICQ ;o)
anarchist (10)|24.4.2005 02:15
[QUOTE="beecher"][QUOTE="dort"]rozumím tomu správně, že pokud jedete BT či ActiveSync - tak seznam.cz OK

a pokud Wi-Fi - tak KO?

ale pokud padá v obou případech tak viz výše jak píše Hybo ;) [/QUOTE] Ce je spravne... Padne to pokazdy...[/QUOTE]

No jak komu. Mně tedy ne. P.S. milionkrát je dohromady :)
IntEx_ce4you (130)|24.4.2005 12:47
[QUOTE="našrot"]dort tomu rozumí správě - jen když WiFi, tak seznam.cz KO, jinak OK... A s tím ICQ - to je jediný messenger, který se nepřipojí... Tedy jediný z těch, co jsem zkoušel - Skype a ICQ ;o)[/QUOTE]
Ne, nerozumi tomu spravne a Ty asi evidentnte taky ne. Pokud pouzivate Internet Explorer, tak seznam.cz padne VZDY bez zavislosti na druhu pripojeni. A ICQ je otazka nastaveni site, protoe ActiveSync je univerzalni sluzba na ktere funguje vseskera komunikace PDA s okolim a veskere nastaveni se provadi automaticky, zatimco u WiFi zalezi na nastaveni site/PDA. Pokud se to dobre nastavi, ICQ, Skype a vubec vsechno funguje spravne (pokud to teda neni zakazany u WiFi providera samozrejme). Ale jeste jednou opakuji, Seznam diky svejm reklamam pada vzdy!!
našrot (126)|24.4.2005 14:26
IntEx: snad vím, na co na tom PDA koukám... takže když prohlížím www.seznam.cz, tak mi asi nepadá ;o) No a momentálně jsem zjistil, že mi přes ActiveSync už padá taky. Takže jestli to byla nějaká světlá chvíle, kdy chodil.. nevím...
IntEx_ce4you (130)|24.4.2005 14:32
[QUOTE="našrot"]IntEx: snad vím, na co na tom PDA koukám... takže když prohlížím www.seznam.cz, tak mi asi nepadá ;o) No a momentálně jsem zjistil, že mi přes ActiveSync už padá taky. Takže jestli to byla nějaká světlá chvíle, kdy chodil.. nevím... [/QUOTE]
No ale stalo se Ti to jen jednou, ne?? Protoze uz z principu tam Seznam chodit nemuze, kdyz je tam skriptu jak "nadelano" :-). Nejspis to byla jenom nahoda, kdy se vsechny scripty nenacetly.
Zdenek Malinsky (9781)|24.4.2005 15:05
Četl jsem tuto diskuzi a vyzkoušel seznam (normálně tam nelezu ani z PC) přes AS i BT + GPRS mobil. Všechno běhalo, žádný problém. Divné.
Pokud to někomu padá a zlobí, proč tam chodit? Jsou miliardy webů, tak proč právě tam? :? Když po mléčných výrobcích máte sr..(průjem), tak je snad taky přestanete jíst, ne?
Milan Švec (938)|24.4.2005 19:43
Protože Pocket Internet Explorer na mnoho současných webů nestačí, chce to jenom použít jiný SW.

Žádný problém se Seznamem, posíláním SMS z Oskara, InternetBankingem atd. atd. nemá NetFront verze 3.2. A je úplně jedno, jestli jdu na web přes AS, BT, WiFi nebo GPRS. Seznam.cz (třeba) pak nepadá a jeho skripty ničemu nevadí.

(Příklad zobrazení s nastavením velikosti fontů na 100% a funkcí Just-Fit Rendering a Render Content Option C)

IntEx_ce4you (130)|24.4.2005 22:43
Takze musim se verejne omluvit za moji neznalosti nove verze NetFrontu, ale ve verzi, kterou pouzivam ja (3.1) jsem ctverecky nemel, takze mne to trosku udivilo :).
sorac (51)|26.4.2005 13:36
teraz som bol na www.seznam.cz a som tu cez wifi.. a pouzil som ie...

a icq mi ide tak isto...

pouzivam dost casto bt a aj wifi [rozumumej niekolkokrat denne prepinanie pripojenia] a nikde som v tejto sfere nezaznamenal ziadne problemy...

nebudes mat nieco zle nastavene alebo nainstalovane?