Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Bluetooth od MSI

Peteer_ce4you (8)|20.4.2005 17:40
Dneska mě přišel Bluetooth modul od MSI přez USB. Když jsem ho zapojil, počítač vůbec nic nezahlásil, jako kdyby o něm vůbec nevěděl. Zkusil jsem nainstalovat software přiložený na CD přímo od MSI, ale ani to nepomohlo. V počítači mám pouze dva USB porty - vedle sebe. Navíc jsem si všiml, že když zapojím USB čtečku a potom Bluetooth - čtečka se jakoby odpoji od systému - ale zůstavá zapojená do USB?!Když zkusím samotný Bluetooth tak se nestane nic. Jsem bezradný. Taky se mě stalo že když jsem zapojoval a odpojoval to Bluetooth tak mě přestala fungova klávesnice - svítila, ale nereagovala. Budu rád za každou radu. Ještě dnes večer zkusím modul u kámoše a pak napíšu sem do diskuse jak to dopadlo, ale podle mých zkušeností soudím že to bude v USB, i když obě fungujou s čtečkou.
dort (1212)|20.4.2005 18:49
no a co třeba vadný BT modul?

neb kazdé USB pčíslušenství by se mělo ohlásit, a pokud chodí šteška nechápu, proč by nechodil BT MSI?

počítám že rozdíl verzí v tom nehraje roli, nebo ano? USB 1 a 2?
Peteer_ce4you (8)|20.4.2005 18:58
No asi to tak bude. Zkusím to u kámoše a pak napíšu. Je to na USB 1 který mám i v kompu.
ifco_ce4you (186)|21.4.2005 09:54
Nie je to nahodou ten USB HUB 2.0 s Bluetooth od MSI? Ak ano tak problem je v tom softe co je na CD. BlueSoleil je sice fajn (ma vsetky moze profily) ale pri instalacii najskor odpoju BT, nainstaluj soft, restartuj PC a az potom pripoj USB hub.
Peteer_ce4you (8)|21.4.2005 12:15
Ne neni je to jenom Bluetooth modul od MSI:
http://www.msicomputer.cz/clanek.php?id=2539
Já myslím že je asi mrtvej. Jsou na něm diody a ty se ani nerozsvítěj po zapojení. Zkoušel jsem software, zkoušel jsem restart a nic. Na jiným kompu to taky nechodí. Vidím to na reklamaci
JiH_ce4you (149)|26.4.2005 19:23
[QUOTE="Peteer"]Ne neni je to jenom Bluetooth modul od MSI:
http://www.msicomputer.cz/clanek.php?id=2539
Já myslím že je asi mrtvej. Jsou na něm diody a ty se ani nerozsvítěj po zapojení. Zkoušel jsem software, zkoušel jsem restart a nic. Na jiným kompu to taky nechodí. Vidím to na reklamaci[/QUOTE]

Tyto pouzivam dva kusy a uplne bez problemu.
Pripojuje se, odpojuje, u mne, v praci, i na "šunka" strojich.

Takze pokud nepujde u kamarada, opravdu bych to videl na vadny kus :-(

Jinak jsem s nimi velice spokojen a nemenil bych ...

Jirka
docc1 (101)|9.5.2005 15:52
cau.
chci jit do tohohle bluetoothu, jen si chci neco ujasnit. kdyz to pres nej spojim s pc, muzu pres to normalne na web a delat synchronizace jako pres kolebku? :?:
dik za info
dort (1212)|9.5.2005 16:12
pokud to nastavíte, tak to bude fungovat na 100% :-))

jen občas nastavení připomíná trest boží :no:
docc1 (101)|9.5.2005 16:24
ok, diky. ja si myslim ze za tu namahu to stoji...
u pc mam pevnou lajnu, tak proc platit za net u mda kdyz to muze brat z toho :-)
David_ce4you (199)|9.5.2005 17:09
No, nehádal bych na vadný BT, ale na to, že PC je určitě WinXP se SP2. Tam je podpora BT úplně jinak dělaná. Je potřeba stáhnout nové ovladače pro klíčenku pro WinXP SP2, pak to pojede! Předchozí ovladače od MSI nesmí v počítači být.
Pokud máš klíčenku MSI MS-6967 nebo MS-6970, potřebuješ toto.
dort (1212)|9.5.2005 17:27
to je sice pravda, že při XR s SP2 jsou problémy s funkčností, ale i tak se přeci "klíčenka" ohlásí při vložení do USB ??????

u mne to tak fungovalo, když jsem zasunul adaptér do USB ozval se zvuk potvrzující přidání USB zařízení, ale tímto to také skončilo ...... než jsem odinstaloval staré ovladače a drivery a nenahradil je jen novými drivery :yes:
Peteer_ce4you (8)|9.5.2005 17:46
Přesně tak. BT modul se vůbec nepřihlásil - jako by se vůbec nezapnul či nefungoval - přečtěte si můj první poznatek v diskusi. Navíc ani nesvítil - jsou na něm diody. Prostě mrtvej. Windows ho vůbec nezaznamenal. Už je v servisu - zhruba 2 tydny
docc1 (101)|9.5.2005 20:12
hm, to je pekny...
a nemyslite ze je vadna serie?
chci ho jit zitra koupit k CC tak abych si nenabehnul :-)
docc1 (101)|11.5.2005 13:29
[QUOTE="David"]No, nehádal bych na vadný BT, ale na to, že PC je určitě WinXP se SP2. Tam je podpora BT úplně jinak dělaná. Je potřeba stáhnout nové ovladače pro klíčenku pro WinXP SP2, pak to pojede! Předchozí ovladače od MSI nesmí v počítači být.
Pokud máš klíčenku MSI MS-6967 nebo MS-6970, potřebuješ toto.[/QUOTE]

díky za tvuj post, dnes jsem si koupil MS-6967 a uz mam soslej driwer, vecer to chci rozbejhat...
nenasel jsem ale jestli je mozny krome synchronizace provozovat i net na mda, kdyz na pc mam pevnou lajnu, dostanu se na net i z toho mda pres bluetooth? myslim tim jako "zadarmo", aniz bych musel jet pres gprs?
diky